Pasūtiet kvalitatīvāko grīdas segumu!

Šobrīd mājās noris nopietnāks remonts – tiek mainīts grīdas segums. Šajā procesā kā labs palīgs talkā nācis portāls gridassegumi.lv. Šis uzņēmums, kā vēsta nosaukums, specializējas konkrētā jomā – pastāstīs par grīdas segumiem visu, kas jāzina, un katram palīdzēs atrast labāko risinājumu. Kā zinu, tad reizēs kad nepieciešama specifiska prece, vislabāk vērsties tieši pie speciālistiem, kas pārzina noteiktas sfēras nianses.

Kā rāda pieredze, nevienu dzīves lēmumu nav vēlams sasteigt. Tas attiecas arī uz īsto grīdas seguma izvēli remonta laikā. Arī es vēlējos būt droša, ka pieņemu īsto lēmumu un nauda nebūs iztērēta bez iemesla. Vēlējos grīdu, kas kalpotu mūža garumā, kvalitatīvu materiālu. Mani piesaista koka grīdas, zināms lauku šarms, tāpēc vajadzēja izšķirties starp laminātu, parketu un vinila grīdas segumu.

Turklāt, speciālisti no gridassegumi.lv ne vien sniedz kvalitatīvas konsultācijas, lai katrs klients varētu izvēlēties sev atbilstošu risinājumu, bet arī nogādā preci līdz dzīvesvietai un grīdas segumu uzstāda. Tādā veidā iespējams ietaupīt laiku, kā arī nav nepieciešams pašam meklēt prasmīgu meistaru, kas varētu paveikt grīdas uzstādīšanas uzdevumu.

Gridassegumi.lv komanda ir atsaucīga, visu iespējams sarunāt. Mājaslapā arī iespējams atrast kontakttālruni un interesējošos jautājumus izrunāt attālināti. Par to, kā izdarīju izvēli, kādas ir katra grīdas seguma priekšrocības, pastāstīšu tālāk.

Kāpēc vērts izraudzīties laminātu?

Skaistās lamināta grīdas ir piedāvātas dažādās variācijās, tās atšķiras ar krāsu toņiem, izmēriem un citiem faktoriem. Speciālisti rekomendē pasūtīt 33. klases laminātu, kas nevainojami iederas visās istabās. Šādam lamināta veidam arī tiek piemērots papildus slānis, kas vairāk apslāpē iespējamos trokšņus. Kā arī 33. un 32. klases lamināts ir izturīgs pret skrāpējumiem, augstu temperatūru, ķimikālijām un ūdeni. Bez tam šāds grīdas segums izmaksu ziņā ir diezgan ekonomisks un uzņēmums regulē lamināta cenu, balstoties uz konkrētā ražotāja lietotajām krāsām, kā arī dabīgajiem izejmateriāliem. Visiem potenciālajiem klientiem ir garantēta iespēja saņemt grīdas laminātu akcijas periodā. Man īpaši patīk viss, kas ir dabīgs, tādēļ kā labu alternatīvu saskatīju lamināta parketu. Būtisks faktors, kas mani uzrunāja – uzņēmuma piedāvātais lamināts atšķirībā no koka grīdas segumiem neizbalē pat ilgstošā saules staru ietekmē. Ja viesistaba būtu vairāk apgaismota, šis droši vien būtu viens no faktoriem, kas būtu licis izvēli izdarīt par labu tieši laminātam. Jārēķinās, ka ūdens izlīšanas gadījumā gan nepieciešams skādi pēc iespējas ātrāk likvidēt – ja ūdens pakļūst zem lamināta, tad grīda var tikt sabojāta. Ja, piemēram, bērns izlej uz lamināta glāzi ūdens, bet tas netiek saslaucīts 8 stundu laikā, paliks nospiedums. Savukārt, ja ūdens tiek saslaucīts tuvākajā laikā, tad nekādas pēdas nebūs redzamas.

Atšķirīgi parketi dažādām gaumēm

Parkets – kā skaidro speciālisti, “nekas nepārspēj īstas koksnes dabisko šarmu”. Tā kā esmu no tiem cilvēkiem, kas priekšroku dod īstajam un dabiskajam izejmateriālam, ar šo skaidrojumu, jau āķis bija lūpā. Veikals piedāvā plašu koksnes veidu klāstu, kā arī dažādus virsmas efektus. Parketa cenas svārstās starp aptuveni 26 EUR līdz pat 100 EUR m2. Tajā pat laikā iespējams sekot līdzi dažādām akcijām un vēlamo grīdas segumu iegūt par izdevīgāku cenu. Arī savu parketu ieguvu ar 5 EUR atlaidi kvadrātmetrā. Izvēlējos 3 slāņu parketu – tas ir vislabākais variants, ja mājās uzstādīta grīdas apsildes sistēma. Izmantoju iespēju arī aprunāties ar speciālistiem, lai noskaidrotu tieši manai viesistabai labāko veidu. Parkets būtībā ir vissiltākais, mājīgākais variants. Taču jāņem vērā, ka šis grīdas segums atšķirībā no lamināta vai vinila ar gadiem noveco, kā arī tas nav tik izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem. Izvēloties parketu, ar mēbeļu pārbīdi jābūt uzmanīgam, jo tas var atstāt švīkas. Šoreiz komforta vietā izvēlējos šī grīdas seguma estētisko baudījumu. Obligāti nepieciešams arī izvēlēties pārklājumu: eļļu vai laku. Pēc speciālista ieteikuma izšķīros par eļļas pārklājumu, jo šo aizsargslāni pašam viegli atjaunot, tas jāveic ik pēc pusotra vai 2 gadiem. Jārēķinās, ka lakots pārklājums jāatjauno pēc 5 vai 7 gadiem, taču tad grīdas arī jāslīpē un nepieciešams palīgā saukt profesionālus meistarus. Eļļas pārklājumu atjaunot nav sarežģīti un ar šo uzdevumu var tikt galā patstāvīgi. Šis grīdas segums arī var kalpot mūža garumā, taču jārēķinās, ka tas prasa kopšanu un to nepieciešams atjaunot.

Vinila grīdas segumi

Piedāvājuma klāstā ir plašs dabiska koka un akmens vinila grīdas segumu kolekciju klāsts. Grīdu klāj aizsargājošs virsējais slānis, lai pasargātu no skrāpējumiem un bojājumiem. Vinila grīdas pazīstamas ar to, ka to virsma neslīd, kā arī ir krietni izturīgāka pret krasām svara maiņām. Vinils ir līdzīgāks linolejam, tikai tas sagriezts dēļos. Tam ir koka tekstūra, vinila grīdas segumam ir dabīgāks vizuālais efekts par laminātu, katrs dēlītis no dēlīša atdalīts. Vinils no visiem grīdas segumiem ir mitrumizturīgākais – ja kaimiņi appludinātu, par grīdas segumu varētu neraizēties. Laminātam savukārt jāpaspēj laicīgi novērst ūdens noplūde, lai šis grīdas segums netiktu sabojāts Starp visiem grīdas segumiem vinils būtībā ir visizturīgākais un var rēķināties, ka ieliekot šādu grīdu, tā nudien arī pēc 50 gadiem izskatīsies gluži tāpat kā pirmajā uzlikšanas dienā.

Vērtīgi sīkumi ideālam dizainam

Grīdlīstes ir ne tikai ļoti noderīgas, bet arī brīnišķīgi pabeidz iesākto interjera veidošanu. Ir cilvēki, kas tam varbūt nepievērš lielu vērību, tomēr šīs nelielās nianses ir nepieciešamas vienmēr, lai iegūtu pabeigtības sajūtu un vizuāli baudāmāku efektu. Tāpat iespējams iegādāties atbilstošus grīdas kopšanas līdzekļus, kas ir būtiski, lai pēc iespējas saudzīgākā veidā rūpētos par jauno grīdas segumu un ar vēlmi ieviest mājā tīrību nenodarītu virsmai  kādu skādi. Arī es izvēlējos gan piemērotas grīdlīstes, gan atbilstošu tīrīšanas līdzekli.

Plašāk ar sniegto uzņēmuma pakalpojumu klāstu var iepazīties šeit. Gadījumā, ja nepieciešams jauns grīdas segums, rekomendēju izvēlēties tieši šo uzņēmumu, jo esmu guvusi gan pozitīvu sadarbības pieredzi, gan esmu apmierināta ar parketa izvēli un topošajām viesistabas vizuālajām pārvērtībām, kā arī meistari ir zinoši un prasmīgi, darbu veic atbildīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *