Duškabīņu un vannu piedāvātās versijas

Mana māsīca, arhitekte, uzsāka remontdarbus savā jaunajā miteklī. Šobrīd viņa ķērusies klāt savam SPA stūrītim jeb atpūtas istabai, kurā laiku pa laikam cilvēki dodas pārdomāt dzīvi. Par to, kur viņa meklēja šajai telpai neatņemamo santehniku, pastāstīšu tālāk.

Ikvienam interesentam, iegādājoties kādu vēlamu preci, ir svarīgi, lai tā būtu noderīga maksimāli ilgu laiku un to varētu izmantot bez problēmām. Protams, arī mana māsīca nav izņēmums. Viņa noteikti meklēja gan vizuāli pievilcīgu risinājumu, gan vēlējās izvēlēties kompāniju, kuras garantijas nosacījumi ļautu rast arī sirdsmieru.

Ideālās vannas istabas iekārtojumam viņa izvēlējās veikalu, kurā izvietotās tehnikas ir veidotas ne vien ļoti modernas un interesantas, bet arī praktiskas. Kā saka viņa pati: “Izdarīt nepareizu izvēli šādā veikalā nav iespējams.” Un es māsīcas gaumei uzticos, jo viņas dizaina un funkcionālie risinājumi nekad nav likuši man vilties.

Vēlējos par šo veikalu pastāstīt arī savā blogā. Jo tas noteikti var būt kā svaiga gaisa dvesma savas santehnikas meklējumos. Iespējams, ka arī Tu šeit varēsi smelties iedvesmu un atrast meklēto!

Duškabīņu un vannu piedāvātās versijas

Tā kā cilvēkiem ir dažādas gaumes, novērtēju, ka šis veikals piedāvā daudzveidīgu vannu un duškabīņu klāstu. Te var atrast gan dažāda izmēra un stila vannas, gan dušas. Ir gan speciāli izgatavotas dušas, kuras var uzstādīt telpas stūrī, gan tādas, kam domātas slīdošas durvis. Var izvēlēties brīvi stāvošas vannas un pieskaņot dažādas eksotiskas kājas. Ūdens maisītāji arī ir ļoti nozīmīgi – šī kataloga sarakstā var atrast arī apzeltītus ūdens maisītājus. Tāpat arī pieejami vienkārši uzstādāmi jaucējkrāni vannām.

WC podi

Vēl aizmirsu atzīmēt kādu būtisku lietu. Iekārtojot vannas istabu, noteikti nepieciešams arī tualetes pods, turklāt – tāds, kas neliktu vilties. Piedāvājuma klāstā ir iekļauti gan piekaramie, gan arī augstie un citu formu WC podi. Vērts atzīmēt, ka izvēloties kādu konkrētu WC poda tipu, noteikti jāpārdomā, vai tā izmērs un arī izvietojums netraucēs pārējām iekārtām telpā. Bidē ir viens no variantiem, kā vēl pamatīgāk un kārtīgāk parūpēties par savu higiēnu. Arī māsīca savā sapņu vannas istabā to uzstādīja, jo līdzšinējās dzīves vietās šis aristokrātiskais dekors nekad vēl viņai nebija piederējis.

Izlietnes

Un vēl kāda zīmīga nianse, kas palīdz rūpēties par tīrību – izlietnes vannas istabai. Šajā veikalā ir iespēja pasūtīt izlietni uz dažāda veida īpašiem statīviem. Izlietni var pasūtīt atbilstoši savām iecerēm. Māsīcai tas bija būtiski, jo viņa vēlējās tieši savai vannas istabai pielāgotu izlietni.

Burlington santehnika meklējama – Burlington.eu

Lūk, arī lielais noslēpums. Stāsts ir par Burlington santehniku.

Milzīgs apjoms ar noderīgiem aksesuāriem

Kā pēdējais solis iekārtošanas procesā ir kāda vannas istabas plaukta vai jebkuras citas lietas no plašā sortimenta aksesuāriem iegāde. Kārtība ir būtiska daudziem, arī manai māsīcai. Tāpēc, lai mantas nebūtu nomestas, kur pagadās, viņa iegādājās atbilstošas vannas istabas mēbeles, lai uzturētu telpu mājīgu un sakoptu. Protams, arī dvieļu turētājus!

Turklāt – plašajā Burlington klāstā noteikti iespējams atrast visu, kas vannas istabai nepieciešams, sākot no pamatīgām vannām un beidzot ar smalkām detaļām, kas piešķirtu vannas istabai pabeigtības sajūtu.

Veikala katalogā var ieskatīties šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *