Dažādi sieviešu apģērbi katras gaumei

dazadi-sieviesu-apgerbi

Uzdodot jautājumu, kas ir sieviešu lielākā vājība, bieži vien atbilde ir pavisam skaidra – apģērbs. Lai arī kā mēs, daiļā dzimuma pārstāves, censtos noliegt šo faktu, iepirkšanās un jauns apģērbs ļauj mums justies skaistām un ceļ mūsu pašapziņu.

Viena no mājas lapām, kuru varu ieteikt apģērba meklējumiem, ir dalder.lv. Tas ir mūsdienīgs sludinājumu portāls, kurā var atrast dažādākās preces un pakalpojumus, ieskaitot sieviešu apģērbu. Ejot cauri visiem piedāvājumiem, maz ticams, ka neizdosies atrast kaut ko, kas iekristu acīs, un ko ļoti gribētos iegādāties.

Šis interneta veikals citu vidū izceļas ar smalku un niansētu reģionālo iedalījumu. Tas nozīmē, ka interesējošo apģērbu var aplūkot pie tirgotāja, kas atrodas noteiktā Latvijas novadā. Apģērba pārdevējs sludinājumā arī norāda, vai iespējama izvēlētā apģērba piegāde.

Pārdošanā pieejami gan jauni, gan lietoti apģērbi, kā arī preci piedāvā gan uzņēmumi, gan privātpersonas. Turklāt katram preces pārdevējam sludinājumu sadaļā izveidots profils, kurā norādīta nepieciešamā kontaktinformācija, kā arī iebūvēts speciāls rīks mājaslapā, kas ar pārdevēju ļauj sazināties tiešsaistē.

Portālā aplūkojami dažādi sieviešu apģērbi un ne tikai. Mūsdienās pat nav manāma liela atšķirība starp sieviešu un vīriešu iepirkšanos, jo arī stiprā dzimuma pārstāvji cenšas savu izskatu uzlabot, jo nevar nepiekrist – mēs neviens bez apģērba nevaram iztikt.

Iepirkšanās man ir kā sava veida atpūta. Pielaikojot dažādus apģērbus, spēju novērtēt gan to, kā izskatos, gan nomierināt sevi, mazliet aizmirstoties no realitātes. Jauna apģērba iegāde ir iespēja sevi palutināt. Nereti jauns apģērbs iezīmē arī jauna dzīves posma sākšanos. Nenoliedzami, pamainot stilu, iespējams sajusties kā jaunai sievietei.

Pieņemu, ka neesmu vienīgā, kas izmanto šādas iespējas. Tā kā mūsdienās pieejami dažādi apģērbu veikali, jebkurš var sev atrast piemērotāko stilu, kas vairāk iet pie sirds. Tā kā es esmu viens no tiem cilvēkiem, kam dzīves steiga neatļauj pavadīt vairākas stundas staigājot pa lielveikaliem, bieži izmantoju iespēju iepirkties interneta veikalos.

Tāpēc man ir būtiski, lai izvēlētais interneta veikals ļautu ērti atrast nepieciešamās kategorijas apģērbu un pārskatīt cenas. Ja iegādājos lietotu apģērbu, būtiski, lai tirgotājs būtu tuvu manai dzīvesvietai. Dalder.lv jau meklēšanas procesā ļauj izvēlēties, kuras pilsētas sludinājumu dēli vēlos apskatīt.

Taču arī iegādājoties jaunu apģērbu, labprāt noskaidroju veikala atrašanās vietu. Ja apģērbs man patiesi iepatīkas, dažkārt vēlos to arī uzlaikot klātienē. Tā kā dalder.lv uzreiz varu noskaidrot konkrēto adresi, tūlīt top skaidrs, vai šo apģērbu varēšu ērti aplūkot uz vietas, vai tomēr vajadzēs izvēlēties piegādi uz mājām.

Drēbēm, tāpat kā visām citām lietām, katrs var radīt jaunu mūžu, tās iegādājoties. Dažkārt cilvēki neizvēlas jau lietotas preces, jo uzskata, ka iepriekšējā valkātāja aura saglabājas šajos apģērba gabalos, taču es parasti lietoto apģērbu vienkārši izmazgāju sālsūdenī un izskaloju veļasmašīnā ar mīkstinātāju, tā visu veco enerģiju aizskalojot.

Esmu no tiem cilvēkiem, kas tic, ka vecas lietas nav jāmet uzreiz ārā, tām iespējams atrast jaunu pielietojumu. Lietota apģērba īpašniecēm nereti apģērbs vienkārši apnicis, tādēļ tas ielikts pārdošanā. Ja tas iepriekš ticis rūpīgi kopts, arvien tas ir vizuāli pievilcīgs un izskatās kā jauns. Šādu apģērbu esmu gatava iegādāties, turklāt cena parasti ir izdevīgāka.

Apģērbs ir tā lieta, kas palīdz nosegt dažādas ķermeņa daļas un glābj no ziemas aukstuma, kad galvai nepieciešama cepure un ķermenim kāda silta jaka, savukārt vasarā tas ir kāds brīvs un plāns auduma apģērbs, kas palīdz nesakarst. Portālā dalder.lv ērti izdalīts atšķirīgām sezonām piemērots apģērbs, tāpēc viegli atrast vēlamo.

Interesanti ir tas, ka katrā valstī mēs ar sieviešu apģērbu saprotam dažādas lietas. Pastāv ticības un tradīcijas, kas sievietēm neļauj vilkt dažādus apģērba gabalus, piemēram, musulmaņu kultūrā sievietēm nav atļauts atkailināti parādīt savu ķermeni citiem, tikai savam vīram, tāpēc izejot no mājas, jāvalkā burka.

Lai arī mums šis sieviešu apģērbs var šķist garlaicīgs un neērts, islāmticīgajām tas ir pilnīgi normāls ikdienas apģērbs. Turklāt viss ir atkarīgs no niansēm un modeļiem, šis apģērba gabals tiek saukts arī citādāk, piemēram, hidžābs vai parandža. Taču mājās šīs sievietes no skapjiem izvelk greznākos tērpus, lai savu vīru pārsteigtu.

Eiropā gan mēs, sievietes, vēlamies skaisti izskatīties tieši izejot ārpus mājas. Pucējamies gan dodoties uz darbu, gan ar draudzenēm iedzerot kafiju, gan pavadot romantisku vakaru ar otro pusīti. Dažādām dzīves situācijām un notikumiem vēlamies arī piemeklēt piemērotāko apģērbu.

No arābu sievietēm gan varam mācīties mākslu neapmierināties mājās vien ar garlaicīgu staigāšanu treniņtērpā vai vecos T-kreklos. Arābu sievietes tieši mājās apliek skaistākās rotas, smalkākos zīda tērpus. Arī mums, Eiropas sievitēm, derētu vairāk par to piedomāt mājās.

Tāpat kā viss cits, arī apģērbu mode mainās, un ne tikai sieviešu apģērbiem. Ir cilvēki, kuriem ļoti patīk sekot modes tendencēm un izvēlēties tām atbilstošu apģērbu. Vēl ir cilvēki, kas nav tik ļoti ieinteresēti sekot modei, bet vienkārši meklē apģērbu, kurā justies ērti un skaisti.

Man noteikti noteicošais faktors ir apģērba ērtums un komforta sajūta. Ja nejūtu, ka varu brīvi pārvietoties, esmu pārāk iespīlēta, noteikti šādu apģērbu neizvēlos. Skaisti jūtos tikai apģērbā, kurā arī jūtos ērti. Tāpat svarīgi, lai nebūtu ik dienas jāvalkā viens un tas pats, lai nebūtu garlaicīgi. Tāpēc izmantoju dažādus interneta veikalus.

Tādos sludinājumu portālos kā dalder.lv pieejamā daudzveidība ir sevišķi plaša. Vienviet iespējams atrast dažādu brendu un dizaineru apģērbus. Piedāvājumā gan pieejami lietoti, gan mazlietoti, gan jauni apģērbi. Turpat gan aktuālākās modes tendences, gan vecāki modeļi.

Mana garderobe sastāv no dažādiem apģērba gabaliem, un es neesmu vienīgā sieviete, kurai no visa ir pa drusciņai un pat vairāk kā vajadzīgs. Skan amizanti, bet tāda ir patiesība. Ik pa laikam uznāk vēlme iegādāties ko jaunu, jo tad var atgūt svaigu skatu uz dzīvi, vismaz man tā ir.

Ļaunākais murgs ir, kad saplīst mīļākie džinsi vai kas cits un jādodas jauna apģērba meklējumos, lai arī cik ļoti negribētos izmest vecos. Tad nu sievietes kļūst radošas un izdomā dažādus citus pielietojumus novalkātajam apģērbam.

Savukārt gadījumā, ja skapī esošais apģērbs jau savu nokalpojis, apnicis, ticis jau pārāk daudz reižu izmantots, arī es pati mēdzu to ielikt pārdošanā jau minētajā dalder.lv. Turklāt atšķirībā no citiem sludinājumu portāliem, šeit iespējams ievietot sludinājumu bez maksas.

Tādā veidā nezaudēju naudu reklāmai, bet pati papildinu savu maciņu un jauna apģērba iegādei paredzētos krājumus. Turklāt daudz patīkamāk reiz iemīļotajai kleitiņai vai svārkiem atrast jaunu īpašnieci kā tos vienkārši uzticēt miskastei. Bez tam dalder.lv sludinājums saglabāties aktīvs var pat gadu – šādā laikā pircēju noteikti var atrast.

Domāju, ka tieši portāla pretimnākošās attieksmes un tirgotājiem piedāvāto izdevīgo nosacījumu dēļ šis portāls drīz vien iekaros vadošās pozīcijas starp citiem. Ja šeit varu ievietot sluldinājumu bez maksas, labprātāk izvēlos tieši šo portālu. Jo nereti reklāmai nākas patērēt pat vairāk kā izmaksā pats apģērbs. Dalder.lv šādas problēmas nav.

Ja pienāk brīdis un vēlme kaut ko sev iegādāties, neliedzu sev šo prieku. Kā sieviete vēlos būt skaista, ne vien lai radītu par sevi patīkamu iespaidu apkārtējiem, bet lai arī pati būtu ar sevi apmierināta. Laba pašsajūta ir svarīgākais faktors, kas ļauj veidot harmoniskas attiecības ar apkārtējiem, būt atvērtākai un komunikablākai.

Ticu, ka katra cilvēka galvenā misija ir pašrealizācija. Tieši tas ieņem pirmo vietu starp citām dzīves vērtībām. To varētu nosaukt par veselīgu egoismu – kamēr neesi uzlicis skābekļu masku sev, nav iespējams to uzlikt otram. Arī apģērba izvēle un rūpes par sevi, iespēja atklāt savu stila izjūtu un tērpties sev patīkamā apģērbā ir daļa no pašrealizācijas.

Ja sieviete vispirms nav apmierināta ar sevi, savu vizuālo tēlu, pievilcību, ir grūti būt laipnai, patīkamai un smaidīgai. Tāpēc noteikti der atcerēties, ka par sevi jāparūpējas, jāpalutina. Jāatļaujas iegādāties tērps, kas liek justies skaistāk. Dzīve sastāv no mazām detaļām, tieši sīkumi un nieciņi to padara skaistu un īpašu.

Ja liekas, ka tam nav laika, var ieskatīties tiešsaistes veikalos vai papētīt dalder.lv piedāvājumu. Aicinu visas daiļā dzimuma pārstāves iepriecināt sevi un sapucēties! Jo mēs esam tā vērtas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *