Compensa octa polises iegāde internetā – ātri, ērti, izdevīgi!

Auto apdrošināšana

Compensa piedāvā iegādāties OCTA polisi internetā – vairs nav jādomā par to, līdz cikiem strādā apdrošināšanas biroji vai arī kā līdz tādiem nokļūt. Tā ir lieliska iespēja iegādāties apdrošināšanas polisi jebkurā sev ērtā vietā un laikā.

Arī mans vīrs polisi iegādājas tieši tur. Tā kā šodien ir tā diena, kad polisi nepieciešams pagarināt, lai turpinātu pārvietoties pa Latvijas ceļiem, nolēmu vairāk iedziļināties šajā tēmā – kā tiek noteikta polises vērtība un kāpēc gan vispār tāda nepieciešama. Varbūt arī citiem nezinātājiem tas var noderēt!

OCTA polises iegāde ir obligāta ikvienam ceļu satiksmes dalībniekam, jo tā to paredz Eiropas Savienības likums. Iespējams izvēlēties sev vēlamo apdrošināšanas termiņu – 3, 6, 9 vai 12 mēneši. Compensa OCTA polise darbojas saskaņā ar OCTA likumu, kurā skaidri norādīti visi autovadītāja pienākumi, tiesības, kā arī kārtība, kādā tiks kompensēti zaudējumi.

Ko atlīdzina OCTA polise?

OCTA likumā ir norādīts, kādus zaudējums sedz polise, kas nodarīti trešās personas mantai, kā arī personai nodarītos zaudējumus. Zaudējumi tiek atlīdzināti, ja ir transportlīdzekļa bojājumi, tādos gadījumos, kad remonts vairs tehniski nav iespējams, kā arī ir ekonomiski neizdevīgs.

Zaudējumus kompensē arī par transportlīdzekļa evakuēšanu no negadījuma vietas. Ja īpašnieks ir pieprasījis atlīdzību, tā tiks piešķirta arī par ceļu, būvju, ēku bojājumiem, kā arī par kaitējumu videi.

Polise sedz ne tikai nodarīto kaitējumu mantai, bet arī cilvēkam. Iespējams saņemt atlīdzību par cietušā nogādāšanu uz medicīnas iestādi, uzturēšanu, kā arī ārstēšanu. Atlīdzība tiek piemērota arī par cietušā kopšanu, ārstniecības līdzekļu iegādei, arī tad, ja ārstēšanās paredzēta mājās.

Kā iegādāties polisi no Compensa?

To var ērti, ātri un izdevīgi iegādāties mājaslapā. No OCTA polises online iegādes šķir tikai daži peles klikšķi. Ievadot informāciju, kalkulators aprēķina cenas piedāvājumu.

Nozīmīgs bonuss – Compensa piedāvā arī pieteikties atgādinājumam. Tas nozīmē, ka Compensa nosūta īpaši sagatavotu, individuālu atgādinājumu, kad tuvojas polises izmantošanas termiņa beigas. Iespējams arī zvanīt uz diennakts informatīvo tālruni 67558888, ja ir radušies kādi jautājumi un neskaidrības.

Bonus – Malus klases

Iegādājoties OCTA polisi pirmoreiz, īpašnieks automātiski tiek pieskaitīts Bonus – Malus 6. jeb pamatklasei, kurā ierindojas visi, kas tikko ieguvuši tiesības. Bonus – Malus klase ir risku vērtēšanas sistēma, pēc kuras vadās apdrošināšanas sabiedrības, nosakot atlaides vai arī piemaksas OCTA polisei.

Tas nozīmē – jo apzinīgāks ceļu satiksmes dalībnieks Tu esi, jo lielākas atlaides Tev pienāksies. Savukārt, ja esi agresīvs un neapzinīgs autovadītājs, kurš bieži nokļūst ceļu satiksmes negadījumos, tad nāksies veikt piemaksas OCTA polisei.

Kāpēc izvēlēties Compensa?

Pirms izšķirties par noteikta pakalpojumsniedzēja izvēli, vienmēr savstarpēji salīdzinu piedāvājumus. Mēs ģimenē izvēlamies apdrošināšanu tieši Compensa, jo šis uzņēmums ir stabils un spēj mainīties līdzi laikmeta prasībām.

Tāpat arī pieeja ir ļoti individuāla – vienmēr saņemta pretimnākoša attieksme, kā arī uzņēmums pielāgojies mūsu (kā klientu) vēlmēm un vajadzībām. Cilvēciskais faktors vienmēr ir nozīmīgs – būtiski saņemt laipnu un pieklājīgu apkalpošanu, tāpat vienmēr gūtas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Informācijas tehnoloģiju ērā ir grūti iztēloties, kā pastāvēja uzņēmumi laikā, kad vēl nebija pat elektrības; kā uzņēmumi sekmīgi spēja komunicēt ar klientiem, kad galvenais saziņas līdzeklis bija informācija no mutes mutē. Mūsdienās nav pat jāpieceļas no sava krēsla, lai iegādātos apdrošināšanas polisi.

Ar Compensa to var paveikt ar pāris peles klikšķiem, tādā veidā ietaupot gan laiku, gan arī naudu. N

Kādas ir sekas braucot bez OCTA polises?

Noteikti jāatceras, ka OCTA iegāde ir ļoti svarīga, jo bez tās var tikt piemērots sods. Par braukšanu bez OCTA polises fiziskās personas saņem sodu no 85 līdz 120 EUR, savukārt juridiskās personas no 300 līdz 450 EUR.

Līdztekus tam, ka tiek piešķirts naudas sods, tiek piešķirti arī 2 soda punkti. Kā zināms, uzkrājot noteiktu skaitu soda punktu, pastāv liela iespēja pazaudēt savas autovadītaja tiesības.

Un tagad padomā – vai vēlies maksāt sodu un iegūt 2 soda punktus, vai tomēr vieglāk ir ieslēgt vēl vienu interneta lodziņu, ierakstīt www.compensa.lv un dažu minūšu laikā iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi, kas būs atslēga ceļā uz drošu piedalīšanos ceļu satiksmē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *