Šis un tas par Hublot pulksteņiem

Novērotais sirds ritms jeb pulss uz Tavas delnas dažādu iemeslu dēļ var izmainīties kaut dažu sekunžu laikā. Hublot pulksteņi uz Tavas rokas tādas izmaiņas nepieļauj. Pulksteņu mekā Šveicē nostādītais laiks un izsmalcinātā zobratu mehānika spēj iedot vienmērīga ritma izjūtu par dzīvi jebkurā situācijā. Ženēvā ražotie Hublot rokas pulksteņi kļuva pasaulei unikāli ar pirmajām īpaši izturīgajām gumijas siksniņām. 

Hublot rokas pulksteņi ir izteikti masīvi un sportiski. Tomēr gan to dizains, gan izmantotie interesantie materiālu sakausējumi vēsta par Hublot galveno motīvu – savienojamība. Šos sportiskos pulksteņus var nēsāt arī ar pieskaņotu uzvalku, jo pulksteņu ciparnīcas aizvien tiek veidotas pārsvarā no dārgmetāliem vai to sakausējumiem, kas liek šiem pulksteņiem izskatīties eleganti arī kopā ar formālo apģērbu. 

Hublot nav zīmols ar pamatīgu vēsturi, tāpēc, kad itālis Carlo Crocco 1980. gadā to izveidoja, viņam vajadzēja rēķināties ar to, ka klientūra uzreiz nebūs liela. Tā arī notika. Pirmajā uzņēmuma atklāšanas dienā, kad zīmols piedalījās grandiozajā Bāzeles rokas pulksteņu izstādē, to nenopirka pilnīgi neviens apmeklētājs. Taču kompānija nepadevās, un jau šai pašā gadā Carlo Crocco izdevās nopelnīt 2 miljonus dolāru. 

Hublot unikālā stila meklējumi

Hublot īpašo firmas zīmi – naturālās gumijas siksniņas perfekto konsistenci zīmola īpašnieks kopā ar citiem profesionāļiem meklēja 3 gadus. Gumijas siksniņas ir vieglas, ārkārtīgi izturīgas un tās neietekmē pat visnelabvēlīgākie laikapstākļi. Ja ir izdevies panēsāt kārtīgu zelta pulksteni ar tāda paša materiāla siksniņu, tad ir zināms, ka šādi rokas pulksteņi ir pasmagi. Turklāt tie mēdz, tā teikt, staigāt pa roku. Ne visiem tas patīk. 

Iecienīts zīmols pasaules līmeņa sportistu aprindās

Uzliekot Hublot rokas pulksteni, sajūta ir cita. Tas rada noteiktības un stabilitātes izjūtu, jo siksniņu iespējams pielāgot jebkuram delnas izmēram. Šie pulksteņi jo īpaši patīk sportiski aktīviem cilvēkiem. Tādēļ arī Hublot ir tik daudz vēstnieku – sportistu. Izcilais talants, vieglatlēts un Olimpisko spēļu un Pasaules čempionātu 16 zelta medaļu ieguvējs Useins Bolts prezentē Hublot Big Bang rokas pulksteņu kolekciju. 

Tāpat Hublot ir oficiālais laikrādis arī Itālijas luksusa sporta mašīnu brendam Ferrari, pasaules futbola vadošajai organizācijai FIFA un UEFA čempionu līgai. Hublot rokas pulksteņu vēstnieki ir arī pasaules zvaigznes, futbolisti Kylian Mbappé un Pelé. Vēstniekiem pievienojas vēl ļoti daudz citu sportistu un sporta komandu. Visus nosaukt būtu varbūt pat mazliet garlaicīgi. 

Cik vērta ir mīlestība?

Ar Hublot rokas pulksteņiem saistās arī kāds īpašs mīlestības stāsts – visiem zināmais pāris Beyonce un Jay-Z. Dziedātāja Beyonce un Jay – Z viņa 43 gadu jubilejā uzdāvināja 5 miljonus vērto Hublot Big Bang rokas pulksteni, kas ir inkrustēts ar 1,282 dimantiem. Patiešām, aplūkojot šo pulksteni, prātā nāk tie laiki, kad hip hops, reps un t.s. bling bling rotas bija ārkārtīgi populāras it visur. Šis Hublot rokas pulkstenis ir 9. dārgākais pasaulē. Apskati to šeit

Uzdrīkstēšanās mārketingā

Hublot nebaidās riskēt arī ar savām reklāmas kampaņām. 2010. gadā parādījās reklāma, kura attēloja Formula 1 galveno Bernie Ecclestone ar sasistu seju, paužot saukli: ‘’Lūk, ko cilvēki ir gatavi izdarīt Hublot pulksteņa dēļ’’. Stāsts nebūtu tik īpašs, ja tas nebūtu veidots pēc patiesa notikuma. Bernie Ecclestone patiešām bija piekauts un viņam tika atņemti vairāki Hublot pulksteņi. Turklāt reklāmas ideja ienāca prātā tieši viņam. 

Bernie Ecclestone pēc piekaušanas nākamajā dienā sevi nofotografēja un aizsūtīja Hublot pārstāvjiem. Daudzi varētu šo reklāmu dēvēt par vulgāru vai neiejūtīgu, taču tā liek padomāt arī par bagāto cilvēku realitāti. Varbūt viņiem nav jālauza galva par to, ko viņi ēdīs, taču bailes, ka kāds šo statusu varētu atņemt, uzglūn katru dienu. 

Hublot rokas pulksteņus raksturo sportisks gars, nebaidīšanās riskēt, pamatīgums, brutalitāte, atklātība, fleksibilitāte un stabilitāte reizē. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *