Hanteles – spēkam un izturībai

sieviete ar hanteli rokā.

Treniņi ar hantelēm apvienojumā ar kardio ir labākais veids, kā iegūt skaisti veidotu augumu, kā arī efektīvā veidā atbrīvotos no liekā svara. Kad nopietni pievērsos fitnesam un regulāri sāku apmeklēt sporta zāli, jau pēc 2 nedēļām redzēju pārmaiņas. Nenoliedzami, tās redzēja arī mani draugi, kas ziņkārīgi gribēja zināt, vai esmu sākusi trenēties.

Nemēģināju iestāstīt, ka būtu noticis brīnums vai ka šāds augums man būtu bijis vienmēr – turklāt, noteikti izjutu lepnumu par katru izlieto sviedru lāsi, kas dienu pēc dienas, treniņu pa treniņam pārveidoja manu vizuālo tēlu.

Kā trenēties ar hantelēm?

Lai treniņš būtu maksimāli efektīvs, pirmkārt, nepieciešama profesionāla trenera uzraudzība, kas var parādīt, kā izmantot hanteles. Nepareizi izpildot vingrinājumus, pastāv risks savainoties, tāpēc noteikti vajadzētu sākumā iemācīties ar sporta ekipējumu strādāt kopā ar kādu, kas var palīdzēt izvairīties no kļūdām.

Var piedalīties grupu nodarbībās sporta klubos klātienē vai arī interneta vidē atrast savu treneri. Kad jau biju apguvusi pamatvingrinājumus kopā ar savu treneri, nolēmu hanteles iegādāties arī mājās – lai varētu trenēties turpat, savā viesistabā.

Mana fitnesa ceļojuma iedvesma ir Boho Beautiful. Viņas kanālam iespējams sekot Youtube un uz nodarbībām nav jāierodas klātienē. Ja ir vēlme stiprināt muskulatūru un treniņā izmantot hanteles (lai sasniegtu rezultātu ātrāk), iesaku iegādāties tādas programmas kā Transform un Boho in 10 days.

Arī es šīs programmas esmu iegādājusies, tās var ērti lejupielādēt viedierīcē vai planšetē. Ja ir vēlme, nodarbībām sekot var arī TV vai datora ekrānā. Šajos treniņos tiek izmantotas hanteles un rezultātu iespējams redzēt jau pavisam drīz. Turklāt – komplektā dažām no programmām nāk arī veselīgas ēšanas ceļvedis un recepšu grāmata.

Nenlodzieami – lai iegūtu slaidu augumu jāpārdomā arī sava ēdienkarte un jāizvēlas atbilstoša diēta. Manā gadījumā atteicos no gaļas patēriņa, kā arī esmu pārtraukusi piena produktu lietošanu. Ievēroju vegānisku diētu. Tā man liek justies visenerģiskāk un labāk, kā arī palīdz saglabāt slaidas ķermeņa līnijas.

Plašs piedāvājuma klāsts

Lai trenētu spēku un izturību mājas apstākļos, kā arī varētu izpildīt vingrinājumus, kurus demonstrēja manis izvēlētajās fitnesa un jogas programmās, sāku meklēt hanteles. Protams, specializētajos sporta veikalos cenas ir augstas. Man vajadzēja 3 kg hanteles, turklāt – reti kurā veikalā tādas bija. Tad nu atkal ķēros pie interneta sniegtajām iespējām.

Interneta veikalā 220.lv var atrast dažāda svara hanteles, vadoties pēc tā, kādas hanteles ir nepieciešamas. Tāpat šeit iespējams iegādāties hanteļu komplektus par ļoti izdevīgām cenām. Tā kā šis interneta veikals regulāri piedāvā dažādas atlaides un akcijas, kā arī izpārdošanas, hanteles iegādājos par ļoti izdevīgu cenu.

Kāpēc iegādāties hanteles?

Lai iegūtu augumu, par kuru sapņoju, kā jau minēju, apvienoju spēka treniņus ar hantelēm un kardio. 40 minūtes – intensīvs kardio, svīšana, savu robežu pārvarēšana, 40 minūtes – darbs ar hantelēm. Nedēļā maksimāli ievēroju 2 atpūtas dienas un šādi trenējos mēnesi. Kā jau minēju, rezultāts bija redzams jau pēc 2 nedēlām.

Hanteles ir lielisks risinājums visiem tiem, kuri nevēlas iegādāties trenažieri, tomēr vēlas attīstīt spēku un izturību, maksājot par to mazāku summu. Šeit pieejamas dažādas hanteles, kas paredzētas gan vispārīgiem treniņiem, gan arī fitnesam.

Un, kā jau minēju, treniņi ar hantelēm ir būtiska veiksmīgas fitnesa programmas daļa, lai nostiprinātu gan kāju, gan vēdera, gan muguras, gan roku muskuļus un iegūtu tādu augumu, par kuru sapņo.

Populārākie ražotāji

Šeit atradīsi populārākos un pieprasītākos ražotājus, starp tiem – arī Kettler un Spokey ražotās hanteles. Plašā piedāvājumā pieejamas dažādas svaru hanteles, atsevišķi hanteļu diski un stieņi, tāpat arī hanteļu komplekti, svarcelšanas jostas, stieņi ar smagumiem,  fitnesa hanteles, kā arī atsvari, kas paredzēti gan sievietēm, gan vīriešiem.

Katalogā var atrast dažādu materiālu hanteles. Piemēram, gumijas hanteles ir ļoti ērti lietojamas, jo tās neizslīdēs no rokām un ir ļoti viegli pielietojamas mājas apstākļos. Šīs hanteles neaizņems daudz vietas, tāpēc tās būt ērti uzglabāt mājās. Ja, piemēram, trenažieriem, iespējams, mājās ne katram pietiek vietas, tad hantelēm noteikti pietiks!

Kādus ieguvumus sniedz treniņi ar hantelēm?

Ja esi tu šobrīd esi nopietni aizdomājies par to, ka varētu iegādāties hanteles, tomēr šaubies par to, ka mājas apstākļos tiešām iespējams panākt kādu efektu, tad noteikti vēlos vēlreiz uzsvērt, ka tā ir ļoti efektīva treniņu metode.

Vīrieši hanteles var izmantot, lai palielinātu roku muskuļus. Ja hanteles tiks izmantotas attiecīgos vingrinājumos, iespējams attīstīt arī krūšu un muguras muskuļus. Maldīgs ir uzskats, ka hanteles izmanto tikai vīrieši. Ir arī sievietēm paredzētas hanteles, kas ir ar mazāku svaru, tomēr dod tādu pašu efektu kā vīriešu hanteles.

Turklāt – arī sievietes vēlas iegūt skaisti veidotus muskuļus, izteiktu vidukļa līniju, gludu vēderu. Izmantojot hanteles, to ir iespējams panakt. Tā ir iespēja, hanteles apvienojot ar fitnesu, trenēt savu izturību un spēku mājas apstākļos.

Mūsdienās ir pieejamas ļoti daudz pamācības un video, kā nodarboties ar sportu mājas apstākļos, tāpēc nevajadzētu satraukties, ka nespēsi nodarboties ar sportu tikpat kvalitatīvi kā sporta zālē. Iegādātajām hantelēm veikalā 220.lv ir 2 gadu garantija, kas apliecina to, ka šīs hanteles ir kvalitatīvas un izturīgas, kā arī piemērotas treniņiem mājas apstākļos.

Sāc trenēties ar hantelēm!

Ja arvien šaubies par to, vai hanteles varētu būt tas sporta ekipējums, kas varētu palīdzēt iegūt augumu, par kuru sapņo, tad aicinu arī tevi personīgi pārliecināties par to iedarbību. Izaicinu mēnesi aktīvi trenēties, izmantojot hanteles! Esmu droša, ka ikviens, gluži tāpat kā es, ar neatlaidīgu attieksmi sasniegs cerētos rezultātus!

Ienāc 220.lv un izvēlies sev piemērotākās hanteles šeit. Ja nezini, kādas hanteles meklē, 220.lv piedāvā meklēšanas kritērijus, kas ļauj atlasīt piemērotākās hanteles, meklējot tās gan pēc cenas, gan ražotāja, gan svara kategorijas un citiem kritērijiem. Tā ir lieliska iespēja atrast sev piemērotākās hanteles, kas noderēs, lai trenētu izturību mājas apstākļos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *