Problēmas risinājums – laicīga anticelulīta masāža

laicīga pretcelolīta masāža

Pēc dzemdībām, kā tas mēdz notikt, arī es zaudēju savas izteiktās auguma līnijas un vajadzēja ieguldīt mērķtiecīgu darbu, lai pēc iespējas ātrāk atgūtu slaidu augumu. Kā zināms, nepietiek ar to vien, ka no uztura tiek izslēgts cukurs un dienišķais McDonalds burgers nomainīts pret sabalansētāku uzturu. Visefektīvāk vienlaikus izmantot vairākus rīkus, lai nomestu svaru.

Arī es, gluži kā ikkatra sieviete, vēlos izskatīties perfekti, ar skaisti veidotu augumu, veselīgiem matiem, gludu ādu. Par sevi nedrīkst aizmirst ne ziemas mēnešos, ne siltākos gadalaikos.  Sevi jālutina ne vien ar veselīgu uzturu un regulārām fiziskām aktivitātēm, bet arī jāsniedz ķermenim nepieciešamā atpūta.

Lai ātrāk sasniegtu mērķi atgūt skaistas auguma līnijas, mana fitnesa trenere ieteica papildus sekošanai izveidotajam uztura plānam un treniņu režīma ievērošanai apmeklēt anticelulīta masāžu skaistumkopšanas salonā. Par to, kāpēc anticelulīta masāža ir noderīga un kādos gadījumos tas var palīdzēt, pastāstīšu tālāk.

Kam palīdz anticelulīta masāža?

Šāda masāža var nākt par labu ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, kurai ir kaut pāris lieku kilogramu. Sevišķi ar to nākas saskarties ziemas mēnešos, kad tiek uzkrātas rezerves un klāt nāk svars, aukstuma dēļ retāk pavadot laiku aktīvi pie dabas. Lai laicīgi sevi pasargātu no celulīta veidošanās riska, liekas ķermeņa masas gadījumā anticelulīta masāža ir ļoti ieteicama.

Daudz nopietnāka problēma ir celulīts. To vairs nevar atrisināt tikai ar diētu un sportiskām aktivitātēm. Arī mājas apstākļos ar celulītu nav tik viegli tikt galā, lietojot dažādus pretcelulīta krēmus, tāpēc ieteicams vērsties pie speciālista. Lai labotu situāciju jāveic laicīga anticelulīta masāža.

Tāpat anticelulīta masāža ieteicama situācijās, ja āda ir ļengana, redzamas strijas vai ir nosliece uz tūsku. Anticelulīta masāža palīdz atgūt gludu un skaistu ādu, kā arī atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Kādos gadījumos novērojams celulīts?

Es ar celulīta problēmu saskāros pēc dzemdībām. Tā kā tam par iemeslu var būt mazkustīgs dzīvesveids, nogurums un stress, šo visu 3 komponentu apvienojums rezultātā arī noveda pie šāda efekta. Protams, arī grūtniecība pati par sevi nāca ne vien ar punča palielināšanos, bet pietūkumu. Pieņēmos svarā, kājas uztūka, pat seja.

Zemāk izdalīšu galvenos iemeslus, kas var būt par pamatu celulītam:

 • Stress;
 • Nogurums;
 • Mazkustīgs dzīvesveids;
 • Olbaltumu apmaiņas traucējumi;
 • Traucējumi hormonālajā procesā.

Kā pasargāt sevi no celulīta veidošanās riska?

Lai novērstu celulīta veidošanās risku, vērts laicīgi ierobežot stresa līmeni (kas attiecīgi samazina vēlmi patērēt pēc iespējas vairāk ēdiena), sniegt savam organismam nepieciešamo atpūtu, neatļauties izdegt darba procesā. Ne vienmēr ir jāsteidzas un viss jāpagūst noteiktajos termiņos – citkārt daudz svarīgāk ir apstāties, uzlādēt baterijas un atgūt spēkus.

Veselība ir pirmajā vietā. Darbu ir iespējams nomainīt, saplīsušas tehniskās ierīces var aizstāt ar jaunām. Taču katrs cilvēks ir unikāls un neaizstājams. Pat par visas pasaules naudu nevarētu nopirkt sev citu ķermeni.

Tāpēc tas ir jākopj, jāmīl un jālolo. jāpārdomā savi ēšanas paradumi, jāvelta laiks aktivitātēm svaigā gaisā, jānodarbojas ar sportu, kā arī sievietēm – vērts nodoties skaistuma procedūrām.

Esmu iemācījusies atlicināt laiku sev, nedarīt neko dienās, kad tā vien gribas kā ielīst gultā, pasēdēt pie silta kamīna, paņemt rokās mīļu grāmatu. To vajag darīt. Turklāt ne jau tikai tad, kad vairs patiešām nav iespējams pavilkt kājas noguruma dēļ un viss ir līdz kaklam – atrodot ik dienas miera, klusuma un atpūtas laika, pamazām dzīve un emocijas nostabilizējas.

Kā noris anticelulīta masāža?

Jāteic, ka šī masāža, gluži kā visas citas, ir patīkams un dziedinošs process. To iesāk ar skrubi uz sausas ādas, to iemasējot ar vieglām, mīcošām kustībām uz problemātiskajām vietām. Par šīm problemātiskajām vietām dēvē sēžas, gurnu un vēdera rajonu. Tās ir visas zonas, kurās man bija lieki kilogrami pēc grūtniecības.

Kad ķermenis ir iesildīts, anticelulīta masāža turpinās jau ar dziļākām kustībām, kas spēcīgi izkustina un izsilda problemātisko ādu. Procedūras beigās tiek veikta relaksējoša masāža ar eļļas palīdzību, kas ķermenim ļauj atslābināties.

Kāds ir anticelulīta masāžas efekts?

Primārais iemesls, kāpēc šo masāžu veikt, ir celulīta novēršana. Tas arī ir galvenais šīs procedūras efekts, kuru nozīmētās terapijas beigās sasniedzu. Protams, papildus tam turpinot regulāri trenēties un sekojot veselīgas ēšanas norādījumiem.

Bez celulīta novēršanas anticelulīta masāža sniedz vēl vairākus citus ieguvumus, piemēram:

 • Tiek uzlabota asins cirkulācija;
 • Uzlabota audu apgāde ar skābekli;
 • Samazināts tauku nogulsnējums;
 • Nostiprināta āda;
 • Atjaunots muskuļu tonuss;
 • Atjaunota šūnu vielmaiņas aktivitāte;
 • Samazināti taukaudi.

Kā izveidojas celulīts?

Celulītam ir atpazīstamas četras stadijas: celulīts pamanāms saspiežot ādu; vizuāli pamanāms celulīts; parādās mēreni pauguri un tūska; pēdējā stadija – izteikti pauguraina āda.

Par laimi – mana situācija vēl nebija tik nopietna, lai risinātu pēdējās pakāpes celulīta problēmu. Laicīgi uzmeklēju treneri, atradu vajadzīgos speciālistus, lai parūpētos par savu fizisko ķermeni. Nomainīju ēdienkarti, sāku ieturēt sabalansētas maltītes, nodarboties vairāk ar sportu, kā arī rekomendētā anticelulīta masāža tika apmeklēta skaistumkopšanas salonā.

Kā atbrīvoties no celulīta?

Kad skatījos uz sevi spogulī pēc grūtniecības un pēdējo mēnešu laikā, jutos patiesi pārbijusies – un ja nu tāda uzpampusi tagad būšu visu dzīvi? Pamazām tas tomēr mazinājās, aktīvi iesaistījos savas formas atgūšanā. Bailes atkāpās un ieguvu pārliecību, ka viss būs labi.

Arī baiso domu par pēdējās pakāpes celulītu varēju aizmirst, jo līdz tam nenonācu, pateicoties laicīgas anticelulīta masāžas veikšanai, diētai un fiziskajai slodzei.

Ar to vēlos iedrošināt ikvienu daiļā dzimuma pārstāvi, kas saskārusies ar šo problēmu – to iespējams risināt, turklāt – arī pēdējās pakāpes celulīta gadījumā. Mūsdienās vairums salonu piedāvā gan palīdzību pret celulītu, gan dažādas metodes, kā no tā atbrīvoties.

Lai iegūtu visefektīgāko iznākumu, speciālisti iesaka apvienot vairākas metodes un procedūru veikt regulāri. Tā kalpos kā virzītājspēks, lai organisms ātrāk atveseļotos.

Saudzēsim sevi un neradīsim vēl lielākas problēmas, ielaižot šo slimību. Ar celulītu jācīnās jau no paša problēmas sākuma, lai no tā ātrāk spētu atbrīvoties!

Es apmeklēju salonu Nofrete, kurā esmu guvusi brīnišķīgu pieredzi, laipnu apkalpošanu un galvenais – profesionālu skatījumu uz manu liekā svara problēmu. Pieteikties uz konsultāciju šajā salonā, kā arī detalizētāk iepazīties ar procedūras aprakstu un uzzināt vairāk par to, kas ir anticelulīta masāža, var arī šī skaistumkopšanas salona mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *