Lielākā Aptieka Internetā – Apotheka.lv

apotheka_interneta_aptieka

Kā ietaupīt laiku, iepērkoties aptiekā? Arī mani ne visai sajūsmina stāvēšana garajās rindās un tam pakārtotais nepieciešamo zāļu izrakstīšanas process – tas bieži vien ir visai laikietilpīgs un garlaicīgs. Jākonsultējas ar ārstu, pēc tam – ar farmaceitu. Un kā kronis visam – vēl izrādās, ka konkrētajā aptiekā nepieciešamā medikamenta nemaz nav. Jā, arī man ir bijušas dienas, kad tam visam patērēju vairākas stundas.

Kā izrādās – ir risinājums!

Arī medikamentu tirdzniecības jomā līdz ar jauno tehnoloģiju attīstību ienākušas jaunas vēsmas! Tagad interneta aptieka tirgo teju visus bezrecepšu medikamentus un uztura bagātinātājus vienuviet un pārskatāmā veidā!

Papildus tam – par bezrecepšu medikamentiem var konsultēties ar farmaceitu tiešsaistē, interesējošos jautājumus uzdodot attālināti. Ja nepieciešams noskaidrot, kā lietot konkrētās zāles, pēc norādījumiem vairs nav jāgriežas klātienē.

Kopš esmu iepazinusies ar apotheka.lv sniegto iespēju pasūtīt vajadzīgos vitamīnus un sejas kopšanas līdzekļus attālināti, neesmu vairs izmantojusi klātienes apmeklējuma iespēju. Turklāt – ne vien ērta ir distancētā aptiekas apmeklējuma iespēja, bet šādā veidā iepirkties varu jebkurā sev izdevīgā diennakts laikā.

Bez tam – tiešsaistē regulāri vēlamo iespējams iegādāties par ievērojamām atlaidēm. Vajadzīgos skaistumkopšanas līdzekļus – tādus kā micelārais ūdens un dienas krēms – esmu iegādājusies pat ar 40% atlaidi.

Turpinājumā pastāstīšu par tiešsaistes aptiekas izmantošanas priekšrocībām, kā arī iepazīstināšu ar attālināto iepirkšanās procesu.

Kā iepirkties tiešsaistes aptiekā?

Apotheka interneta aptieka ir lielākā internetā atrodamā aptieka Latvijā, un tās piedāvājums patiešām ir ārkārtīgi plašs un noderēs ikvienam. Interneta aptieka ir pilna ar labumiem veselībai, kas sakārtoti 11 kategorijās — skaistums, veselība, saaukstēšanās un sāpes, gremošanas sistēma, vitamīni, sirds un asinsrite, sports un kustības, delikāti, māmiņa un bērns, sezonāli un mājdzīvnieki.

Kā redzams, tiešsaistes katalogs ir viegli pārskatāms un ērti atrast tajā nepieciešamo. Ja pasūtījums tiek veikts līdz plkst. 15.00, tad tas tiek piegādāts jau nākamajā dienā. Protams, nav jābaidās no darba laika ierobežojumiem – kā jau uzsvēru iepriekš, interneta aptiekā var iepirkties jebkurā laikā, veicot pasūtījumu kaut nakts vidū!

Pasūtījumu var izvēlēties saņemt tuvākajā Apotheka aptiekā vai arī pieteikt piegādi ar kurjerpasta starpniecību jebkur Latvijā.

Interneta aptiekas priekšrocības

Interneta aptieka spēj piedāvāt ko noderīgu ikvienam, tādēļ nav jāsatraucas, ka internetā piedāvājums varētu nebūt tik plašs kā parastās aptiekās. Tieši otrādi! Tā kā viss piedāvājums nav jāietilpina šaurās aptiekas telpās, bet var izmantot lielu zāļu noliktavu, interneta aptiekās izvēle un pieejamo preču skaits ir teju neierobežots.

Tas pats attiecas arī uz cenu — nevajadzētu baidīties, ka internetā kas būs dārgāk. Vienīgais, ko tiešām vajadzētu sagaidīt, ir lietošanas ērtuma pieaugums!

Tāpat, kā jau minēju,- regulāri tiešsaistes aptiekā dažādus medikamentus, skaistumkopšanas līdzekļus un vitamīnus var iegādāties par ievērojamām atlaidēm. Lai tās saņemtu, jāreģistrējas kā patstāvīgajam klientam.

Tāpat arī šāda iepirkšanās ir īstais risinājums tiem, kurus piemeklējusi rudens saaukstēšanās. Ja blakus nav tuva mājinieka, kas varētu zāles atnest no aptiekas, saslimušajam iespējams medikamentus saņemt, neizejot no mājas. Tā ir iespēja pasargāt sevi un mājas siltumā sildīties zem segas un ārstēties.

Skaidrs, ka slimošanas laikā labāk ir gādāt, lai kājas būtu siltas, nekā riskēt un doties ārā vējainā un lietainā laikā, lai nopirktu pretklepus tabletes. Bez bēdu — labāk ļaut sev piegādāt nepieciešamo līdz namdurvīm, un ātrāk nostāties uz pekām, lai būtu sveiks un vesels!

Priecājos, ka tehnoloģijas attīstās, un pakalpojumu sfēra izmanto to sniegtās iespējas, lai klientu dzīvi atvieglotu un padarītu ērtāku. Patīkami, ka arī aptiekas gādā par to, lai uzlabotu iepirkšanās kvalitāti un ietaupītu gan manu vērtīgo laiku, gan naudu.

Cik labi, ka tādā veidā aptieka gādā par manu veselību vēl papildus – ļaujot nepieciešamo iegādāties no siltās gultas ar tējas krūzi rokās. Apotheka.lv katalogā var ieskatīties šeit.

          

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *