Auto līzings. Kur to saņemt?

kredīts auto iegādei mogo.lv

Atzīsim, ka mūsdienu ekonomiskajā situācijā lielākā daļa cilvēku īsti nevar iegādāties pat jau lietotu auto, kur nu vēl pavisam jaunu, turklāt, lai arī cik ļoti mums stāstītu par to, ka krīze ir beigusies, reālo situāciju mēs visi zinām. Protams, ir iespēja iegādāties auto izmantojot kredītu, bet daudzi piekritīs, ka pie esošajām algām, tas neizklausās pārāk vilinoši un izdevīgi.

Bet ko darīt? Lai arī es esmu no krājējiem un uzcītīgi un disciplinēti ik mēnesi spēju uzkrājumos atlikt noteiktu ienākumu daļu, tomēr mirklī, kad vajadzīga jauna automašīna un vajadzīgā summa ir lielāka kā varu iekrāt gada laikā, gribot negribot jāmeklē citas alternatīvas. Un šodien pastāstīšu par šo citu variantu – auto līzingu, kas palīdzēs mašīnu iegūt jau šodien.

Kādēļ izvēlēties Mogo auto līzinga piedāvājumu?

Mogo pavisam droši ir klientam draudzīgākais un devīgākais aizdevējs, kas atrodams starp daudzajiem kredītu piedāvājumiem Latvijā. Kamēr pastāv risks, ka bankas un citi aizdevēji var atteikt palīdzību, Mogo visbiežāk piekrīt sadarboties, jo kā nodrošinājums līzingam kalpo automašīna nevis klienta ienākumi vai nekustamais īpašums.

Ir vēl kāds iemesls, kāpēc Mogo ir izdevīgākā izvēle jauna auto iegādei – līzinga atmaksu var sākt tikai no 3. mēneša, kas nozīmē to, ka šo mēnešu laikā ir iespēja iekrāt un saplānot izdevumus, lai nerastos problēmas ar līzinga atmaksu.

Līzings visbiežāk ir pieejams uz laiku no 1 mēneša līdz pat 5 gadiem, kas savukārt ļauj automašīnu savā īpašumā iegūt par saprātīgu ikmēneša maksu. Šo variantu izmantoja arī mans vīrs, izskatot dažādus līzinga piedāvājumus.

Kā atmaksāt līzingu?

Mogo auto līzings ir iespēja iegādāties auto un braukt ar to jau tajā pašā dienā. Līzings ir pieejams līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības. Pārējos 10% ir jāmaksā klientam pašam kā pirmo iemaksu. Tas darbojas pavisam vienkārši – ja vēlaties pirkt auto par 3 000 eiro, tad pirmā iemaksa būs ne vairāk kā 300 eiro.

Ja izvēlaties līzingu ņemt uz 5 gadiem, tad ikmēneša maksājums būs 110 eiro. Ir iespējams pārdot savu iepriekšējo auto un atmaksāt daļu līzinga, līdz ar to samazinot ikmēneša maksājumu par līzinga summas dzēšanu. Kamēr darbojas līzinga līgums, automašīna ir Mogo īpašums, savukārt klients ir tās turētājs. Kad līzings atmaksāts, auto tiek pārrakstīts.

Vīrs līzingu paņēma uz 2 gadiem, saplānojot savu budžetu, kā arī izvēloties komfortablāko atmaksas termiņu. Kā jau tas ir ar jebkuru aizdevumu – nepieciešams rūpīgi izvērtēt nepieciešamību aizņemties, kā arī savas iespējas atmaksāt.

Ja arī Tu vēlies jau šodien pārvietoties ar jaunu automašīnu, pirmajai iemaksai ir iekrāts, kredīta nepieciešamība un iespēja atgriezt aizdevumu apsvērta, droši vari pieteikties līzingam Mogo un uzzināt savu procentu likmi, kā arī parakstīt līgumu un doties uz salonu izvēlēt savu mazulīti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *