Visi sola izdevīgas sarunas

gudriem.lv

Taupīšanas mākslas izkopšana palīdz veidot uzkrājumus un sasniegt ātrāk finansiālus mērķus. Mana vecmamma, piemēram, tāpēc rūpīgi izpēta pa pastu saņemtos vietējo pārtikas veikalu reklāmas bukletus un salīdzina dažādu produktu cenas. Protams, tas ir prātīgi un palīdz dzīvot ekonomiskāk. Tāpat izdevīgāku variantu var atrast arī starp operatoriem.

Nesen uzzināju par portālu gudriem.lv. Nosaukums atbilst saturam – šeit ieskatoties, tiešām var pieņemt finansiāli prātīgākus lēmumus un atrast izdevīgāko piedāvājumu. Salīdzināt cenas var ne vien izdevumiem par internetu un telefonsarunām, bet arī starp citiem pakalpojumiem. Lai veidotu budžetu pārdomātāk, šeit ir vērts ieskatīties.

Kas ir labākais mobilo sakaru operators?

Ikviena reklāma, kur pakalpojumus piedāvā kāds no mobilajiem operatoriem, sola izdevīgākos tarifus un lētāko pakalpojumu, patiesi – ikviens no viņiem. Un tad ej nu saproti, kurš tad patiešām būs tas lētākas, ja sanāk, ka katrs no visiem Latvijā sastopamajiem ir visizdevīgākais.

Tā kā vecmāmiņas un vectētiņi kļūst arvien pazīstamāki ar jaunajām tehnoloģijām, arī mani vecvecāki jau labu laiku zina, kā apieties ar mobilo telefonu, vismaz nosūtīt sms vai piezvanīt prot. Taču vecmāmiņai pensija nav tik liela – tāpēc taupīt jācenšas visos iespējamajos veidos. Pateicoties portālam gudriem.lv – atradu labāko variantu arī omītei.

Tiesa, vecmammas telefona rēķinus maksāju es – tāpēc šajā gadījumā tieši man bija vēlme ieekonomēt. Arī pati izmantoju visu no tā, ko piedāvā mobilo sakaru operators – sarunas, sms, internetu. Draudzenēm zvanu vairākas reizes dienā, lai apjautātos par dažādiem dzīves sīkumiem. Gribas, lai to varētu darīt, neuztraucoties par izmaksām.

Tiesa, ne vien iegūt izdevīgāku sākotnējo piedāvājumu iespējams, ieskatoties portālā gudriem.lv, bet arī gadījumā, ja tiek pieņemts lēmums par esošā operatora atstāšanu, iespējams saņemt izdevīgāku piedāvājumu. Atliek tikai aiziet pie konkurentiem, apstāstīt esošās izmaksas – viņiem noteikti būs padomā kas labāks, lai iegūtu jaunu klientu.

Arī šādu stratēģiju esmu izmantojusi. Un tā ir pārsteidzoši efektīva. Pateicoties tam, rezultātā samazināju esošā piedāvājuma izmaksas pat vairāk kā par 50 procentiem.

Kā salīdzināt cenas starp operatoriem?

Patiešām – gudriem.lv strādā precīzi. Nepieciešams norādīt tagadējo operatoru un izmantoto tarifu plānu, kā arī atlaižu līmeni (visu iespējams atrast sava operatora mājaslapā vai savā kontā, ja rēķini tiek maksāti elektroniski). Var izvēlēties, vai meklēts tiek pastāvīgais pieslēgums vai priekšapmaksas karšu pakalpojums.

Un tad seko interesantākais – ‘jānorāda, cik minūtes mēnesī tiek norunātas, cik sms nosūtītas un cik MB izmantoti sērfojot internetā. Kad visa prasītā informācija savadīta attiecīgajos lodziņos, portāls piedāvā salīdzinājuma rezultātus, balstoties uz vēlmēm un esošo izmantoto tarifu plānu – sākot no lētākajiem un izdevīgākajiem, atbilstošākajiem prasībām un vajadzībām.

Protams, te daudz kas atkarīgs arī no tā, ko zinām par katru no tīkliem, operatoriem un pakalpojumu, bet izvēles iespējas ir plašas.

Salīdzini cenas un plāno budžetu pārdomātāk

Gudriem.lv ir laba platforma, lai veicinātu spēju rūpēties par ieguldījumiem. Kā bērnībā teica vecmāmiņa – “santīmu nekrāsi, pie lata netiksi”. Lai arī dažu centu ietaupījums var nelikties nozīmīgs, tomēr šādā veidā iemācoties ietaupīt uz vairākiem produktiem, var būtiski ietekmēt uzkrājumu apmērus.

Turklāt citkārt cenu atšķirības ir vairākos desmitos un simtos latu. Tāpat salīdzināšanai var izmantot tādu interneta veikalu kā 220.lv, pārskatot dažādu preču piedāvājumus. Lai vai kā, gudriem.lv priekšrocība ir tā, ka automātiski tiek piedāvāts vairāku veikalu pakalpojumu un produktu cenu pārskats.

Tāpēc aicinu ieskatīties gudriem.lv un plānot budžetu pārdomātāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *