Svarīgākie faktori, kam pievērst uzmanību, izvēloties trauku mazgājamo mašīnu

trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamā mašīna ir viena no tām mūsdienu elektroierīcēm, kas ievērojami atvieglo manu ikdienu ne vien mājās, bet arī uzņēmumā. Kad kopā sanāk vairāk cilvēku un maltītes tiek gatavotas plašākam draugu lokam, daudz patīkamāk trauku mazgāšanu uzticēt trauku mazgājamajai mašīnai. Savukārt ofisā, tā vietā, lai drūzmētos virtuvē un stāvētu rindās pie izlietnes, darbinieki var turpināt efektīvi strādāt.

Turklāt – trauku mašīna mazgāšanai patērē mazāk ūdens nekā to dara vidējais mazgātājs pie tekoša krāna. Bet ūdens ekonomija ir viens no būtiskiem, dabai draudzīgākas saimniekošanas faktoriem. Tā ka novērtēju ne vien šīs modernās super ierīces sniegtās ērtības, bet arī iespēju tīrības jautājumus risināt ilgtspējīgāk.

Vēlos pievērst uzmanību tiem faktoriem, kuri būtu jāņem vērā, izvēloties savu trauku mazgājamo mašīnu. Tā kā šim procesam nesen izgāju cauri pati, tad šobrīd varu dalīties gūtajās atziņās un iezīmēt arī jaunajiem pircējiem skaidrākas vadlīnijas.

Energoefektivitātes klase

Izdevīgākās un dabai draudzīgākās trauku mazgājamās mašīnas ir tās, kas ierindojas augstākajā energoefektivitātes klasē – A+++. Tās patērē ne vien mazāk ūdens, bet arī elektrības, kā arī to kvalitāte ir augstāka. Interneta veikalā pieejamajā piedāvājumā iespējams atrast dažādu veidu trauku mašīnas, turklāt ērti iespējams izfiltrēt sev būtiskus parametrus, kā arī izvēlēties augstāko elektroenerģijas klasi.

Izmērs

Tāpat Interneta veikalā pieejamajā nodalījumā kreisajā pusē ērti iespējams uzstādīt vēlamos trauku mazgājamās mašīnas parametrus un atlasīt sev atbilstošās ierīces.

Te jāņem vērā gan trauku mazgājamai mašīnai paredzētās platības izmēri, gan arī tas, cik bieži tā tiks darbināta un cik cilvēku uzturas mājsaimniecībā. Nepieciešams izvērtēt, cik trauku komplektu būtu nepieciešams nomazgāt vienā lietošanas reizē, kā arī precīzi izmērīt augstuma, platuma un garuma parametrus.

Iebūvējamā vai brīvi stāvošā trauku mazgājamā mašīna

Pieejamas gan iebūvējamās, gan brīvi stāvošās trauku mazgājamās mašīnas. Iebūvējamās, manuprāt, ir mūsdienīgāks un praktiskāks risinājums, turklāt tas lieliski iekļaujas kopējā virtuves interjerā. Vienīgi jārēķinās ar salīdzinoši dārgākām izmaksām, ierobežoto izvēli, kā arī grūtībām laika gaitā mainīt virtuves iekārtojumu.

Brīvi stāvošās ierīces ir lētākas, turklāt tās var novietot, kur vien sirds iekāro, kā arī vēlāk nepieciešamības gadījumā pārvietot – piemēram, ja tiek mainīts virtuves iekārtojums. Arī piedāvājums ir plašāks – var izvēlēties piemērotāko dizainu, krāsu, izmērus. Mīnuss – brīvi stāvošo trauku mazgājamo mašīnu var būt sarežģītāk saskaņot ar pārējiem virtuves elementiem.

Mazgāšanas režīmi un funkcijas

Jaunākie trauku mazgājamās mašīnas modeļi aprīkoti ar dažādām funkcijām un mazgāšanas režīmiem. Tas, protams, ir vilinoši, taču, lai nenāktos pārmaksāt par ekstrām, jāizvērtē, kas tad patiesībā nepieciešams. Nav jēgas iegādāties funkcionālu ierīci ar daudziem režīmiem, ja pārsvarā tiek izmantoti tikai pāris.

Iegādes vieta

Iegādājoties kādu lielu pirkumu, vienmēr pievēršu uzmanību tirgotātajam. Tā kā būtiski, lai ierīce kalpoti ilgi un labi, vienmēr izvēlos uzticamus veikalus, kas nodrošina labu kvalitāti un teicamu apkalpošanu.

Mūsdienās iegādes procesu atvieglo interneta veikalos pieejamais plašais sortiments. Tas ļauj plašo preču klāstu aplūkot ātri un vienkārši – neizejot no mājām. Tāpat iespējams atrast cenu ziņā izdevīgāko variantu, nepalaist garām īpašās akcijas, kā arī uzzināt citu pircēju atsauksmes. Lielākie interneta veikali piedāvā arī iespēju izvēlēties kādu no vairākiem piegādes variantiem.

Man tuvākais interneta veikals, kurā iegādāties elektroierīces, ir 220.lv. Arī trauku mazgājamo mašīnu izvēlējos no šeit pieejamā preču klāsta. Ietaupīju gan laiku klātienes apmeklējumam veikalā, gan ērti, mājas apstākļos varēju atrast ietilpības un izmēru ziņā piemērotāko ierīci. Protams, arī jāiepazīstas laicīgi ar preces aprakstu un jāpārliecinās, ka izmērs un energoefektivitāte ir atbilstoši, kā arī garantijas nosacījumu pieņemami.

Turklāt – internetā iepērkoties, spēkā ir distances līgums, kas nosaka, ka iegādāto preci 14 dienu laikā var nosūtīt atpakaļ uz tirdzniecības vietu, ja kādu iemeslu dēļ tā neatbilst cerētajam. Man gan nav sanācis izmantot šo iespēju, taču šis noteikums katrā ziņā ļauj justies droši, nospiežot tiešsaistē pasūtīšanas podziņu, un ņemot vērā, ka tas ir vienkārši un ātri, neredzu iemeslu, kāpēc iepirkšanos internetā neizmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *