Autoskola VIP personām, kam svarīgs laiks

autoskola-vip-personam

Meklējot sev piemērotāko autoskolu, biju ļoti pārsteigta par plašo piedāvājumu, jo Latvijā aktīvas ir vairāk kā 200 autoskolas ar līdzīgu piedāvājumu. Tas nozīmē mācības noteiktās  grupās, noteiktā laikā un vietā. Tā kā esmu uzņēmuma īpašniece un aktīvi iesaistos tā vadīšanā, brīvā laika mācībām ir maz vai tā ir stunda starp sapulcēm. Tāpat arī strādāju ar ārvalstu tirgiem, bieži dodos komandējumos un esmu ārpus Latvijas.

Autoskolas kontekstā tas nozīmē – bieži kavēt. Diemžēl nereti līgumos skolas atrunā arī kavēšanas faktoru, tātad – ja neapmeklēšu noteiktu skaitu teorijas  nodarbību, tās var neieskaitīt. Bet ko darīt manā situācijā, kad darba un komandējumu dēļ man patiešām nav iespējas apmeklēt nodarbības? Kādas alternatīvas var piedāvāt?

Izrādās, ka Latvijā ir autoskola, kurā iespējams rezervēt laiku noteiktas teorijas nodarbībai, ja sanācis kādu klasi kavēt kopējā apmācību ciklā vai arī organizēt privātu apmācību procesu, par nodarbību norises vietu izvēloties savas mājas vai citu sev ērtu vietu, kā arī pašam nosakot piemērotu apmācību laiku. Par atrasto risinājumu pastāstīšu tālāk.

VIP autoskola ir izcils risinājums aizņemtajiem

Kāds paziņa man pastāstīja, ka ir autoskola VIP personām.  Izpētot sīkāk, biju patiešām lielā sajūsmā, jo VIP šajā gadījumā nozīmē nevis ļoti svarīgu personu mācību iestādi, bet gan savu laiku respektējošiem un meklējošiem piemērotu autoskolu, būtībā – aizņemtajiem, kas objektīvu iemeslu dēļ nespēj apmeklēt grupas nodarbības konkrētos laikos. VIP autoskola, kas atrodas Lāčplēša ielā 24 ir patiešām unikāla mācību iestāde Latvijā, jo  piedāvā augsta līmeņa servisu saviem klientiem – topošajiem vadītājiem un man kā vienmēr aizņemtai un skrienošai.

Ko nozīmē mācīties VIP autoskolā?

Man nozīmīgākā priekšrocība viennozīmīgi ir apmācības sev ērtā vietā un laikā, rēķinoties tikai ar manām interesēm. Tas nozīmē, ka, piemēram, savu teorijas apmācību varu saņemt darba vietā birojā starp sapulcēm vai, piemēram,  brīvajā laikā mājās.  Ideāli, jo par katru nodarbību vienojos atsevišķi. Tas palīdzēja man tiesības iegūt tikpat ātri kā tas notiktu klasiskā autoskolā. Tāpat braukšanas nodarbību laikā instruktors atbrauca pie manis, nevis man bija jādodas uz kādu noteiktu tikšanās punktu

Jaunas mašīnas un unikāla apmācību pieeja

Tā kā es ārkārtīgi cienu komfortu, VIP izpelnījās manu atzinību arī ar instruktoriem un pasniedzējiem. Ļoti kvalitatīvi izskaidrota teorija radīja ātrāku un vienkāršāku izpratni par mācību vielu un tas rezultējās laika ekonomijā. Arī jaunas un tehniski drošas automašīnas bija patīkams pārsteigums.

Bez tam šī autoskola braukšanas nodarbības organizē pretēji ierastajai praksei. Neviens no apmācāmajiem nav spiests braukšanas nodarbības apmeklēt pie viena, autoskolas nozīmēta instruktora. Tiešsaistē var izvēlēties jebkuru no sarakstā pieejamajiem instruktoriem un rezervēt nodarbībai laiku sev ērtā dienas daļā.

Tas ievērojami atvieglo apmācību procesu. Bez tam, pateicoties iespējai braukt dažādu instruktoru vadībā, kā arī sēžoties pie stūres atšķirīgu modeļu automašīnām, ieguvu spēcīgu psiholoģisko pārliecību un drošības sajūtu, kas arī CSDD eksāmenā ļāva justies daudz komfortablāk, uzsākot braukšanu jauna instruktora pavadībā, jaunā mašīnā. Eksāmenu nokārtoju ar pirmo reizi. Tas noteikti ir VIP autoskolas izvēlētā unikālā apmācību modeļa nopelns.

Protams, šī individualitāte un personiskā pieeja maksā vairāk, tomēr manā gadījumā ieguvums bija neatsverams, jo ja šādas autoskolas nebūtu, tas man prasītu vairāk plānošanas, atteikšanos no darba braucieniem utt. Kaut vai padomājot, cik laika ieguvu, nebraucot uz skolas filiāli! Tā vietā uzreiz varēju turpināt savu ikdienu un doties uz nākošo sapulci. Tas patiešām ir tā vērts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *