SPA sejas tīrīšana jauneklīgākam un svaigākam izskatam

SPA sejas tīrīšana

Sievietes seja atspoguļo tik daudz – acis ar mirdzumu parāda to, ka sieviete ir apmierināta, laimīga un sevi mīl. Elastīga un tvirta āda parāda rūpes par sevi. Tieši sejas tīrīšana ir viens no svarīgākajiem skaistumkopšanas rituāliem, kas  rezultējas pēc iespējas ilgākā jaunības saglabāšanā.

Sejas tīrīšana šķiet ļoti vienkārša procedūra, arī mājas apstākļos iespējams izmantot ādas tipam atbilstošas maskas, pīlingus un sejas mazgāšanas līdzekļus. Tomēr realitātē SPA sejas tīrīšana ir vienlaikus kosmetoloģiska un dermotoloģiska procedūra, kas var nopietni ietekmēt kopējo veselības stāvokli, piemēram, ārstējot akni.

Tā kā arī mana āda ir problemātiska un nereti parādās pinnes un izsitumi, pēc dermatologa ieteikuma esmu ne vien atteikusies no piena produktiem un cukura patēriņa ikdienā (kas sievetēm var izraisīt alerģisku reakciju un veicināt piņņu rašanos), bet arī esmu sākusi regulāri apmeklēt sejas tīrīšanas procedūras skaistumkopšanas salonā.

Par savu pieredzi pastāstīšu tālāk, kā arī atklāšu šādas procedūras ietekmi uz ādas veselību.

Aknes samazināšana sejas tīrīšanas procedūras laikā

Viens no pasaulē zināmākajiem dermatologiem, kas cīnās ar akni, ir ādas ārsts Danné Montague-King, kas izveidojis uzņēmumu DMK – tas ir līderis dermatoloģisko preparātu izstrādē visā pasaulē.

Šī profesionālā un inovatīvā uzņēmuma radīto produktu sērija uzskatāma par ne tikai medicīnisku, bet arī kosmetoloģisku, jo tā tiek izmantota ne tikai profilaktiskiem mērķiem, bet arī ārstēšanai. Arī salonā sejas tīrīšana ir kā zāles, kas palīdz cīnīties ar akni. Jau pēc pirmās procedūras mana āda jutās attīrīta un varēju redzēt vizuālu uzlabojumu.

Produktu unikalitāte un sastāvs

DMK sastāvā ir ārkārtīgi daudz dabīgo vielu, aminoskābju, vitamīnu un fermentu, kas ir īsākais ceļš uz mirdzošu ādu. Tieši fermentu klātbūtne līdzekļa sastāvā veicina ādas atjaunošanos, aktīvāku skābekļa apriti un pasargā no ārējās vides kaitīgās ietekmes. Ādas tīrīšanas laikā, noņemot atmirušās ādas šūnas, notiek straujāka atjaunošanās.

Procedūras norise

Sejas tīrīšanas procedūra norisinās, ievērojot četrus pamatprincipus – tiek izmantoti ādai piemēroti līdzekļi, āda tiek atjaunota, pasargāta un visbeidzot – tiek saglabāts tās veselīgums. Procedūra ir sevišķi iedarbīga, jo netiek izmantota pēc ādas tipa, bet gan pēc ādas stāvokļa izvērtēšanas. Tikai pēc diagnostikas, kuras laikā kosmetologs saprot, kas ādai visvairāk nepieciešams papildus un kas pietrūkst, tiek izvēlēti līdzekļi, kas atjauno vitamīnu bagātību rezerves. Efekts redzams ilgtermiņā, jo līdzeklis strādā ar dziļajiem ādas slāņiem.

Dažādām ādas problēmām dažādi līdzekļi

Ikviens DMK līdzeklis atrisina noteiktu ādas tipu problēmas:

  • Neregulāra ādas atjaunošanās un maiņa;
  • Sebiuma pārprodukcija;
  • Apkārtējās vides kaitīgā ietekme;
  • Bakterioloģiski traucējumi.

Kas ir neregulāra ādas nomaiņa?

Ādas nomaiņa ir dabisks process – ārējie ādas slāņi atmirst, sāk lobīties un zem tiem izveidojas jaunā āda. Normāli funkcionējošam organismam abi šie procesi norisinās vienlaikus, tomēr ir gadījumi, kad dažādu ārējo apstākļu ietekmē process kavējas un atmirusī āda nespēj pilnībā nolobīties, paralēli uzkrājoties matu folikulu kanālos un tos nosprostojot.

Tādi DMK līdzekļi kā Prozyme, Quick Peel, acu krēms un sejas skrubis novērš poru aizsprostojumus, palīdzot ādai atjaunoties un  reģenerēties. Līdzekļi ļauj ādai izskatīties krietni jaunākai, atbrīvojot to no atmirušajām ādas šūnām, attīrot poras un stimulējot asins apgādi sejas zonā. Tāpēc sejas tīrīšana ir tik nozīmīga. Turklāt – tā ir ieteicama arī veselai ādai.

Sebiums saglabā ādas mitrumu un elastību

Sebiums ir taukviela, kuras fizioloģiskais uzdevum ir saglabāt ādas mitruma līmeni un elastību. Tas rodas, kad no tauku sekrēcijas dziedzeriem izdalās tauki. Šie dziedzeri atrodami uz visa ķermeņa.

Stresainā un neveselīgā dzīvesveida dēļ bieži mainās hormonu līmenis un šo izmaiņu dēļ tauku dziedzeri sāk pastiprināti darboties, kā rezultātā āda kļūst  taukaina, jo palielinās sebiuma kārta, nosprostojas poras dziedzera izvadkanāls un izveidojas pinne.

Sebiuma līmeni ir iespējams kontrolēt, regulāri veicot sejas tīrīšanu, lai atbrīvotu ādu no liekajām taukvielām un netīrumiem, kā arī atbrīvojot izvadkanālus no aizsprostojumiem. Ja ādai ir sebiuma līmeņa problēmas, ieteicams izmantot Acne Wash, Acu Creme, AHA Tonique līdzekļus. Tā āda tek attīrīta, mazinot aknes veidošanos un ādas spīdumu.

Smagākos gadījumos, kad mikrofloras izmaiņu rezultātā tauku dziedzeros strauji vairojas baktērijas, var izveidoties arī iekaisums un strutas. Nereti tas beidzas arī ar paliekošu rētu veidošanos. Ja ādas stāvoklis pasliktinājies baktēriju darbības rezultātā, vajadzētu veikt sejas tīrīšanu, izmantojot DMK acu masku un Moisture Balancer. To pievienotā vērtība ir mikrofloras dabīgā līdzsvara atjaunošana.

Ārējā vide – traucēklis skaistas sejas ādas iegūšanai

Izvairīties no ārējās vides negatīvās ietekmes mūsdienās ir praktiski neiespējami. Ja ādas stāvoklis ir novājināts tieši šī iemesla dēļ, to iespējams uzlabot ar barojošām taukskābēm un vitamīnu kompleksu DMK EFA+, kas satur gan ādai, gan matiem un nagiem nepieciešamās uzturvielas un vitamīnus.

Tikpat nozīmīgs ir līdzeklis DMK Dermatox – tas ir unikāls līdzeklis, kas iedarbojas 3 minūšu laikā, sejas tīrīšanas laikā, attīrot un nomierinot ādas dziļākos slāņus. Tāpēc sejas tīrīšana ir procedūra, pēc kuras tiek iegūta pilnīgas tīrības sajūta un āda jūtas svaiga un sakopta.

Sejas ādas tīrīšana mājās un pie kosmetologa – obligāts nosacījums veselīgai sejas ādai

Akne ir ādas problēma, kas jāārstē obligāti, jo ieilgusi slimība var novest pie neatgriezeniskām sekām – āda var zaudēt dzīvīgumu, sliktākajā gadījumā var rasties rētas.

Lai sejas āda būtu veselīga un mirdzoša, par ādu jārūpējas arī mājās. Tomēr svarīgi ir lietot pareizus kopšanas līdzekļus, tāpēc pirms to iegādes ir ļoti vēlama vizīte pie dermatologa vai kosmetologa, kas novērtētu ādas stāvokli un ieteiktu piemērotākos sejas kopšanas līdzekļus.

Papildus tam, pāris reizes gadā apmeklējot sejas tīrīšanas procedūru pie kosmetologa, iespējams sasniegt vislabākos rezultātus. Pēc pieredzes zinu, ka šāda procedūra rada maksimālu ādas tīrības sajūtu, poras ir apkoptas un tas veicina dzīšanas procesu, palīdzot manai ādai atjaunoties.

Sievietēm jo sevišķi būtiski palutināt sevi un samīļot savu ādu. Arī es vislabāk jūtos tad, kad esmu par sevi parūpējusies, kad mani apmierina ārējais tēls. Ādas veselība ir viens no tiem aspektiem, kas būtiski ietkemē pašapziņu. Gluda un sakopta āda ne vien rada vizuāli patīkamu priekšstatu, bet arī palīdz emocionāli justies labi un būt mierā ar sevi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *