Dāvana sievietēm: kā izvēlēties īsto?

īstā dāvana sievietēm

Saņemt skaisti pasniegtu un pārdomātu dāvanu vienmēr ir patīkami. Nevis pa roku galam paķertu, dažās sekundēs izvēlētu, bet gan personīgu un īpašu, kurā jūtamas dāvinātāja rūpes un mīļpilnā attieksme pret saņēmēju. Tāpat kā sievišķais dzimums simbolizē skaistumu, arī pasniegtajai dāvanai noteikti jābūt tik pat daiļai.

Protams, sievietes ir dažādas un arī skaistumu iespējams interpretēt un uztvert dažādi. Kādām no mums vairāk tīk pucēties un krāsoties, citas labprātāk remontē auto un piedalās braukšanas sacensībās. Vēlmes un intereses var būt tik atšķirīgas.

Un noteikti var pienākt brīdis, kad apmulsumā gribas pajautāt, kas tad ir īstā dāvana sievietēm un kā izdarīt labāko izvēli un nenošaut greizi. Par to pastāstīšu turpinājumā, kā arī sniegšu padomu, kā izvēlēties sievietei vislabāko dāvanu dažādās situācijās.

Runā, ka sieviešu labākie draugi ir dimanti. Taču ne visas bez izņēmuma priecāsies par spīguļiem kastītē. Šaubas, izvēloties ekskluzīvu un dārgu dāvanu, var būt pamatotas – daudzām šāda izlekšana un pārmērīga dārdzība var šķist pat nepiedienīga.

Citos gadījumos – tā var būt maskēta atpirkšanās no grēkiem. Noteikti jāmeklē zelta vidusceļš – lai ar dāvanu nebūtu ne pārspīlēts, ne pārāk zemu tēmēts. Dāvanu sievietei var meklēt dažādās dzīves situācijās. Dāvana var būt nepieciešama mātei, māsai, draudzenei vai mīļotajai.

Jaunais un inovatīvais portāls dalder.lv piedāvā lietotājiem ieskatīties dažādās iespējamajās kategorijās un no piedāvājuma izvēlēties piemērotāko dāvanu vai pasmelties dāvanas iegādei vismaz iedvesmu. Plašāk ar dāvanu iespējām var iepazīties dalder.lv katalogā.

Dāvana sievietēm: kategorija “mīļotā”

Man kā sievietei noteikti patīkami, ja mīļotais pievērsis uzmanību tam, par ko esmu pēdējā laikā stāstījusi. Mēs, sievietes, bieži sniedzam kādus pavedienus sarunās un dalāmies mūsu ilgās un vēlmēs – vai tā būtu izjāde ar zirgiem, teātra apmeklējums vai kādas citas aktivitātes.

Patīkama dāvana vienmēr ir masāžas apmeklējums – lutināšanas nevar būt par daudz un atpūtusies sieviete ir laimīga sieviete. Ar šādu izvēli noteikti nevar nošaut greizi, neatkarīgi no sievietes interesēm. Atpūsties un parūpēties par veselību ir svarģi ikvienai no mums.

Ne vienmēr vēlmes ir tik greznas kā balles apmeklējums, dažkārt viss, kas vajadzīgs ir vienkārši kopā pavadīts laiks, mājās gatavotas vakariņas un uzmanība no mīļotā vīrieša puses. Ja ilgi nav sanācis kvalitatīvi kopā pavadīt laiku, tad nedalīta uzmanība un kopīgi pavadīta diena var būt labākā dāvana. Kā saka – laiks ir nauda. Tāpēc uzdāvināt savu laiku – tas ir vērtīgi.

Lai vai kā – ja dāvanas pasniegšana saistās ar īpašiem svētkiem, noteikti vērts sievieti pārsteigt, sagādājot kādu ne tik ierastu pieredzi – tas var būt koncerta apmeklējums, došanās ceļojumā vai kopīga fotosesija.

Dāvana sievietēm: kategorija “mamma”

Arī mammas ir sievietes un noteikti vienmēr priecājas par tādiem sievišķīgiem pasākumiem kā SPA apmeklējumu, masāžu, manikīru vai pedikīru. Viena no labākajām dāvanām sievietei noteikti ir dāvāta iespēja atpūsties un atgūt spēkus. Ikviena sieviete novērtē skaistuma kūres.

Tāpat vērts ņemt vērā pašas mammas sniegtos norādījumus. Tā piemēram, es, izvēloties mammai dāvanu 50 gadu jubilejā, ņēmu vērā viņas vēlmes un izvēli balstīju, ņemot vērā viņas sapņus un vajadzības. Tā kā zināju, ka viņa sen kārojusi pēc kvalitatīva BalticWatches pulksteņa, šajā lielajā jubilejā šo prieku viņai neliedzu. Protams, ka mamma par dāvanu bija sajūsmā.

Dāvana sievietēm mammām noteikti var būt arī praktiska. Nereti mēs ļoti labi zinām mūsu tuvāko cilvēku ikdienas vajadzības. Ja mamma pati nav sadūšojusies iegādāties sev vajadzīgo lietu, kas noderētu mājsaimniecībā, noteikti viņa priecāsies, ja par to parūpēsies kāds no bērniem.

Dāvana sievietēm: kategorija “māsa” vai “draudzene”

Ja māsām un draudzenēm patīk pucēties, arī viņas noteikti neskādēs skaistuma procedūru apmeklējumus vai jaunus kosmētikas līdzekļus. Ikvienai sievietei noteikti patīkami sajusties lutinātai.

Dāvana var būt arī kopīga laika pavadīšana. Nereti aizņemtajā dzīves skrējienā satikt māsu vai draudzeni nemaz neizdodas tik bieži kā gribētos. Kopīgi var doties ieturēt maltīti un iepazīt jaunus pilsētas restorānus.

Ja aptrūkušās idejas, kur kopīgi varētu aizdoties, dalder.lv ir vesels saraksts ar restorāniem un vīna/alus bāriem, kuros kopīgi pasēdēt un pie viena nogaršot ko jaunu un nebijušu.

Dāvināšanas process

Noteikti dāvanu pasniegšana ir saviļņojošs un pacilājošs mirklis ne vien dāvanas saņēmējam, bet arī dāvanas sniedzējam. Tā ir iespēja izpaust mīlestības, draudzības un pieķeršanās jūtas.

Dāvanas izvēle var sagādāt arī galvas sāpes. Taču ne vienmēr tām jābūt dārgām smaržām vai dārgakmeņiem, kuras pasniegt sievietei. Jebkuras attiecības sākas ar kopā būšanu un kvalitatīvu laika pavadīšanu. Tāpēc noteikti vērts ne vien ieguldīt materiālās vērtībās, bet arī ļauties pašu attiecību piedzīvojumam – pasākt kopā ko jaunu un aizraujošu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *