Kredīts auto iegādei

bigbank kredīts auto iegādei

Lai arī automašīnas nav mana vājība un neesmu no tām kaislīgajām motorpasaules fanēm, kas brīvajā laikā pārskata jaunāko automašīnu katalogus un sajūsminās par tehnoloģiju straujo attīstību, arvien esmu informēta par šo pasauli – jo mans vīrs gan ir viss no iepriekšminētā. Tā ir tēma, par kur viņš varētu stāstīt stundām.

Savukārt es par to labprāt pastāstu blogā. Šodien atkal pievērsīšos transporta tēmai, kā arī ekonomikai. Galu galā – lai iegādātos labāko automašīnu, vajadzīgas ne vien tehniskās zināšanas un kompetence, bet arī jābūt atbilstošam budžetam, lai pie kārotā auto tiktu.

Vai zināji, ka ilgākais laiks, ko viena cilvēka īpašumā pavadījis auto, ir 82 gadi? Tas notika 1928.gadā, kad Allens Svifts no sava tēva par godu skolas absolvēšanai saņēma dāvanu – Rolls-Royce Piccadilly P1 Roadster, un pie šī spēkrata stūres sēdēja līdz pat 2010.gadam. Tas tā – intelektuālai atkāpei.

Tiesa, ne visiem laimējas un vecāki uzdāvina auto un ne visiem arī laimējas uzreiz nopelnīt tik daudz, lai iegādātos sapņu mašīnu. Iespējams, kredīts auto iegādei ir viens no variantiem, kuru var šādā situācijā izmantot.

Mūsu ģimenē auto kredītam pieteicāmies, jo vectēvam negaidīti saplīsa aptuveni 30 gadus nokalpojusī mašīna. Tā kā vasarās abi ar vecmammu turpina braukt uz vasarnīcu, lai arī šogad šis prieks neizpaliktu – vajadzēja atrast risinājumu. Par to, kā šādu kredītu saņemt un kādi ir nosacījumi, pastāstīšu turpinājumā.

Auto kredīts – bez pirmās iemaksas

Ja auto nepieciešams steidzami un nav nekādu uzkrājumu tā iegādei, tad auto kredīts ir piemērotākais risinājums. Nav jāiemaksā pirmā iemaksa, lai saņemtu aizdevumu. Vienīgā samaksa, ko nepieciešams veikt – maksa par līguma noformēšanu. Šī summa sastāda 5% no kredīta summas, bet ne mazāk par EUR 100.

Ar uz bez galvotāja

Mūsu gadījumā aizņēmuma summa bija 5000 EUR – galvotājs nebija vajadzīgs. Savukārt aizņemoties summu, kas pārsniedz EUR 6500, jāpiesaista galvotājs. Tas viss ir drošības labad – jo arī Tu pats noteikti neaizdotu tik lielu naudu cilvēkiem bez jebkādas garantijas.

Iespēja iegādāties jebkura izlaiduma gada auto

Atšķirībā no līzinga, kura noteikumi ir daudz striktāki – nereti aizdevumu piešķir automašīnām, kas kredīta atmaksas brīdī nav vecākas par 14 gadiem. Savukārt auto kredīta gadījumā var iegādāties jaunāko mašīnas modeli vai arī jau pakalpojušu automašīnu – gadam nav nozīmes.

Automašīna kļūst par Tavu īpašumu uzreiz, kad noformēts pirkums. Līzinga gadījumā sākotnēji automašīna nonāk aizdevējiestādes īpašumā, tikai pēc kredīta atmaksas – pārrakstīta uz kredītņēmēja vārda.

Kur atrast izdevīgāko auto kredīta piedāvājumu?

Vienmēr der kredītam pieteikties vairākās vietās vienlaikus – lai vēlāk salīdzinātu katras individuālās kredītiestādes piedāvājumu. Lai noformētu aizdevumu vectēva jaunās automašīnas iegādei, izvēlējāmies Bigbank piedāvājumu – ar fiksēto procentu likmi. Aizpildot pieteikumu mājaslapā šeit, atbildi var saņemt jau pēc dažām minūtēm.

Kādiem nosacījumiem jāizpildās, lai saņemtu auto kredītu?

Ja uz šiem apgalvojumiem atbildi apstiprinoši, tad auto kredītu Tu noteikti saņemsi:

  • Esmu 20 gadus vecs
  • Man ir stabili ienākumi
  • Man nav parādsaistību ar citām bankām un kredītiestādēm

Šie 3 ir galvenie priekšnoteikumi, lai varētu saņemt auto kredītu. Stabili ienākumi ir nepieciešami, lai bankai būtu pārliecība, ka aizņēmējs kredītu ne tikai var paņemt, bet arī atdot. Kā arī, lai bankai būtu pārliecība, ka parāda sloga dēļ kredītņēmējam nenāksies badoties.

Tieši tāpēc ļoti pārdomāti jāapsver, vai šobrīd tiešām iespējams aizņemties auto iegādei. Ja ir sajūta, ka paņemot aizdevumu, cietīs ģimene vai pašam būs pārāk liels apgrūtinājums, vajadzētu aizdevuma noformēšanu atlikt uz labāku laiku.

Auto kredīts – tā ir liela atbildība, tāpēc jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *