Ulysse Nardin rokaspulksteņi – elegance un šarms

ulysse nardin rokaspulksteņi

Tā kā mans draugs brīvos brīžos mīl kaislīgi šķirstīt ekskluzīvu rokaspulksteņu katalogus un labi orientējas šajā ciparnīcu un laikrāžu pasaulē, arī es kādu vakaru nolēmu pievienoties viņa azartiskajiem pētījumiem un atrast savu iecienītāko rokaspulksteņu kolekciju.

Kā jau virsraksts pačukst priekšā – Ulysse Nardin rokaspulksteņi ir tie laikrāži, kuros iemīlējos es – manuprāt, Ulysse Nardin jo sevišķi izceļas ar sievišķīgu eleganci. Plašāk ar šo un citām kolekcijām iespējams iepazīties chrono.lv mājaslapā, kas pulksteņu entuziastiem piedāvā iespēju pasūtīt un aplūkot dažādāko brendu un cenu kategoriju laikrāžus.

Veikalu iespējams apmeklēt arī klātienē – Kalēju ielā 23, Vecrīgā. Lai vai kā, online katalogs ir daudz plašāks – iespējams izvēlēties starp vairākiem tūkstošiem oriģinālo Šveices pulksteņu. Visnotaļ labas kristības pulksteņu pasaulē.

Kāpēc Ulysse Nardin rokaspulksteņi?

Kolekcija mani uzrunāja ar savu neatkārtojamo dizainu. Tā nav garlaicīga. Pieejami Ulysse Nardin rokaspulksteņi ar krokodilādas, rozā zelta un satīna aprocēm, kā arī redzams, ka zīmola radītie rokaspulksteņi patiesi ir ikoniski. Vairākiem modeļiem ciparnīcas vainags greznots briljantiem – nenoliedzami šāds pulkstenis ir laba investīcija.

Ulysse Nardin rokaspulksteņi mani savaldzināja. Zīmola apburta, vēlējos arī vairāk papētīt tā vēsturi, kura izrādās ir vairāk kā 170 gadu sena. Teju 2 gadsimtus ilgais kompānijas mūžs uzskatāmi apliecina tās spēju iet līdzi laikam un turpināt sevi arvien atklāt no jauna neskaitāmas reizes, ar katru desmitgadi turpinot atdzimt kā fēnikss no pelniem.

Viss sākās 1846. gadā, kad jaunam pulsteņmeistaram radās liela vīzija – viņš ticēja, ka jūras un kabatas hronometri ir pulksteņu nākotne. Jau 1870. gadā vairāk nekā 50 flotes izmantoja Ulysse Nardin hronometrus, kas spēja nodrošināt nepieciešamo precizitāti, kas vajadzīga kuģojot. 

Pagrieziena punkts kompānijas darbībā bija sadarbības sākums ar izcilo pulksteņmeistaru Dr. Ludwig Oechslin, kurš radījis vienu no sarežģītākajiem pulksteņiem rokas pulksteņu izgatavošanas vēsturē – Ulysse Nardin Astrolabium Galileo Galilei.

Tas nēsātājam sniedz vairāk informācijas kā standarta rokas pulkstenis. Tajā ieskatoties, iespējams noskaidrot, kad Saule un Mēness nostājas vienā līnijā, radot aptumsumu – šo svarīgo brīdi pulksteņa īpašnieks garām nepalaidīs.

Tas parāda arī kalendāro mēnesi – iespējams, reti kuram mūsdienās varētu būt vajadzība to vēl kā precizēt, taču jebkurā gadījumā mehānisma sarežģītība rada zināmu godbijības sajūtu.

Kolekcijas

Ulysse Nardin rokaspulksteņi apvieno cieņu vēstures mantojumam ar inovāciju. Jaunais pulksteņa nēsātājs Ulysse Nardin plašajā rokas pulksteņu klāstā noteikti var atrast sev piemērotāko pulksteni, apskatot daudzās kolekcijas.

Marine

Šī kolekcija ir vistiešākais cieņas apliecinājums Ulysse Nardin pirmsākumiem un tā bagātajai vēsturei sadarbībā ar kuģotājiem.  Lieliska precizitāte un klasisks, bet tajā pašā laikā drosmīgs dizains.

Diver

Lielisks profesionāla nirēja sabiedrotais, kas tehniski nepieviltu tā nēsātāju. Tas apvieno eleganci un izsmalcinātu sporta pulksteņa stilu.

Classic

Izcila pulksteņu darināšanas meistarība, smalks, elegants un skaists dizains.

Freak

Daudzu balvu ieguvušais avangarda pārstāvis Freak ir drosmīga, bezkompromisu izvēle. Tas ir pirmais rokas pulkstenis, kurā izmantoti silīcija komponenti, līdz ar to tā valkātājs nudien sper soli nākotnē, izvēloties šo inovatīvo un neparasto dizaina eksemplāru.

Executive

Šī modernā un pārdrošā Ulysse Nardin rokaspulksteņu kolekcija ir lielisks apliecinājums valkātāja panākumiem un drosmīgajam raksturam – tieši šī ir mana drauga iecienītākā kolekcija. Ulysse Nardin Executive nevar sajaukt ar neko citu, tas ir patiesi unikāls, bet tai pašā laikā ikdienas lietošanai ērts rokaspulkstenis.

Mans Ulysse Nardin

Ulysse Nardin rokaspulksteņi ir lielisks piemērs, kā apvienot tehnisku izcilību ar modernu stilu. Izcilie pulksteņmeistari gadu gaitā devuši nozīmīgu pienesumu rokaspulksteņu attīstībā un bruģējuši ceļu tam, ko šodien jau uztveram par pašsaprotamu. Tieši tādi tehniski prāti un radošs gars šo zīmolu padarījis par vienu no top pulksteņu ražotājiem.

Rokaspulksteņu cena nenoliedzami ir proporcionāla izstrādes tehniskajai sarežģītībai, kā arī izmantoto materiālu vērtībai. Šāds pulkstenis ir kā daļa no sirds – tas skaita nēsātāja laimīgās dzīves sekundes, bet pēcāk mantojumā bērniem var atstāt ne vien taustāmu vērtību, bet arī laikrādī iezīmētas atmiņas.

Izvēloties savu pulksteni starp ekskluzīvajiem Ulysee Nardin, katram jāatrod tas, kas tikšķ vienotos dvēseles ritmos. Mans favorīts ir Ulysse Nardin Jade Jade – brūnu ciparnīcu, briljantiem rotāts, satīna aproci, rozā zelta korpusu. Šī pulksteņa vērtība: 33 000 EUR.

Šobrīd tas ir tikai sapnis, taču varbūt kādu dienu es šo sapni piepildīšu. Kurš ir tavs kolekcijas favorīts? Vai Ulysse Nardin rokaspulksteņi arī tevi savaldzina?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *