Bērnu velosipēdi par zemām cenām.

bikko.lv vīriešu velosipēdi

Arvien nostalģiski atceros kāpšanu uz sava pirmā velosipēda un pirmo dienu, kad iemācījos braukt ar mazo četrritenīti, kam pievienoti palīgritenīši, – paļāvos uz mammu un ticēju, ka tieši pateicoties tiem noturēšos uz ceļa. Cik gan maz toreiz priekam vajadzēja – braukt uz riņķi ap bērnu laukumu likās kā vesels ceļojums ap pasauli.

Šogad vēlējos arī vecākajai meitiņai iegādāties pirmo velosipēdu – lai arī viņa sāk apgūt braukšanas prasmes un izbauda Latvijas silto laiku ar šādu aktīvu nodarbošanos. Vēlējos, lai pirmajam vellapēdam būtu četri ritentiņi gluži kā manējam – lai arī es varētu ar pārliecību apgalvot, ka braukšana ir stabila un nenāksies no ritentiņa novelties.

Tā kā Rīga ir lielākā Latvijas pilsēta, tad veikalu izvēle šeit ir ļoti plaša (neatkarīgi no tā, ko gribas pirkt), bet vēl plašāka vieta, kurā var iegādāties visu, ko sirds kāro, kā arvien pārliecinos, ir internets. Arī gadījumā, ja jāatrod piemērots velosipēds. Aplūkot bērnu riteņu klāstu uz vietas aizņem diezgan daudz laika, tāpēc to darīt no mājām pie datora – daudz ērtāk.

Kāds pirms gadiem desmit iedomājās, ka šī prece tiks pirkta, to neredzot un neaptaustot. Un vismaz riteņu biznesā tas strādā noteikti- tikai jāatrod vizuāli pievilcīgs modelis ar atbilstošiem ātrumiem un ritentiņiem un jāpasūta.

Man kā mammai attālināta iepirkšanās ir vislabākais risinājums. Iepērkoties klātienē veikalā ar bērnu, parasti nākas rēķināties ar vēl citiem liekiem tēriņiem, kā arī nereti tiek sarīkoti raudāšanas skandāli, ja gluži visu kāroto nevar iegūt. Par to, kā iegādāties riteni interneta veikalā un kur atrast vislabāko, pastāstīšu turpinājumā.

Velo veikals internetā?

Daudziem varētu šķist jocīgi, ka tādas lietas kā velosipēdi ir nopērkami internetā, bet tajā nav nekā pārsteidzoša. Interneta veikali ir spējīgi piedāvāt zemākas cenas un plašāku piedāvājumu ļoti vienkārša iemesla dēļ – tiem ir zemākas izmaksas. Patiesībā savu riteni arī pati esmu iegādājusies tešsaistē, tāpat arī mans vīrs.

Attīstoties interneta veikalu nišai, ir iespēja piedāvāt arī drošu apmaksas veidu, datu aizsardzību un ātru piegādi līdz namdurvīm. Lai iegādātos bērnam vai sev velosipēdu, atliek atrast pareizo piedāvājumu ar piemērotāko cenu un jau pavisam drīz var savu jauno transportlīdzekli dzenāt pa pilsētas ielām!

Turklāt 14 dienu naudas atgriešanas garantija paredz, ka preci noteiktajā laikā iespējams atgriezt atpakaļ veikalā un saņemt samaksāto naudu, ja kāad iemesla dēļ iegūtais pasūtījums neapmierina.

Vai ir tikai viens velosipēdu veids?

Daudzi noteikti būs pārsteigti uzzinot to, ka ir vairāk kā 14 velosipēdu veidu. Skaitlis 14 liekas gana iespaidīgs, jo 19. gadsimtā, kad tika izgudrots pirmais velosipēds, bija tikai viens tā veids. Laiks, kad cilvēkam bija jāpielāgojas lietām, jau sen ir pagājis un mūsdienās lietas tiek ražots un izgudrotas tā, lai tās būtu pielāgotas klienta vēlmēm un vajadzībām.

Kur iegādāties velosipēdu?

Bikko.lv interneta velo veikals piedāvā 14 veidu velosipēdus un sev atbilstošu atradīs ikviens – bērnu velosipēdi, tūristu velosipēdi, hibrīdvelosipēdi un elektriskie divriteņi. Tas ir tikai neliels uzskaitījums tam, kāda veida divriteņi ir nopērkami Bikko.lv interneta veikalā.

Arī savai meitiņai sapņu velosipēdu atradu tieši šeit, gluži tāpat kā savu balto, eleganto pilsētas riteni. Vīrs, savukārt, šeit iegādājās elektrisko velosipēdu. Viņam, redz, patīk pavasarī ierasties darbā ne vien izbaudot svaigo gaisu, traucoties cauri parkam, bet arī ofisu sasniegt nesasvīdušam.

Meitiņa arī gribēja elektrisko vellapēdu, bet arī rozā četrritenītis viņai sagādā milzum daudz prieka. Tā teikt – ir uz ko raudzīties un par ko sapņot, augot lielākai, kad gluži kā tētis varēs uzkāpt uz lielāka riteņa. Varbūt gan pēc 15 gadiem būs vēl modernāki riteņi un vēl vairāk velosipēdu veidu. Tad jau redzēs! Kā saka, bērni aug ātri! Tagad vēl ir skaistais palīgriteņu laiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *