Preču iegādei domāts aizdevums

ang

Ne vienmēr mirklī, kad steidzami nepieciešama kāda jauna elektroierīce, jo vecā negaidīti pārstājusi darboties, maciņā ir nepieciešamie līdzekļi. Tāpat arī gadījumā, ja telefons ieplīst un nekā vairs nav atgriežams pie saprašanas, ne katrs var uzreiz nomainīt veco uz jaunu. Savukārt es nesen saskāros ar situāciju, kad lauku mājās vajadzēja nomainīt dīvānu – uz vecā pagulēt vairs nevarēja ne par ko.

Diemžēl šajā dzīves mirklī esošos iekrājumus nevarēju atlicināt neplānotam pirkumam. Domāju – ko nu darīt? Vecmammai arī negribējās lūgt, lai viņa pati par jauno dīvānu samaksātu. Savukārt citiem radiem kaut kā neērti prasīt. Ja jau pašai bija sajūta, ka dīvāns noteikti jānomaina, tad tikai likumsakarīgi šķita pašai šo jautājumu atrisināt.

No padomju laikiem nokalpojušais dīvāns nesaprotamu iemeslu dēļ bija piesūcies ar savādu smaržu, kuru nevarēju atmazgāt ne es, ne vīrs, ne vecmamma, ne opaps, neviens. Varbūt kāda lauku pele būs izgulējusies veļas kastē, varbūt kāds nerātns mazbērns nejauši izlējis kādu cukurotu dzērienu un to noklusējis… Kas tā bija par mistisko smaržu, tas arvien palicis noslēpums. Katrā ziņā priecājos, ka tā nav atgriezusies un jaunais dīvāns rotā viesistabu skaisti un smaržīgi.

Bet kā tad es tiku pie jaunā dīvāna, ja reiz naudas līdzekļu gluži man nebija? Lūk, pirmo reizi pati izmēģināju preču iegādei domātu aizdevumu – patēriņa kredītu. Biju iepriekš par tādu dzirdējusi, bet kaut kā no kredītiem parasti vairījos. Taču – tā kā ciemos atbraucot pie vecmammas, negribējās gulēt tādā gultā, kur elpa aizcērtas apguļoties, nolēmu, ka šoreiz tas tomēr būtu labs risinājums.

Par savu pieredzi nolēmu pastāstīt arī blogā – kas zina, varbūt noder vēl kādam, kura sadzīves tehnikas vai mājokļa remonta plāni apstājušies finansējuma trūkuma dēļ. Kā noskaidroju, šādās situācijās patēriņa kredīts privātpersonām ir labs risinājums. Pateicoties tam, iespējams iegūt nepieciešamos līdzekļus interjera atjaunošanai, savukārt aizdevumu atdot iespējams atdot vairāku gadu laikā vai dažos mēnešos.

Turklāt – lai samazinātu procentu maksājumos pārmaksāto summu, katram iespējams kredītu atmaksāt ātrāk kā līgumā noteiktajā maksimālajā periodā. Tādā veidā, piemēram, aprēķinot visas iespējas, secināju, ka dīvānam nepieciešamo naudu atgriezīšu 3 mēnešu laikā. Ļoti izdevīgi – man dīvāns pieejams uzreiz, iespēja patīkami izgulēties, bet pavisam drīz arī atmaksas jautājums būs nokārtots.

Šādus aizdevumus iespējams nokārtot turpat uz vietas veikalā pie pakalpojumu sniedzēja. To piedāvā visdažādāko preču veikalos tiem, kas sasnieguši 21 gada vecumu. Lai kvalificētos kredītam, nepieciešama tīra kredītvēsture – lai nav nekādu aktuālu melno ierakstu kredītreģistrā un lai citas kredītsaistības būtu sakārtotas. Katram pašam jāaprēķina savas iespējas līdzekļus atmaksāt. Kredītā pieejamā summa: 100-5000 EUR.

Patēriņa kredītam tāpat iespējams pieteikties dažādās finansu iestādēs – bankās. Tiešsaistē iespējams uzreiz aizpildīt pieteikumu lielākai patēriņa kredīta summai, ja uzreiz nepieciešams aizdevums lielākam preču klāstam. Šādu aizdevumu var izmantot gan mēbeļu, gan sadzīves tehnikas iegādei, jebkādām saimnieciskām vajadzībām.

Savukārt, ja nepieciešamā summa pārsniedz 5 000, aptuveni apjomā līdz 20 000 iespējams pieteikties patēriņa kredītam mājoklim – šāds kredīts paredzēts tieši remontdarbiem, interjera uzlabošanai, mēbeļu iegādei. Piesakoties tam, iespējams saņemt mazāku procentu likmi kā izvēloties parasto patēriņa kredītu. Lai šādu kredītu saņemtu, īpašumam jābūt reģistrētam uz kredītņēmēja vārda.

Piesakoties bankā kredītam, nereti jāizpildās arī citiem faktoriem, kas nodrošinātu iespēju pretendēt uz kredītu: vismaz 6 mēneši stabils, atalgots darbs ar noteiktu ienākumu apmēru. Piesakoties patēriņa kredītam veikalā, arī var tikt lūgts uzrādīt informāciju par ieņēmumu vai citu saistību apmēru, lai izvērtētu iespēju piešķirt aizdevumu.

Kredīts – tās ir saistības un atbildība, tāpēc pirms aizņemties, noteikti rūpīgi jāpārdomā savas iespējas atmaksāt. Naudas atmaksa jānodrošina noteiktajā termiņā. Taču, kā jau minēju, kredītņēmējam iespējams arī pašam kredītu atmaksāt ātrāk kā noteiktajā termiņā. Domāju, ka vienmēr labāk kredītu paņemt uz garāku periodu, rēķinoties ar citām negaidītām situācijām, taču pēc iespējas censties ātrāk atmaksāt aizdevumu.

Pavisam izdevīgus nosacījumus piedāvā incredit – 0% likmi pirmos 3 mēnešus. Turklāt lēmumu par kredīta piešķiršanu iespējams saņemt īsā laikā – 30 minūtēs. Bankā tas dažkārt aizņem ilgāku laiku, 1 vai 2 darba dienas, taču arī savā finansu iestādē var interesēties par aizdevuma iespējām.

Izvērtējot visas iespējas, pati dīvāna iegādei izlēmu pieteikties incredit, jo vēlējos pēc iespējas ātrāk saņemt atbildi un nokārtot dīvāna iegādes jautājumu, lai jau tajā pašā vakarā varētu pie vecmammas laimīgi un saldi izgulēties. Atbildi saņēmu solītajās 30 minūtes, kā arī šajā laikā manā kontā tika ieskaitīta nepieciešamā summa dīvāna iegādei. Ar vecmammu steidzām uz veikalu!

Arī citus, kas vēlas izvēlēties jaunus dizaina vai interjera priekšmetus, iegādāties nepieciešamo sadzīves tehniku vai atrisināt citus ar mājokli saistītus jautājumus, vēlos iedrošināt izmantot patēriņa kredītu internetā, kas palīdzēs vieglāk tikt pie kārotajām precēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *