Ja meklē labu dāvanu – zini, kur lūkoties!

dāvanas no visasdavanas.lv

Dāvanu pasniegšana ir māksla, un vispatīkamāk ir saņemt patiešām rūpīgi pārdomātu dāvanu, pie kuras jūtams, ka dāvinātājs apstājies, piesēdis un ieguldījis laiku. Taču ne vienmēr ir pietiekami brīvu brīžu, lai pašam būtu iespējas izstaigāt veikalus vai sarūpēt dāvanu savām rokām. Tādās reizēs palīdzēt var dāvanu portāls visasdavanas.lv.

Ne vien šeit iespējams atrast dažādām situācijām, vecuma grupām un dzimumiem atbilstošas dāvanas, bet arī formas ziņā piedāvājums ir plašs. Izvēlēties iespējams taustāmas, mantiskas vērtības, taču uzdāvināt var arī pieredzi – lēcienu ar izpletni, jāšanas nodarbības apmeklējumu vai ēstgatavošanas meistarklasi. Skaists nieciņš var izrotāt interjeru, savukārt iespēja gūt jaunu pieredzi nozīmē uzdāvināt iespaidus.

Izvēlēties dāvanas nebūt nav tik viegls uzdevums. Dzimšanas un vārda dienas, kāzu jubilejas tiek svinētas visu cauru gadu. Dažkārt idejas var aptrūkties, taču internets spēj darīt brīnums – visasdavanas.lv piedāvā plašu sortimentu un ērtu filtrēšanas sistēmu. Arī piemērotu dāvanu ieteikumus tādās kategorijās kā “kristības”, “valsts svētki”, “skolas gaitas uzsākot” un daudzās citās iespējams atrast portālā.

Ja nu kādā svētku reizē trūkst izdomas, kā šo dienu pavadīt, mājaslapā iespējams smelties idejas. Piemēram, Halovīna svētku kategorijā var izvēlēties starp dažādām realitātes spēlēm, kurās ņemt dalību, bet bosam dzimšanas dienā var izvēlēties starp vairākām SPA kūrēm un aktīvas atpūtas dāvanu iespējām. Pavisam nesen, kad mamma svinēja vārda dienu, arī viņai šeit atradu dāvanu – Pirts vakaru Piena muižā.

Lai arī mamma šo dienu bija nolēmusi nesvinēt un vienkārši laiskoties mājās, pateicoties portālā piedāvātās aktivitātes iespējai, abas pavadījām veldzējošu un burvīgu nedēļas nogali atpūtā pie dabas, izbaudot tvaika pirti, mitro saunu un izmasējoties pretstraumes baseinā. Pārnakšņojām muižas numuriņā, kā arī no rīta baudījām gardas zemnieku brokastis. Sanāca dāvana mums abām.

Dāvanu portālā iespējams atrast visām gaumēm. Arī gadījumā, ja nav skaidrības, ko jubilāram uzdāvināt. Pateicoties smalkajam iedalījumam dažādās kategorijās, noteikti var atrast labus ieteikumus un izdarīt veiksmīgu izvēli. Dāvanas šeit iespējams atrast visiem ģimenes locekļiem: tētim, mammai, māsai, brālim, omei, opim, vīram un sievai. Turklāt dāvanas iegāde ir viegla, ērta un vienkārša.

Pasniegtā dāvana saņēmējam var uzdāvināt asas izjūtas, pacelt adrenalīna līmeni – piemēram, lidojot deltaplānā virs Rīgas. Arī man pagājušajā dzimšanas dienā draugi pasniedza šādu dāvanu un tā noteikti bija neaizmirstama pieredze. Tāpat dāvanas saņēmējam var dot iespēju atpūsties un izbaudīt relaksējošas masāžas un ļoti romantiskas nedēļas nogales Latvijas krāšņākajos un gleznainākajos viesu namos.

Tiem, kas uzskata, ka dāvanā jābūt arī kam taustāmi paliekošam, portālā iespējams iegādāties arī kādu nelielu papildu dāvaniņu, ko pievienot. Daudzas no visasdavanas.lv taustāmajām dāvanām ir personalizētas – iespējams pasūtīt speciālu gravējumu, apdruku vai zīmējumu. Individuāla pieeja dāvanas dizainam noteikti saņēmējam ļauj sajusties īpašākam un mīlētam.

Aicinu ieskatīties portālā visasdavanas.lv un pie nākamajiem svētkiem izmantot kādas no šeit piedāvātajām dāvanu idejām un sagādāt gaviļniekam atmiņā paliekošu pieredzi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *