Izmeklēti rokas pulksteņi no Šveices tepat Rīgas centrā

Tuvojās mammas dzimšanas diena un šogad vēlējos sarūpēt īpašu un izsmalcinātu dāvanu. Kā nekā apaļā 50 gadu jubileja ir visai nozīmīgs cipars un vēlējos, lai arī dāvana atspoguļotu šo svētku nozīmību un paustu, cik mamma man ir dārga un cik ļoti viņu novērtēju. Noteikti gribēju, lai saņemtā dāvana liktu viņas acīm iemirdzēties.

BalticWatches piedāvātie rokas pulksteņi atradās iespējamo dāvanu saraksta augšdaļā – pastaigājoties pa Vecrīgu un ielūkojoties veikala skatlogā, mamma vienmēr apstājās un pulksteņu skaistuma savaldzināta nesteidzīgi pārlaida tiem pāri ilgpilnu skatienu. Cenu kategorija – sākot no 1 000 EUR līdz pat teju 50 000 EUR.

Izmeklēti rokas pulksteņi balticwatches.com katalogā apskatāmi arī attālināti, vienkopus piedāvājot plašāko Šveices ekskluzīvo pulksteņu kolekciju. Tieši tur arī uzsāku savus pulksteņu meklējumus, lai izraudzītos piedāvājumā tieši tādu laikrādi, par kuru mamma vienmēr sapņojusi.

Mana mamma un pulksteņi

Kopš veikals pirms 10 gadiem Jāņa ielā 3 atvērās, tā vienmēr, cik atceros, mammai paticis pie tā pakavēties. Citreiz iegājām iekšā, papētījām pulksteņus aiz vitrīnām.

Mammas uzmanību allaž visvairāk saistīja mirdzoši baltas sudraba siksniņas un ciparnīcas. Vienmēr esmu zinājusi, ka mamma arvien mīl pulksteņus un noteikti neliegtos ap locītavu apvīt kādu no BalticWatches, ja viņai to pasniegtu.

Guļamistabā uz kumodes pat nolikta tieši pulksteņiem paredzēta uzmava, uz kuras visi piederošie laikrāži sakārtoti glītā rindā. Tur pat atrodas pulksteņi, kas pārstājuši tikšķēt – viņai patīk tiem vienkārši uzmest skatienu. Tie tāpat izgrezno istabu un piešķir telpai zināmu noskaņu.

Vārdu sakot – mamma pulksteņus tur augstā vērtē. Ne vien patīkami spēt orientēties laikā un sekot līdzi izdarītajam vai vēl nepagūtajam, bet rokas pulksteņi arī izkrāso un papildina ikdienu, sniedz iespēju sajusties sievišķīgāk, elegantāk, pievilcīgāk.

Apliekot ap locītavu labu pulksteni, sajūtas līdzinās dienai, kad uzvilktas augstpapēžu kurpes – tā jau ir pavisam cita sieviete, kura daudz vieglāk apzinās savu vērtību. Iespējams, tieši tāpēc mums, sievietēm, tik ļoti patīk aksesuāri.

Lai gan nenoliedzami – arī vīrietim pulkstenis var palīdzēt sajusties vīrišķīgākam un šarmantākam, turklāt –  kvalitatīvs pulkstenis ir labklājības un statusa simbols. Ar to pārvietoties gluži tik patīkami kā braucot elegantā un ekskluzīvā automobilī. Šo elegances un mirdzuma sajūtu vēlējos uzdāvināt mammai – lai viņa sajūtas kā miljons dolāru vērta.

Rolex Oyster Perpetual – ekskluzīva zīmola elegants rokas pulkstenis

Kā jau minēju sākumā, pavisam ērti ar BalticWatches piedāvājumu iepazīties no mājām veikala tiešsaistes katalogā. Tieši tā sāku savus īstā pulksteņa meklējumus. Mājaslapā ērti iespējams sagrupēt vēlamās cenu kategorijas, kā arī atrast interesējošo zīmolu.

Izvēloties noteiktu pulksteni, mājaslapā bez tam uzreiz var pārliecināties, vai konkrētais modelis pieejams uz vietas veikalā. Turklāt – ja piedāvājumā nav iespējams atrast vēlamo zīmolu, iespējams par to sazināties rakstiski (info@balticwatches.com) vai telefoniski (206 777 11).

Patīkami, ka tiek piedāvāts tik pretimnākošs serviss un iespējams realizēt savu sapni ar atsaucīgas komandas palīdzību. Lai arī es neveicu specializētu pasūtījumu veikalā un izvēlējos īsto rokas pulksteni no jau piedāvājumā esošajiem, izbaudīju iepirkšanās un pulksteņa izvēles procesu.

Gluži kā dārgā SPA salonā, arī šeit bija jūtama pavisam cita attieksme pret klientu – cieņpilna apkalpošana un izturēšanās, varēju justies īpaša gan pati, gan pret manu vēlmi atrast mammai piemērotāko pulksteni personāls izturējās apzinīgi un profesionāli.

Mammai, kā jau minēju, vienmēr uzmanību saistīja gaišas krāsas laikrāži. Mīļāko zīmolu gan neatcerējos viņu pieminam, taču uzaicināju mammu uz tasi kafijas. Sarunā it kā nevainīgi aizklīdām pie pulksteņu jautājuma – kuri tad ir tie labāki.

Nenoliedzami – oriģinālie Šveices pulksteņi. Kā mamma skaidroja, prestiži ir dažādi zīmoli – gan Bregeut, gan Rolex, gan Maurice Lacroix. Turklāt zīmols pulksteņu pasaulē noteikti ir kvalitātes zīme. Bet BalticWatches katalogā veiksmīgi atradu visus 3 mammas nosauktos zīmolus.

Skaidrs, ka izvēli vajadzēja izdarīt par labu tieši kādam no mātes nosauktajiem zīmoliem – ja jau šos viņa atcerējās pirmos, tad noteikti viņai tie bija sirdij tuvākie.

Pēc rūpīgām pārdomām izvēlējos mirdzošo Rolex Oyster Perpetual – ar sudrabotu ciparnīcu un to ietverošu briljantu vainagu. Stikls – safīra. Aproce – mammai tīkamajā, sudrabotajā krāsā, no tērauda.

Cena – 3 200 EUR. Izdevās iekļauties man pieņemamas cenas kategorijā, kā arī atrast pulksteni, kurš atbilda manas mammas gaumei un vēlmēm.

Mana mamma un Rolex pulkstenis

Kad mammai pasniedzu glīti iesaiņoto pulksteni, viņai nudien aizcirtās elpa. Gaidītais efekts – acu iemirdzēšanās – noteikti nepaslīdēja man garām nepamanīts. Ar ģimeni pusdienojām elegantā restorānā mammas 50 dzimšanas dienā.

Tas noteikti bija piemērots brīdis, lai pirmo reizi šo pulksteni apliktu ap plaukstas locītavu. Nemēģināšu noliegt, ka tik ekskluzīvas rotas aplikšana noteikti manā mammā atmodināja par sevi pārliecinātākās un starojošākās sievietes smaidu, kā arī ļāva atplaukt viņas būtībā mītošajam maigumam un sievišķīgajai elegancei vēl izteiktāk.

Šis pulkstenis noteikti ne vien ir vērtīga un pievilcīga rota, bet arī atsauc atmiņā mūsu kopīgās pastaigas pa Vecrīgas sirdi un meitenīgos greznošanās sapņus. Mammai dzimšanas dienā sniedzu iespēju vienu šādu sapni par elegantas dāmas tēlu, kuras roku ieskauj mirdzošs, briljantiem rotāts pulkstenis, piepildīt.

Turklāt – jāteic, ka arī pati noteikti vēlētos īstenot šādu sapni un atrast savu pulksteni, par kura autentiskumu un darbības nevainojamību varu būt pārliecināta, kurš kalpos kā manu laimīgo dzīves momentu piefiksētājs.

Pulksteņu remonts BalticWatches – dāvana deserts

Lai laime būtu pilnīga, slepus noorganizēju arī pulksteņu remontu tiem mammas iemīļotajiem laikrāžiem, kas pārstājuši darboties. Tā kā BalticWatches piedāvā pilnu servisu, tad arī pie zinošiem speciālistiem iespējams griezties un salabot dažnedažādākos pulksteņus.

Pēc restorāna apmeklējuma atgriežoties mājās, virs kumodes mammu sagaidīja atsvaidzināta, viņai jau piederošo pulksteņu virtene, kurā visi kā viens tikšķēja vienotos sirds ritmos. “Kā?” mamma neizpratnē sarauca uzacis.

BalticWatches – personalizētas, unikālas pulksteņu kolekcijas piedāvājums

Veikala dibinātājs Ģirts Strencis pulksteni raksturo kā “intelektuālo gardēžu baudas priekšmetu”. Mana mamma noteikti tāda ir. Ne vien viņai izveidota sava, iecienīto grāmatu bibliotēka, bet pulksteņu virteni arvien papildina jauni tikšķošie aksesuāri.

Ņemot vērā, ka viņa uzglabāja pat nolietojušos laikrāžus, noteikti viņu varētu pieskaitīt arī pulksteņu kolekcionētāju pulkam. BalticWatches sniegtā pieredze noteikti uzrunāja arī manas, pulksteņu mīlētājas, intelektuālās garšas kārpiņas.

Šāds aksesuārs noteikti arvien ir aktuāls un tam ir liela vērtība, tā arī ir droša investīciju iespēja. Pulksteņi ir vieni no tiem aksesuāriem, kam piemīt personiska nozīme. Turklāt BalticWatches jaunajam īpašniekam sniedz iespēju iegūt īpašumā pulksteņus no unikālām kolekcijām.

Šādiem aksesuāriem piemīt simtgades vērtība. Un ar pareizu apkopi tie noteikti var kalpot gadsimtiem ilgi. Turklāt – tā noteikti ir vērtība, kuru iespējams mantojumā atstāt arī bērniem un mazbērniem.

Gluži tāpat kā rotaslietas, arī pulksteņus var nodot tālāk no paaudzes paaudzē. Katrs no tiem ietver savu stāstu un spēj izsekot nēsātāja ikdienas gaitām, sekunžu laikrāžos neredzamus iegravējot redzētā iespaidus.

Pulksteņu apmaiņa un atpirkšana

BalticWatches darbojas arī pulksteņu atpirkšanā un apmaiņā. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja mazbērnu ne visai sajūsmina vecmāmiņas mantojumā atstātais luksusa klases pulkstenis, to veikaliņā iespējams pārdot. Tiesa – iepirkti tiek tieši kvalitatīvie un oriģinālie pulksteņi no Šveices. Pulksteņi tiek novērtēti, atlīdzība izsniegta tūlītēji.

Mammai iegādātais pulkstenis, protams, arī ir Šveices oriģināls. Lai vai kā, es noteikti to nevēlētos vēlāk pārdot un ceru, ka vēlāk arī mani bērnu bērni to nēsās. Un ja nu tomēr pienāktu grūti laiki – šāds pulkstenis varētu kļūt par vajadzīgo valūtu, kas ļautu tos pārvarēt.

Noslēguma vārds

Esmu patīkami saviļņota ar šo necerēto, padziļināto ieiešanu pulksteņu pasaulē – tas nudien ir pavisam cits un aizraujošs visums. BalticWatches mājo ne vien izmeklēti, izsmalcināti, klasiski un smalki rokas pulksteņi, bet arī savas jomas speciālisti, kas ar degsmi, amata meistara profesionalitāti un azartu ķeras klāt visgrūtākajiem mehānismiem.

Pateicoties pulksteņu labotāju prasmīgajām rokām, arī ikdienā lietojamo pulksteņu skaits mammai vēlreiz palielinājies un uz kumodes mierpilni noris sinhronā laika skaitīšana. Sevišķu svētku reizē noteikti mammas smalko rociņu nu rotās arī sudrabainais Rolex ar Šveices smaržu.

Noteikti ikvienu pulksteņu mīlētāju aicinu aiziet ciemos uz BalticWatches veikalu, kas piedāvā pilnu pulksteņu servisu, gan oriģinālo Šveices pulksteņu pārdošanu, gan iepirkšanu, gan apmaiņu. Nekur tālu nav jāmeklē, tas atrodas Vecrīgas sirdī.

Turklāt – varbūt arī tu, gluži kā mana mamma, dažkārt apstājies pie skatloga Jāņa ielā 3 un nopēti glaunos un elegantos laikrāžus. BalticWatches telpās sveic savas jomas lietpratēji, kas spēj sniegt nepieciešamo informāciju, neskopojieties ar viediem padomiem un laipni pavadot ikvienu apmeklētāju.

Ja ir vēlme atrast arī savu, unikālo un personalizēto rokas pulksteni, noteikti vērts pavērt veikala durvis un uzlaikot kādu no šiem izsmalcinātajiem laikrāžiem. Tā ir iespēja izcelties, sajusties īpaši un skaitīt ikdienas svarīgās sekundes eleganti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *