Smaržas interneta veikalā 220.lv!

armani smaržas

Kad ar vīru tikai sākām tikties, ievēroju viņa patīkamo smaržu aromātu – tas piesaistīja un palika atmiņā. Saka, ka savu cilvēku var atrast pēc smaržām – ja patīk, tad tas ir tavējais. Arī vīram toreizējā randiņu periodā patika manas smaržas. Varbūt tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs saprotamies tik labi – savstarpēja smaržu ķīmija.

Patiesībā jau automātiski katrā cilvēkā ir ieprogrammētā noteikta smaržu sajušanas programma. Katrs jūtam smaržas nedaudz citādāk. Tāpēc nav nekas neparasts, ka tās smaržas, kas vienam liekas ļoti patīkamas, kādam citam šķiet gluži nepanesamas. Te pat stāsts nav par pārsmaržošanos, vienkārši kāda smaržu buķete kādam var neiet pie sirds.

Smaržas ir individuāla izvēle un gana ilga. Man, piemēram, patīk vairākas smaržas un nav tikai vienas iecienītākās. Smaržas izvēlos, balstoties uz personiskajām sajūtām un intuīciju. Vairāk par smaržām un to, kā tās izvēlēties interneta veikalā, pastāstīšu tālāk.

Kā iegādāties smaržas?

Aromātu pasaule ir ļoti plaša un bagāta, un lai gan smaržas pierasts iegādāties veikalā, kad esam pasmaržojuši un sajutuši aromātu, arī to iegāde internetā ir gana populāra. Tiesa, interneta veikalos izvēlos tikai klātienē pārbaudītas smaržas, par kurām esmu droša – tās ir manējās. Jo smaržas – tās līdzinās rokrakstam, pēc kura var atpazīt tieši mani.

Lai neapjuktu piedāvājumā un saprastu ko izvēlēties nenokļūdoties, par smaržām vērts ko palasīt vairāk. Arī veikalā, meklējot smaržu, speciālisti neiesaka vienā reizē izjust vairāk nekā 5-6 aromātus. Ja mēģināsim pasmaržot pēc iespējas vairāk smaržu, apjuksim aromātos, vairs nespējot orientēties, kura tad īsti bija kura un kā smaržo katra nākamā.

Dažādu smaržu īstai izsmaržošanai un aromāta sajušanai speciālisti izmanto īpaši izstrādātas darbības, kuras parastais cilvēks veikalā gluži neizmantos. Lai vai kā, smaržu iegāde ir dziļi personisks process un tam vērts atvēlēt vairāk laika.

Bet, lai nopirktu smaržas internetā, jāspēj orientēties arī aromātu aprakstos un jāapjauš vismaz tīkamais smaržu tips – rūgtas, saldas, ziedu, spēcīgas, vieglas un tā tālāk. Arī pēc vēlamā smaržu tipa var izvēlēties vēlamo smaržu. Turklāt – 14 dienu laikā smaržas iespējams atgriezt atpakaļ veikalā un samaksāt pāraksāto naudu, ja kādu iemeslu dēļ tās neizrādās īstās.

Kādi ir smaržu tipi?

Jāzina, ka sastopami dažādi smaržu tipi: parfimērijas ūdens, tualetes ūdens, odekolons un smaržas. Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties dažādu tipu un aromātu smaržas, turklāt, cenu kategorijā, kas pieejama ikvienam.

Smaržas ir tās, kas satur vislielāko aromātisko vielu kompozīciju procentu. Tās sastopamas mazos smaržu flakonos, ir noturīgākas, salīdzinot ar citiem smaržu tipiem. Tās arī ir visdārgākais parfimērijas produkts, jo satur lielu specifisko eļļu koncentrāciju. Savukārt īstu smaržu lietošanas baudījums ir daudz lielāks. Tieši tādu smaržu flakonu izmantoju 1. randiņā ar vīru.

Tāpat, daudzi aromāti eksistē tikai tualetes ūdens koncentrācijā – tās jāpatērē vairāk nekā smaržas, jo to noturība ir daudz mazāka, kā arī tualetes ūdeņi ir mazāk intensīvi un interesanti. Toties tualetes ūdeņu cena ir salīdzinoši daudz zemāka, un lieliski noder tiem, kas dod priekšroku vieglākiem aromātiem.

Izvēlies savu smaržu!

Vērtējot smaržu pēc tās aromātu sastāva, mēģinu iedomāties to smaržu, kāda tā varētu būt un tad varu iegādāties smaržu arī internetā. Atliek vien nedaudz palasīt un iedziļināties aromātu plašajā pasaulē, lai arī internetā varētu izvēlēties un iegādāties patīkamas un sev atbilstošas smaržas. Tāpat var pasūtīt jau sev zināmās, iecienītās smaržas kā parasti to daru es!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *