Kā tiku pie tiesībām mēneša laikā jeb labākās autoskolas izvēles stāsts

tadas-autoskolas-ka-vip-autoskola

Liela steiga, neko nevar paspēt, taču tik daudz kas vēl jāizdara, pazīstama sajūta? Domāju, ka retais atbildēs nē. Ikdienas rutīna jau ir tik pierasta lieta, ka laika plānošana ir viens no svarīgākajiem faktoriem veiksmīgam iznākumam.

Pa virsu visam radusies vēlme pēc sava auto un tiesībām, ko darīt? Vēlos nomierināt visus, kas domā, ka plānotājā nav iespējams atrast brīvu laiku teorijas kursiem un braukšanai. Jo iespēja ir! Autoskolas izvēle ir nozīmīgs faktors, lai pie tiesībām tiktu pēc iespējas ātrāk. Turklāt, ja grafiks ik nedēļas mainās, tad jāatrod autoskola, kas spēj tam pielāgoties. Un tāda ir!

Tikko kā pati ieguvu tiesības – šo mērķi īstenoju mēneša laikā (ar nelielu astīti!). Arī citiem aizņemtajiem tādas autoskolas kā VIP autoskola piedāvā pašiem individuāli organizēt laiku apmācībām – pieejamas arī mazās mācību grupas 1 – 3 cilvēku sastāvā. Apmācību var pieteikt sev ērtā laikā un vietā.

Arī es izmantoju iespēju teorijas kursus apmeklēt starp sapulcēm, pasniedzēju uzaicinot uz biroju. Dažkārt nodarbība notika arī mājas apstākļos. Tā ka nevajadzēja uztraukties, ka gadījumā, ja noslogotības dēļ nepaspētu uz kādu no grupas nodarbībām, automātiski tiktu diskvalificēta vai visu vajadzētu sākt no jauna. Apmācībā virzījos uz priekšu savā tempā. Autoskola pieskaņojās manam grafikam nevis otrādi.

VIP autoskola tika dibināta jau 2011. gadā, kas liecina par pietiekamu pieredzi visu šo gadu laikā. Tajā darbojas atpazīstamākie pasniedzēji visā Latvijā un apmācības notiek ar jauniem transporta līdzekļiem. Nenoliedzami – apmācības piedāvātas ļoti augstā kvalitātē.

Turklāt šajā autoskolā tiek izmantota pavisam citāda pieeja braukšanas nodarbību organizācijai kā citviet. Līgumā netiek noteikts, ka apmācību var sniegt tikai viens noteikts, autoskolas piešķirts instruktors. Kursants ir brīvs veikt izvēli pats un nodarbībai rezervēt sev izdevīgu laiku pie jebkura no Latvijas teritorijā pieejamajiem instruktoriem.

Tātad – ja esmu Liepājā, varu mierīgi ieplānot nodarbību arī tur. Ja gadījumā aizbraucu uz Daugavpili, apmācību procesu nekavē arī tas. Tik elastīgu braukšanas nodarbību grafiku piedāvā tikai šeit, tāpēc arī tā ir VIP autoskola un tāpēc to izvēlējos. Bez tam, pateicoties iespējai braukt pie vairākiem instruktoriem, var iemēģināt dažādu modeļu automašīnas.

Tas savukārt psiholoģiski sagatavo CSDD gala eksāmenam, kurā tāpat braukšana notiek cita instruktora vadībā un nereti – automašīnā, kas atšķiras no tās, kurā kursants mācījās braukt pie instruktora. Šāda dekorāciju nomaiņa jau apmācību procesā kļūst par ierastu praksi, tāpēc arī es eksāmena dienā jutos daudz drošāka un par sevi pārliecinātāka. Varbūt tieši tāpēc eksāmenu noliku ar pirmo reizi.

Mājas lapā autoskolas.com, ir dota iespēja apskatīt visas Latvijas autoskolas un novērtēt to sniegtos pakalpojumus. Ikdienas steigā šādas mājas lapas pieejamība ir labākais, kas var notikt, jo īsā laikā iespējams atrast visu nepieciešamo informāciju. No visām piedāvātajām autoskolām izceļas jau iepriekš minētā VIP autoskola ar savu labo piedāvājumu.

Arī statistika apstiprina – šeit tiesības iegūst ātrāk kā citviet, bez tam šī autoskola regulāri atrodas līdera pozīcijās. Ne vien pēc CSDD teorijas un braukšanas eksāmenu rezultātiem tā ir Latvijas TOP autoskola, bet arī lielāka daļa audzēkņu līdz galam noiet tiesību iegūšanas ceļu. Arī mana pieredze to apstiprina – tiesības var iegūt rekordīsā laikā.

Kopš apmācību uzsākšanas nepagāja ne 40 dienas, kad jau varēju oficiāli sākt vadīt savu automašīnu. Reti kad dzirdēts, ka citas autoskolas piedāvātu tādu apmācību modeli, pateicoties kuram pie tiesībām varētu tikt tik ātrā tempā. Turklāt – eksāmenus, kā jau minēju, noliku ar 1. reizi.

Viss noritēja gludi, bez aizķeršanās vai liekas kasīšanās ar vienu instruktoru. Ja mani neapmierināja kāds no instruktoriem, nākamajā reizē vienkārši rezervēju laiku pie cita. Braukt varēju, kad gribēju, kur gribēju, ar ko gribēju, kaut vairākas reizes dienā. Citas autoskolas nebūt nav tik pretimnākošas, tāpēc šo priekšrocību ļoti novērtēju.

Jau iepriekš pieminēju šīs mazās mācību grupas, kurām iespējams pieteikties, pielāgojot savu ikdienas ritmu – kas var būt labāks brīdī, kad dzīves ritms galīgi nav pielāgojams ierastajam standarta apmācību grafikam.

Pat ja agrāk biju viena no tām, kas noslogojuma dēļ nespēja nolikt tiesības, tad pateicoties VIP autoskolai, tā vairs nebija problēma – ļoti pretimnākoša attieksme. Savas autoskolas izvēli izdarot, noteikti vērts pievērst uzmanību līguma nosacījumiem – vai viss ir kā akmenī cirsts vai arī attieksme ir cilvēciska un elastīga, ar iespēju pielāgoties dažādiem apstākļiem.

Svarīgākais faktors visā procesā ir sava laika noteikšana, kas man palīdzēja ātrāk tikt pie savām ilgi kārotajām tiesībām un atviegloja visu plānošanas procesu. Ar šādām lietām noteikti nevajag slinkot, jo labu gūstam mēs paši, vai ne tā?

Vēl jo vairāk aicinu apdomāt šādu jautājumu – vai arī jūsu saspringtajam ikdienas grafikam automašīna tiešām nenāktu par labu? Jūs visur spētu nonākt laikā, paļaujoties tikai uz sevi nevis sabiedrisko transportu, paņemt līdz visas nepieciešamās lietas, nestaipot smagas somas un atgrieztos laimīgāki no darba.

Galvenais ir gribasspēks – ja arī jūs esat tam tiešām gatavi, tad tikai uz priekšu! Man nav, ko sliktu piebilst! Lai arī Latvijā ir vairāk kā 100 autoskolas un šajā izvēļu jūklī var apmaldīties, vērts ieskatīties audzēkņu rezultātos. Vismaz tā darīju es – autoskolas izvēlē izšķīros par labu pirmās pozīcijās esošajai autoskolai. Jo rezulāti un statistika nemelo.

Šobrīd lepni uz ofisu varu braukt pati savā automašīnā, kad gribu, kā gribu. Nav vairs jātērējas taksim un jācer, ka šoferis būs pieejams tad, kad man nepieciešams. Arī vīram vairs nav jāpielāgojas manam grafikam un jāieplāno viens loks, lai mani kaut kur paķertu. Jūtos tiešām svētīta, ka starp visām autoskolām uzzināju tieši par šo, jo tiesību iegūšanas process izrādījās vienkāršāks kā būtu varējusi iedomāties.

No daudziem draugiem dzirdēts, ka nākas pat 3 reizes likt eksāmenus, mācības tiek uzsāktas atkal no jauna, te kādam trāpījies nejauks instruktors, te teorijas apmācības jāsāk no gala, jo, redz, kursants netika manīts kādā nodarbībā. Es nesaskāros ar nevienu no šīm problēmām. Mācības tika organizētas ērti, efektīvi, vienkārši, ar pretimnākošu attieksmi, braucu kopā ar vairākiem instruktoriem. Laba pieredze!

Vēlos iedrošināt arī citus, kas sapņo par savu automašīnu un tiesībām, nebaidīties uzsākt apmācības. Pateicoties VIP autoskolas izstrādātajam apmācību modelim ne vien iespējams pie tiesībām tikt īsākā laikā kā citviet, bet gala rezultātā arī sanāk ietaupīt laiku, jo lielāka iespēja tiesības nokārtot ar pirmo reizi.

Ieskatīties var arī mājaslapā autoskolas.com, lai uzzinātu vairāk informācijas par katru no autoskolām atsevišķi, iepazītu top 5 un anti top 5, kā arī citu interesantu informāciju, ko mājaslapa sniedz. Šeit iespējams uzzināt par notiekošo Latvijas autoskolu nozarē. Tāpat arī var apmeklēt VIP autoskolas mājaslapu un parakstīt līgumu attālināti – vēl viens autoskolas pluss, jo citviet lielākoties obligāti jāierodas to izdarīt klātienē.

Veiksmi apmācībās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *