Ātrais kredīts internetā – ir arī priekšrocības?

ātrie kredīti internetā

Savulaik ātros kredītus gribēja ierobežot vai pat aizliegt, sakot, ka šādi tikai veidojam parādus, ko nevaram atdot, tērējam naudu, kuras mums nav un pēcāk iedzīvojamies lielās nepatikšanās. Nešaubos, ka kādam varbūt arī šāda situācija ir radusies. Par to šodien iedegās diskusija pie pusdienu galda, uzņemot viesus, turklāt – neatstājot vienaldzīgos par šo tēmu.

Jāteic, ka vispirms, ātro kredītu jautājumu vērtējot, ikviens no mums saskatīja ēnas puses: nepārdomātu aizņemšanos, vieglu naudu, nespēju veidot uzkrājumus, nepacietību paša spēkiem sasniegt izvirzītos finansiālos mērķus, nesakārtotu budžeta plānošanu.

Tā vien liekas, ka tas ir risinājums nezinīšiem, kas nav spējīgi nopelnīt pietiekami, bet kredītu izsniedzēji izmanto šo vājību, lai uzvārītos uz citu muļķības un iespēju trūkuma rēķina. Bet vai tiešām ir tik ļauni?

Tad vīrs pacēla izaicinošu jautājumu: “Tad vai maz šim kredītam ir arī priekšrocības?” Par to, ko izspriedām un noskaidrojām, arī pastāstīšu turpinājumā.

Kāpēc cilvēki nonāk parādos aizņemoties?

Tas notiek tad, ja iepriekš, pirms ātrā kredīta ņemšanas, netiek uzdoti sev 2 būtiski jautājumi – vai man to patiešām vajag, vai es bez tā nevaru iztikt? Un – kā es atmaksāšu paņemto kredītu?

Ja šos jautājumus sev uzdodam un uz abiem atrodam apstiprinošas un pozitīvas atbildes (pavisam nopietnas un pārdomātas, ne tā – pa roku galam), tad arī ātrais kredīts vairs nav bīstams un tikai nepatikšanu radītājs. Savukārt, ja uz tiem nav iespējams atbildēt, papildus naudas summa kontā ir tikai kaprīze, bet atmaksāt to nevarēs, tad parādi garantēti.

Mana draudzenes pieredze

Pati ātros kredītus izmantojusi neesmu, taču draudzene pie pusdienu galda atklāja, ka pie vajadzības tos izmanto internetā jau vairākus gadus, un vēl ne reizi nav nācies sūkstīties, ka nevarētu atmaksāt. Viņa atzina, ka aizņēmusies arī kādai steidzīgai ballītei vai atpūtas pasākumam. Tiesa, zinot kā un kad varēs atmaksāt.

Kā secināja mana draudzene – šis bubulis, ka šādiem mērķiem aizņemties nevajag, ir nedaudz pārspīlēts. Kā viņa uzsvēra – ja zini, ka varēti atdot, tad arī šādam mērķim var aizņemties.

Kā izvēlēties labāko ātro kredītu?

Aizņemoties, noteikti jāpievērš uzmanība procentu likmei – lai nebūtu nesamērīgi augsta un tādējādi nenāktos pārmaksāt astronomiskas summas. Var salīdzināt arī vairākās kredītiestādes piedāvātās procentu likmes, pieteikties patēriņa kredītam. Citviet vēl piedāvāta tiek akcija – atdod, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka pat procentu maksājumi nav jāveic.

Vēl viens bieds – kredītdevēju viltīgie nosacījumi, kas nejauši var paslīdēt garām nepamanīti un radīt nevajadzīgas nepatikšanas un apgrūtinājumus. Kā izrādās, mūsdienās to visu kontrolē dažādas regulas, tāpēc par to nemaz nav jāuztraucas. Ja kāds no aizdevējiem šādas shēmas pasāktu plānot, sods ilgi nebūtu jāgaida un licence tiktu atņemta.

Kā saņemt ātro kredītu?

Process ir vienkāršots un ērts. Tā arī ir galvenā šī aizdevuma priekšrocība. Jau aptuveni 15-30 minūšu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas (ja tas tie darīts darba laikā) var saņemt atbildi, kā arī naudas pārskaitījumu uz kontu. Ja nu tiešām zeme deg – šis kredīts palīdzēs atrisināt akūto ekonomisko situācijas saspīlējumu.

Tā kā ātros kredītus internetā var aizņemties praktiski jebkurā laikā, tagad arī daži no kredītdevējiem piedāvā iespēju aizņemties kredītu “Latvijas Pastā” skaidrā naudā. Ja nu internets nav pieejams vai ar to īsti neprot apieties, var vērsties pastā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju un tiktu pie sev nepieciešamā kredīta.

Neskaitāmi liels cilvēku skaits gan Latvijā, gan visā Eiropā, izmanto ātro kredītu pakalpojumus, novērtējot šāda aizdevuma vienkāršību un saņemšanas ātrumu. Tomēr, pirms jebkura aizdevuma ņemšanas – nepieciešams tomēr uzdot sev divus iepriekšminētos jautājumus un pārdomāt kredīta nepieciešamību.

Tad ir arī priekšrocības?

Ja jau reiz šāds pakalpojums pastāv, nevar noliegt, ka ir savi plusi. Ja jau nekādu labumu tas nenestu, diez vai būtu uzņēmēji, kas gatavi investēt šajā nozarē. Vārdu sakot, tas var būt lietderīgi neparedzētās situācijās, kad steidzami vajadzīga papildus naudas summa. Tā var izvairīties no plānu atcelšanas, kā arī neielaist akūtas problēmas.

Ja, piemēram, sācis sāpēt zobs vai, mazums, to nācies izraut – lai nebūtu jāstaigā ar caurumu zobu rindā, šāds ātrais kredīts ļoti var palīdzēt, pasargājot no tukšas ailes radītās pašpārliecības līmeņa mazināšanās. Tā ka noteikti labi, ja ir kur palūgt palīdzību šādās reizēs. Tiesa, tam nevajadzētu kļūt par regulāru līdzekli finanšu robu lāpīšanā.

Aizņemties var tikai ar noteikumu, ka tiek izvērtētas iespējas atmaksāt, rūpīgi saplānots budžets un nākotnē veidots paradumus pašam veidot uzkrājumus, no kura neparedzētu situāciju reizēs paņemt nepieciešamo naudas summu. Sava drošības spilvena veidošanai noteikti ir vairāk priekšrocību nekā izvēlei par ātro kredītu.

Taču, ja šāda drošības spilvena nav – tad ātrā kredīta nozīmīgs pluss ir tas, ka tas par šo spilvenu var kļūt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *