Mobilie telefoni interneta veikalos.

 

Mobilais telefons

Moderno tehnoloģiju pasaulē savu poēmu noteikti pelnījušas arī visiem tik tuvās viedierīces. Ja kādreiz pie sirds tika spiestas drukātās fotogrāfijas, tad šodien – arvien stiprāk tiek sažņaugti telefoni, kuru ekrānos saglabātas mīļoto cilvēku fotogrāfijas digitālā formā. Tas ir foto rāmis, kurā iespējams ievietot vairākus simtus fotogrāfiju – viss ciltskoks satilpināms vienā ierīcē.

Viedokļi par viedierīču ietekmi atšķiras – kādi tos nosoda, citi – slavē. Pie pusdienu galda gan arvien esmu par sarunāšanos, nevis sociālo tīklu pāršķirstīšanu. Lai vai kā, mūsdienās bez telefona vairs nepārvietojas neviens. Tam par godu parādījusies pat jauna fobija – nomofobija – bailes palikt bez telefona vai tīkla pārklājuma.

Pavisam nesen izgāju no mājas, lai dotos pastaigā pa mežu, un somiņā aizmirsu ielikt telefonu. Arī mani pārņēma viegla panika – ja nu uzrodas lācis, ja nu man paslīd kāja, es ieveļos grāvī un salaužu kādu kaulu – kā gan kāds par to uzzinās, jeb mani atradīs pēc vairākiem gadiem satrūdējušu kāds sēņotājs? Tiesa, uz mežu bez telefona es negribētu vairs doties nekad.

Telefons galu galā ir viss – karte, lai orientētos apkārtnē, fotoaparāts, videokamera, radio un pat aizsardzības rīks mūsdienu laikmetā – ja notiek nelaime, uzspiežot pareizos ciparus, var sasniegt ātro palīdzību, ugunsdzēsējus vai policijas iecirkni.

Kur iegādāties telefonu?

Tā kā tehnoloģijas arvien attīstās, ražotāji arī turpina izlaist uzlabotus modeļus ar jaunām funkcijām, kuras šodienas straujajā dzīves ritmā tiek ātri adaptētas. Turklāt – mobilo telefonu lietotāju skaits pasaulē pieaug ar katru mīļu brīdi, tāpat arī vietu skaits, kur tos nopirkt, palielinās.

Mobilos telefonus arvien retāk iegādājas elektropreču veikalos un mobilo pakalpojumu sniedzēju servisa centros. Populāri ir iegādāties dažādas sev nepieciešamas preces internetā, kas nozīmē to, ka mobilie telefoni ir viena no pirktākajām ierīcēm interneta veikalos, vismaz Latvijā noteikti.

Izvēloties interneta veikalu, noteikti drošāk lemt par labu pazīstamam veikalam, par kuru pieejamas lietotāju atsauksmes. Iepērkoties tiešsaistē, pastāv risks uzķerties uz krāpnieciskām mājaslapām, tāpēc noteikti nevajadzētu izvēlēties uzņēmumu, par kuru nekas nav dzirdēts. Ja nu tomēr tas tiek izvēlēts – pārliecināties par tā autentiskumu.

Viens no vecākajiem un pazīstamākajiem interneta veikaliem Latvijā ir 220.lv, kas nozīmē to, ka piedāvājumā iespējams atrast visus populārākos un ne tik populāros telefonu ražotāju modeļus par patīkamām cenām. Turklāt – akciju laikā vēlamo preci šeit var iegādāties ar lielu atlaidi.

Kā izvēlēties SAVU mobilo telefonu?

Iesākumā vajadzētu saprast, kas būtu tās galvenās funkcijas, ko vēlaties redzēt savā jaunajā mobilajā telefonā. Līdzās zvanu un sms funkcijām, mobilo telefonu lietotāji izmanto arī citas iespējas, ko sniedz šīs ierīces. Citiem svarīgi ir klausīties mūziku, citiem ir svarīga karšu navigācija. Vēl citiem prioritāte ir sociālie tīkli un maksimāli liels aplikāciju atbalsts.

Nevar aizmirst arī par kameru, jo citi to izmanto fotoaparāta vietā, lai iemūžinātu dažādus dzīves notikumus. Arī zīmols noteikti ir noteicošais mobilā telefona iegādē, jo ir cilvēki, kas uzticīgi vienam brendam visu mūžu un netaisās šo tradīciju lauzt arī iegādājoties mobilo telefonu.

Cena parasti ir viens no tiem kritērijiem, kuru nemaz nepiemin, jo tas ir pašsaprotams. Visbiežāk tiek noteikti cenu griesti un pēc tiem vadoties, arī izvēlēts sev attiecīgais mobilais telefons.

Piedāvājums

Veikala 220.lv preču klāstā var atrast dažādus mobilos telefonus, piemērotus jebkurai pircēju grupai, tātad – telefonus šeit var iegādāties visiem ģimenes locekļiem.

Tos ir iespējams atlasīt pēc tā, kuri no telefonu modeļiem pašlaik ir pieejami noliktavā, pēc ražotāja, cenas, priekšējās un aizmugurējās kameras megapikseļu lieluma, operētājsistēmas, krāsas un dažādiem citiem ne tik noteicošiem kritērijiem.

Lētākais mobilais telefons šajā veikalā maksā vien nepilnus 14 eiro, bet dārgākais ir vairāk kā 1220 eiro vērts. Cilvēki ir dažādi, tādēļ arī izvēles iespējas cenu ziņā ir atšķirīgas– vieni nekad nepirks lētus telefonus, citi nekad nepirks telefonu mašīnas cenā.

Iegādei ir pieejami visi populārākie viedtālruņu zīmoli, sākot ar Asus, Blackberry, iPhoneun Samsung un beidzot ar Nokia, Sony un daudziem citiem mobilo telefonu ražotājiem.

Apmaksa un saņemšana.

Viss ir pavisam elementāri – par preci var samaksāt izmantojot internetbanku vai bankas karti, kā arī ierodoties veikalā personīgi un maksāt preces saņemšanas brīdī. Preces piegādā ar kurjera vai pakomātu starpniecību jau nākošajā dienā!

Kā iegādāties telefonu par izdevīgāku cenu?

Ietaupīšana ir māksla. Mana vecmamma, piemēram, allaž orientējas izsūtītajos pārtikas veikalu reklāmu bukletos un zina, kurā veikalā iegādāties konkrēto produktu par izdevīgāko cenu. Ja arī viņa prastu izmantot interneta sniegtās iespējas, arī omīte šo salīdzināšanas darbu noteikti veiktu no savas viedierīces.

Mūsdienās salīdzināšanas process ir vienkāršots, jo visu šo informāciju var iegūt ar pāris klikšķu palīdzību Google vai salīdzinot cenas interneta veikalu platformās. Tā, piemēram, var noskatīt konkrēto telefona modeli klātienes veikalā, bet pēcāk salīdzināt cenu starpību portālā 220.lv. Nereti interneta veikalos cenas ir draudzīgākas. Tāpat var pasekot dažādām izpārdošanas akcijām, kas parasti tiek rīkotas svētku laikā – Ziemassvētkos vai ap Jāņiem.

Lai katram būtu savs telefons, ko piespiest pie sirds un drošu prātu doties pastaigā pa Latvijas mežiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *