Jelgavā atklāta trešā jaunā koncepta Apotheka aptieka

Apotheka

2015.gadā Apotheka aptieku tīkls ieviesa jaunu konceptu, kas paredz vairākus jauninājumus un uzlabojumus. Šobrīd Latvijā jau atklātas 13 šī jaunā koncepta aptiekas, un jaunākā no tām vēra durvis apmeklētājiem 16. jūlijā Jelgavā.

Jelgavas iedzīvotāji un viesi jaunā koncepta aptieku var apmeklēt Sudrabu Edžus ielā 9/6 un paši pārliecināties par tās sniegtajām priekšrocībām. Aptieka ir atvērta visu nedēļu – darbdienās no astoņiem rītā līdz astoņiem vakarā, sestdienās no deviņiem līdz sešiem, bet svētdienās no deviņiem līdz četriem.

Arī es šajā laikā ciemojos Jelgavā. Tāpēc nolēmu aiziet un paskatīties, par ko sacelts pilsētā tāds troksnis. Turpinājumā pastāstīšu, ko uzzināju – kādas tad ir galvenās Apotheka jaunā koncepta aptiekas priekšrocības.

Ienāc un uzzini vairāk: http://aptiekas.apotheka.lv/jelgava-atklata-tresa-jauna-koncepta-apotheka-aptieka-arpus-galvaspilsetas/

Plašs piedāvājums

Apotheka lepojas ar iespēju piedāvāt plašu recepšu un bezrecepšu medikamentu klāstu. To papildina dažādas kvalitatīvas preces veselībai un skaistumam no drošiem un pārbaudītiem ražotājiem. Aptiekā strādā profesionāli darbinieki, kas palīdzēs neapmaldīties plašajā piedāvājuma klāstā un atrast labāko risinājumu.

Tā kā man būtiska ir aptiekās nopērkamā sejas kopšanas līdzekļu pieejamība, priecājos, ka Apotheka tā pieejama plašā klāstā un ir viss man vajadzīgais: gan dienas, gan vakara krēms, micelārais ūdens, speciālas ziepes. Izmantoju gan tieši man dermatologa nozīmētos kopšanas līdzekļus, bet esmu tiešām pateicīga, ka nu tos visus varu iegādāties vienviet.

Veselības kabinets

Tāpat kā citas Apotheka jaunā koncepta aptiekas, arī aptieka Jelgavā piedāvā klientiem unikālu iespēju apmeklēt īpaši izveidotu veselības kabinetu. Tajā jebkurš var noteikt savu holesterīna un cukura līmeni, kā arī ķermeņa masas indeksu. Tāpat ir iespēja saņemt individuālu farmaceita konsultāciju, kas palīdzēs tālāko līdzekļu izvēlē.

Ikdienā, protams, nesekoju līdzi šādiem rādītājiem. Šodien aptiekas apmeklējuma laikā izmantoju iespēju noskaidrot gan cukura, gan holesterīna līmeni. Izrādās, ka ar šo viss ir kārtībā. Atviegloti uzelpoju.

Modernas telpas

Ievēroju, ka Apotheka jaunā koncepta aptiekai raksturīgs īpaši ērts un moderns dizains. Tas veidots tā, lai piedāvājuma klāsts būtu viegli pārskatāms. Es kā kliente novērtēju vienkāršo iepirkšanos šajā aptiekā, jo preces ir sakārotas pa atbilstošām kategorijām. Uzreiz varēju ieraudzīt, kur atrodas man nepieciešamie sejas kopšanas līdzekļi!

Kā uzzināju uz vietas, sarunājoties ar jaunajiem darbiniekiem, pašlaik nesen durvis vērusī aptieka ir nodrošinājusi darba vietas astoņām personām, ieskaitot farmaceitu, klientu konsultantu un farmaceita palīgus.

Jāpiebilst, ka šobrīd ārpus Rīgas, ieskaitot Jelgavu, ir pieejamas trīs jaunā koncepta Apotheka filiāles, bet kopumā ir izveidojies plašs aptieku tīkls, kurā ietilpst deviņdesmit astoņas aptiekas, kuras pieejamas gan Rīgā, gan arī citur Latvijā – Daugavpilī, Saulkrastos, Liepājā, Jelgavā un citur. Arī citās Apotheka aptiekās pieejams plašs medikamentu, skaistumkopšanas un veselības stiprināšanas līdzekļu klāsts un darbojas pieredzējuši farmaceiti.

Dzīvojot Jelgavā vai dodoties turp vasaras izbraukumā, patīkami apzināties – nepieciešamības gadījumā iespējams iegādāties medikamentus vai citas veselībai nepieciešamas preces no pārbaudīta tirgotāja. Kā pārliecinājos, šī izvēle nodrošinās gan plašu piedāvājumu, gan pievilcīgas cenas.

Turklāt tagad arī cukura vai holesterīna līmeņa pārbaude, kā arī ķermeņa masas indeksa noteikšana ir tuvāka un vienkāršāka nekā jebkad iepriekš – kāpēc gan neizmantot šo iespēju uzzināt vairāk par savu veselības stāvokli?

Tiekamies Apotheka Jelgavā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *