Bērnu ratiņu sludinājumi

Bez bērnu ratiņiem neiztikt, ja gaidāms ģimenes pieaugums, bet kur meklēt un salīdzināt vairākus bērnu ratiņu piedāvājumus vienkopus? Šobrīd starp visiem reklāmu un sludinājumu portāliem daudzsološākais ir dalder.lv, kas pēc jaunākajiem tirgus pētījumu datiem, kā izrādās, varētu ieņemt nākotnē vadošās pozīcijas reklāmas sfērā Latvijā. Kāpēc tieši šis portāls, pastāstīšu turpinājumā.

 Gan no pircēja skatupunkta, gan pārdevēja viedokļa dalder.lv sniedz būtiskas priekšrocības. Acīmredzamākā ir iespēja standarta sludinājumu ievietot bez maksas. Citi bonusi ietver tādas vērtīgas iespējas kā privātās mājas lapas izveide, autorizētu atsauksmju krātuve un lielāka drošība iepērkoties interneta vidē. Tas viss attiecas arī uz situāciju, ja nepieciešami bērnu ratiņi.

Arī mani bērnu rati tika iegādāti pateicoties dalder.lv. Šeit pieejams ļoti niansēts un smalks iedalījums. Jo arī bērnu rati – tā ir vesela pasaule. Kādam vajadzīgi rati dvīņiem, citam pastaigu rati. Varbūt vēl kādai māmiņai rati jau iegādāti, taču papildus vēl gribas iegūt kādus aksesuārus. Par šīm visām detaļām dalder.lv IT speciālisti ir parūpējušies – jo iedalījums ir gana smalks, lai ērti atrastu vajadzīgo.

Arī bērnu ratu pārdevēji šeit var izpausties un ievietot savu sludinājumu atbilstošā kategorijā. Turklāt potenciālajiem pircējiem ļoti parocīgi ir arī tas, ka portālā piedāvāts arī ļoti izstrādāts reģionālais iedalījums. Bērnu ratu piedāvājumu klients var aplūkot visā Latvijas teritorijā, jo izdalīti visi Latvijas novadi. Un novados dzīvojošie to noteikti novērtē – jo ērti var aplūkot ratu piedāvājumus tuvākajā rādiusā.

Galu galā, piemēram, māmiņa no Ventspils diez vai būs ieinteresēta ratiņus iegādāties Rīgā. Visērtāk, ja turpat savā novadā var atrast pašu labāko piedāvājumu un nedzīties vairākas stundas uz citu Latvijas galu. Tieši šāds ir reģionālā iedalījuma princips dalder.lv. Teritorijas iedaļā var izvēlēties noteiktu novadu, lai vēlamo preci varētu ērti savākt vietā, kur visērtāk pircējam iespējams ierasties.

Bērnu ratiņu sludinājumi un uzticami pārdevēji

Dalder.lv sludinājumu publicēt var gan privātpersona, gan uzņēmums. Šeit savu reklāmu un piedāvājumu var izvietot tiklab klātienes veikals, kā arī veikals, kas piedāvā piegādes iespēju. Tāpat arī privātpersonas var pārdot, piemēram, lietotus bērnu ratus – lai noder jaunajām māmiņām. Taču – kā zināt, ka bērnu rati tiek iegādāti no godprātīga pārdevēja?

Par šo būtisko jautājumu dalder.lv ir padomāts. Katra sludinājuma publicētājs ir reģistrēts portāla lietotājs. Līdz ar to tiek izveidots profils, kas pircējam parādās kā mini mājas lapa. Tajā ir tādas iedaļas kā blogiem raksturīgais “Par mani”, atsauksmes un kontakti. Gluži kā Facebook arī šeit ir gan profila bilde, gan fona attēls. Uzņēmums par attēlu var izraudzīties logo, savukārt privātpersona – attēlu, kur skaidri saskatāma seja.

Uzspiežot uz sludinājuma, redzams, kas to ievietojis – parādās vai nu personas vārds un uzvārds vai arī uzņēmuma nosaukums. Tieši atsauksmju sadaļa ir tā, kas vislabāk var palīdzēt jaunajam klientam saprast, kāda ir uzņēmuma reputācija, un uzzināt, kāda citiem ar to veidojusies sadarbība. Lietotājiem aktīvi sākot lietot šo funkciju, dalder.lv ir potenciāls kļūt par plašāko autorizēto atsauksmju bāzi.

Bērnu rati – kāpēc dalder.lv?

Ja vēl augstākminētais nav pārliecinājis, kāpēc tieši dalder.lv ir labākā platforma, lai izvēlētos bērnu ratus, vēl vēlos uzsvērt, ka lietotāju ērtībai iespējams izmantot arī tādas funkcijas kā filtri, paziņojumu saņemšana un favorītsludinājumu iedaļa. Uzspiežot zvaigznīti, konkrētu sludinājumu iespējams saglabāt savu iecienītāko sludinājumu izlasē. 

Tas nozīmē, ka gadījumā, ja kaut kas iekritis sirdī, to var iekļaut tādā kā atsevišķā mapītē. Ja vēlreiz gribas šo sludinājumu aplūkot, nav jāiziet cauri visam meklēšanas procesam, bet gan vienkārši lapas augšējā kreisajā stūrī jāizvēlas otrā ikona un uzreiz būs redzami, piemēram, tie bērnu rati, kas likušies paši labākie.

Filtru, savukārt, var izveidot, uzspiežot uz noteiktas sekcijas. Piemēram, ja vajadzīgi bērnu rati 3 vienā, atliek uzspiest uz šīs iedaļas. Virs redzamajiem sludinājumiem ailēs var savadīt vēlamās detaļas, piemēram, ražotāju, stāvokli, materiālu, riepas un citus sīkumus, pēc kuriem gribas izvēlēt savus ideālos ratus. Šādā veidā ērti var izfiltrēt tos sludinājumus, kas atbilst iecerei.

Uzspiežot pogu “Saglabāt”, tiek izveidots filtrs. Nākamajā meklēšanas sesijā pārskatot bērnu ratu piedāvājumu, atliek lapas kreisajā stūrī spiest uz pirmo ikonu – filtru – un uzsākt meklēšanu uzreiz. Nav viss jāvada vēlreiz no sākuma, iepriekš vadītie dati ir saglabāti. Turklāt – turpmāk automātiski dalder.lv sūtīs paziņojumus, ja izvēlētajā filtrā parādīsies kāds jauns sludinājums. Tādā veidā jaunumus palaist garām nevarēs.

Dalder.lv – iepirkšanās nākotne

Tā varētu raksturot jauno portālu, kas, manuprāt, ir kā sludinājumu un reklāmas dēļu tiešsaistes Renesanse. Vēlreiz varam atgriezties pie domas, ka visus amata meistarus varam atrast vienuviet. Tāpat kā reiz katrs meistars un amatnieks izgāja uz ielas, lai pavēstītu vietējā ciemata iedzīvotājiem par savu pakalpojumu, tāpat arī šobrīd dalder.lv vienkopus pulcē visdažādāko preču un pakalpojumu pārdevējus.

 Dalder.lv ne vien iegādājami bērnu rati, niansētais iedalījums piedāvā atrast visu, kas vien varētu būt nepieciešams, sākot no nekustamajiem īpašumiem, beidzot ar apģērbiem un IT pakalpojumiem. Un arī bērnu ratu iedaļa ir ļoti pārdomāta. Ne vien šeit var atrast sludinājumus, bet arī vienuviet visu pārdevēju mājas lapas. Tas uzreiz ir kvalitātes un drošas iepirkšanās zīmogs.

Turklāt – katram jaunam lietotājam portāls dāvina 50 EUR digitālajā maciņā, ko iespējams izlietot reklāmas nolūkiem. Kā jau minēju, standarta sludinājumu ievietošana ir bez maksas, taču sludinājumu izcelšana vai VIP statusa piešķiršana (pozicionējot sludinājumu augstākajās rindās) ir par papildus samaksu. Tiesa, tie ir vien 10% no ierastajiem izdevumiem.

Ar šo piešķirto bonusu uzņēmumi var izmantot arī tādas papildus mārketinga stratēģijas kā produkta virzīšana pārdošanā dāvanas vai akcijas veidā. Tā, piemēram, arī bērnu rati var būt lieliska dāvana kategorijā “dāvanas mātei”. Ja, piemēram, ģimenes loceklis vēlas pasniegt tīri praktisku dāvanu un tieši ratiņi ir vajadzīgā lieta, tā noteikti būs izdevusies dāvana. 

Ja sākotnēji, piemēram, šādu sarežģītāku mārketinga rīku var izmēģināt bez maksas, nesaskatu iemeslu, kāpēc lai uzņēmums to nedarītu. Un tad jau pēcāk var skatīties, kādi ir akcijas rezultāti un cik jaunu klientu tas palīdzējis piesaistīt. Taču arī standarta bērnu ratiņu sludinājumi ir lielisks veids, kā jaunajām māmiņām darīt zināmu savu piedāvājumu. 

Dalder.lv vienkopus var atrast vairākus piedāvājumus. Tāpēc ērti var veikt salīdzināšanu, kā arī izvēlēties tos, kuri ir atbilstošākie, vērtējot pēc dažādiem parametriem. Ja vajadzīgi bērnu rati, iesaku ieskatīties dalder.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *