Asus viedtālruņi no asusshop.lv.

Asus Zenfone - asusshop.lv

Mums katram ir atšķirīgas vajadzības un tas izpaužas itin visā – sākot ar ikdienas pirkumu iegādi un beidzot ar tehnoloģijām. Izvēloties tālruņus, dažiem svarīga ir operētājsistēma, citiem cena, bet daži izvēlas noteiktu ekrāna izmēru, kamēr citiem būtiska tālruņa funkcionalitāte. Šodien iegādājos jaunu telefonu. Izvēlējos Asus. Kā man gāja, pastāstīšu tālāk.

Asus viedtālruņi tiek veidoti balstoties uz pircēju vēlmēm un vajadzībām, kas nozīmē to, ka tajos tiek iekļauts viss, kas nepieciešams tipiskam viedtālruņa lietotājam. Vairāki viedtālruņi no Asus ir veidoti tā, lai visa informācija būtu ērti apskatāma gan tālrunī, gan arī planšetē, turklāt nav nepieciešams iegādāties divu veidu ierīces, lai uzglabātu visa veida informāciju.

Kā iegādāties?

Lai nopirktu preces asusshop.lv interneta veikalā, nepieciešams izpildīt dažus vienkāršus soļus un kāda no Asus precēm jau dažu dienu laikā būs Jūsu lietošanā! Izvēloties sev nepieciešamo ierīci, ir dota izvēlne, kas parāda to, kā veidojas preces kopējā cena.

Interneta veikals arī sniedz iespēju iegādāties preces izmantojot līzingu, ja gadījumā pirkumam nepieciešamā summa nav pieejama uzreiz. Pirms tiek noformēts pasūtījums, tiek uzrādīta informācija par to, vai ierīce ir pieejama veikalā. Ja tā ir pieejama, uzreiz arī tiek norādīts, kad tā tiks piegādāta.

Pēc pasūtījuma anketas aizpildīšanas un rēķina apmaksas, prece tiek nodota kurjerdienestam, lai tā varētu sākt ceļu pie sava jaunā īpašnieka.

Piegāde un apmaksa.

Par pirkumu norēķināties ir iespējams vairākos veidos:

  • gan izmantojot internetbankas pārskaitījumu;
  • bank-link pakalpojumu Swedbank un SEB bankas klientiem;
  • apmaksu skaidrā naudā preces piegādes brīdī, ja pirkuma summa nepārsniedz 1000 eiro;
  • izmantojot Paypal maksājumu, ja esat aktīvs interneta veikalu apmeklētājs;
  • iespējams izmantot apmaksu līzingā, ja vēlaties par preci norēķināties ar ikmēneša maksājumu.

Maksa par piegādi ir no 3 – 5 eiro, atkarībā no veida, kā par preci klients norēķinās. Piegāde maksā 3 eiro tad, ja apmaksa tiek veikta iegādes brīdī, bet piegāde 5 eiro apmērā ir gadījumos, ja par preci norēķināties piegādes brīdī vai pērkot preci līzingā. Tā, lūk, īsumā.

Tikai varu iedrošināt izskatīt arī iespēju iegādāties Asus telefonu, ja šobrīd tiek plānots jauns pirkums. Regulāri tiek piedāvāti jauni telefonu modeļi ar novatoriskām funkcijām, sekojot līdzi laikam un atsaucoties uz klientu vēlmēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *