Kā iepirkties aptiekā lētāk un ērtāk – labākie piedāvājumi apotheka.lv!

apotheka_logo

Arī man radies jautājums, kā nepieciešamos medikamentus, vitamīnus un sejas kopšanas līdzekļus iegādāties par izdevīgāku cenu. Lai atrastu labāko piedāvājumu, esmu izskatījusi vairāku aptieku piedāvātās iespējas. Kā izrādās, arī aptiekā iepērkoties, iespējams saņemt ievērojamas atlaides – tikai jāzina, kā pie tām tikt un kur vislabāk iepirkties.

Varbūt kāds jau par to dzirdējis, bet es uzzināju vien nesen – izrādās, ka apotheka.lv iespējams iegādāties nepieciešamo plašā klāstā par zemākām cenām. Viena no nozīmīgākajām šīs interneta aptiekas priekšrocībām ir piedāvājuma daudzveidība – starp konkurentiem, kā izrādās, tiešsaistē tieši Apotheka piedāvā tik plašu izvēli.

Pateicoties nodrošinātajai medikamentu pieejamībai tiešsaistes veikalā, arī attālināti var pasūtīt vispiemērotāko, lai stiprinātu savu veselību. Man, piemēram, jo sevišķi būtiska ir specializēto sejas kopšanas līdzekļu lietošana ikdienā, lai mana āda būtu veselīga un nenāktos vēlreiz atgriezties pie problēmām ar akni. Tā paša iemesla dēļ arī lietoju vitamīnus.

Tā kā šos produktus man jāiegādājas jebkurā gadījumā, vēlējos piemeklēt ērtāko un ekonomiskāko risinājumu. Sava pētījuma mērķi esmu sasniegusi: ne vien Apotheka varu atrast visus nepieciešamos bezrecepšu produktus, bet arī tos iegūt par daudz izevīgāku cenu.

Par to, kādi ir šīs interneta aptiekas plusi, kā iepirkties lētāk un kāpēc iesaku izvēlēties tieši šo aptieku, pastāstīšu turpinājumā.

Īpašie piedāvājumi – ērti pārskatāmi interneta aptiekā

Patīkami, ka tiešsaistes veikalā uzreiz iespējams redzēt aktuālākos, sezonai nepieciešamos produktus – turklāt, daudziem no tiem tiek piedāvātas vērā ņemamas atlaides. Vasaras sezonā tie is pretapdeguma krēmi vai atbilstoši kosmētikas līdzekļi, aukstajā Februāra mēnesī, savukārt, piedāvājumā, piemēram, var atrast plašu “Himalya” uztura bagātinātāju klāstu.

Protams, atlaižu produkti, laikam ejot, var atšķirties, taču pretimnākošie īpašie piedāvājumi, kas ļauj iegādāties nepieciešamo par daudz izdevīgāku cenu, klientam ir ļoti izdevīgi. Tas, ka tie nepārtraukti tiek mainīti un papildināti, arī ir pluss – tikai nedaudz jāpaseko līdzi, lai laicīgi iegādātos sev nepieciešamo par labāko cenu.

Lai laicīgi sagatavotos saaukstēšanās periodam, tiešsaistes klāstā var atrast uztura bagātinātājus, līdzekļus cīņai ar klepu un iesnām par īpaši draudzīgām cenām. Starp tiem, piemēram, ir C vitamīna tabletes (kas vienmēr atrodas manas mājas aptieciņā), sīrupi un deguna aerosoli.

Mana vārīgā vieta ir kakls, teju ik gadu tas iekaist un tad vajadzīgs Faringospray. Tā kā zinu, ka šis produkts man būs nepieciešams jebkurā gadījumā, iegādājoties citus nepieciešamos medikamentus, pievēršu uzmanību īpašajiem piedāvājumiem – vai tur to nevaru iegādāties lētāk.

Protams, īpašie piedāvājumi nav balstīti vien uz konkrētajā sezonā visvairāk pieprasītajām precēm, bet starp tiem var atrast arī dažādus citus veselībai noderīgus produktus – atliek vien izvēlēties sev šobrīd nepieciešamo. Man tie, kā jau minēju, ir sejas kopšanas līdzekļi. Manam ādas tipam un stāvoklim piemērotākā ir La Roche-Posay līnija.

Sejas un ķermeņa kopšanas produkti – lai āda saglabātu veselību un mirdzumu arī ziemā.

Apzinoties, ka āda ziemā ir īpaši jāaizsargā no apkārtējās vides – vēja un aukstuma – ietekmes, noteikti starp labākajiem piedāvājumiem atradīsies arī dermatoloģiski pārbaudīti ādas kopšanas līdzekļi.  Starp tiem februārī var atrast klientu iemīļotos “Bioderma” roku un sejas krēmus, “Allpresan” produktus pēdu kopšanai, kā arī “Esssex” kolekcijas krēmus ikdienas lietošanai sausai un jūtīgai ādai un arī citiem ādas tipiem.

Lai vai kā, problemātiskas ādas gadījumā vajadzētu konsultēties ar dermatologu, kas nozīmētu visatbilstošākos kopšanas līdzekļus. Šādos gadījumos jo sevišķi vislabāk izvelēties specializētus produktus. Varu ieteikt apmeklēt profesionālus un pieredzējušus ādas ārstus un pierakstīties konsultācijai šeit.

Papildus atbilstošas kosmētikas un sejas kopšanas līdzekļu lietošanai, profesionāls ārsts var nozīmēt arī nepieciešamo vitamīnu klāstu, ko būtu jālieto, lai pēc iespējas uzlabotu veselības un ādas stāvokli. Tāpat ārsts var ieteikt, kā izmainīt ēdienkarti, no kādiem produktiem atteikties, lai sasniegtu labākos rezultātus.

Interneta aptieka būs izcils palīgs, lai salīdzinātu dažādu ražotāju piedāvājumus un produktu atšķirības un izvēlētos savam ādas tipam piemērotāko, kā arī atrastu vajadzīgo produktu par labāko cenu.

Vienmēr draudzīgākas cenas pastāvīgajiem klientiem

Beidzot atklāšu noslēpumu, kā iepērkoties interneta aptiekā apotheka.lv, iegūt ievērojamas atlaides. Ir piedāvājumi, kas sniedzpat 40% lielas atlaides. Dažkārt tie ir vien daži centi vai euro, bet jebkurā gadījumā patīkami ietaupīt. Turklāt – citkārt ietaupījums var būt pat trešā vai ceturtrā daļa no medikamenta summas.

Jau pirmoreiz atverot aptiekas interneta veikalu, var ievērot cenu atšķirības, kas tiek piedāvātas reģistrētiem internetaptiekas lietotājiem un “parastiem” tās apmeklētājiem.

Protams, iespējams, iepērkoties interneta aptiekā pirmo reizi, šķiet, ka šīs nelielās cenas starpības dēļ nav vērts reģistrēties, bet, kā jau skaidroju, cenu starpība un ietaupījums var būt arī vērā ņemami. Turklāt šāds iepirkšanās process ir tik ērts un reģistrēties ir vienkārši.

Klientu ērtībai piegādi aptieka piedāvā veikt gan uz mājām ar kurjeru, gan Circle K stacijā, pasta pakomātā vai nodaļā. Lai nebūtu jāmaksā par piegādes izdevumiem, var izvēlēties saņemšanu arī klātienē kādā no Apotheka tīkla aptiekām.

Tiesa, kurjera piegāde izmaksā vien 2,50 EUR, citi veidi – 1.90 EUR. Tas jebkurā gadījumā atmaksājas, pat ja šāda cena liekas augsta, ja tiešsaistē iepērkoties izdodas ietaupīt vairākus desmitus euro.

Iespēja uzdot farmaceitam jautājumu no mājām

Ļoti novērēju mājaslapā iebūvēto rīku, kas ļauj uzdot jautājumu farmaceitam, nedodoties uz aptieku. Varu uzdot jebkādu jautājumu, kas attiecas uz konkrētu produktu, medikamentu, vitamīnu, attālināti noskaidrojot, cik bieži tas būtu jālieto, ja gadījumā pēc konsultācijas ar ārstu šī informācija kur nejauši noklīdusi.

Reģistrēties par patstāvīgo klientu var mājaslapā šeit. Lai izdodas atrast vislabāko, lai stiprinātu savu un tuvinieku veselību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *