Online CSDD tests

CSDD tests

Kā pēc iespējas labāk sagatavoties CSDD teorijas eksāmenam un to nokārtot ar pirmo reizi? Arī man šis jautājums aktualizējās, kad uzsāku apmācības, lai piepildītu sen loloto sapni par tiesību iegūšanu. Mans mērķis bija autovadītāja apliecību iegūt mēneša laikā.

Lai to paveiktu, būtiski bija sasniegt augstu veiksmes procentu un pārbaudījumos uzrādīt labus rezultātus un tos nokārtot bez kļūdām. Lai pārliecinātos par iegūtajām teorētiskajām zināšanām, izmantoju iespēju īstajam CSDD eksāmenam sagatavoties, pildot tam pielīdzinātus pārbaudes darbus autoskolas mājaslapā.

Turpinājumā pastāstīšu par iespēju bez maksas pārbaudīt savas teorijas zināšanas internetā pirms tiek kārtots īstais CSDD tests. Jo, kā tas ir teju visās jomās, lai gūtu panākumus arī autoskolā, nepieciešams sagatavoties. Manuprāt, tieši dalības ņemšana šajos tiešsaistes pārbaudījumos ļāva man nostiprināt zināšanas un gūt vajadzīgo pārliecību.

Autoskolu testi tiek veidoti atbilstoši aktuālākajiem pārbaudes materiāliem, kā arī ir maksimāli pielīdzināti CSDD reālajam eksāmenam – kas gan vēl labāks par to, lai pārliecinātos, ka CSDD tests tiks patiešām nokārtots un izdevies tam sagatavoties.

Turklāt savu zināšanu pārbaudi iespējams veikt jebkurā sev ērtā brīdī. Man bija būtiski pārliecināties, ka šis eksāmens – CSDD tests – var tikt nokārtots tiešsaistē pirms to kārtot CSDD. Jāteic, ka pirmajā reizē mans rezultāts nebūt nebija tik spīdošs. Taču es nepadevos, turpināju mācīties, pārbaudīju zināšanas un sasniedzu mērķi – īsto eksāmenu man atkārtot nenācās.

Kā notiek zināšanu pārbaude?

Katras autoskolas programma nedaudz atšķiras nianšu līmenī, tomēr tās visas satur jautājumus, ar kuriem būs jāsaskaras reālā eksāmena laikā. Ļoti iesaku censties iedziļināties katra jautājuma būtībā, nevis atcerēties bildi un pareizās atbildes numuru, jo CSDD tests var tikt papildināts ar jauniem jautājumiem, ko neietver autoskolas programma.

Tāpēc arī autoskolas testā ir svarīgi, lai jautājumi tiktu regulāri atjaunoti. Pārliecinies, vai Tava autoskola to dara. Piemēram, manis izvēlētajā autoskolā tests tiek regulāri atjaunots. CSDD tests pieejams tās mājaslapā.

Topošo autovadītāju mērķis – stabilas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas. Tests ietver:

  • Jautājumi. Vidēji 30 jautājumus uz B kategoriju vai 35 (vai vairāk) jautājumi uz C un D kategorijām, kuri tiek automātiski proporcionāli izvēlēti no katras CSN tēmās (pēc tādiem pašiem principiem kā CSDD).
  • Tēmas. Dažas autoskolas piedāvā iespēju veikt testu par atsevišķām tēmām, lai nav vēlreiz jāatkārto visi jau zināmie jautājumi.
  • Laiks. Pieļaujamais testa pildīšanas laiks ir vidēji 30 minūtes.
  • Ērtība. Tāpat kā CSDD tests, arī autoskolu testi piedāvā palielināt jebkuru attēlu – novieto kursoru vajadzīgajā vietā un spied peles kreiso taustiņu.

Tā kā tiesības kārtoju vienā laikā ar tuvu draudzeni, tad izmantojām iespēju izaicināt viena otru uz zināšanu pārbaudi. Manis izvēlētā autoskola piedāvā iespēju autorizējoties saglabāt savus testa rezultātus savā datu bāzē – arī tas ļāva ērti sekot savam izaugsmes procesam.

Noteikti vēlos iedrošināt izmantot iespēju izaicināt draugus uz sacensību CSDD testā! Pats galvenais – šajā spēlē nav zaudētāju, jo rezultātā taču drošība uz mūsu ceļiem tikai palielināsies!

Bez tam, kā pati pamanīju, sacenšoties ar draudzeni, uzreiz dubultojās manas koncentrācijas spējas – jo ne vien savas zināšanas gribēju apliecināt sev, bet arī draudzenei parādīt, cik labi esmu apguvusi teoriju.

Ceļu satiksmes noteikumu apgūšanas process

Neapšaubāmi viens no labākajiem veidiem, kā apgūt ceļu satiksmes noteikumus, ir apmeklēt visas teorijas nodarbības un rūpīgi klausīties pasniedzēju teikto. Ja pasniedzējs ir profesionāls, tad viņa stāstījums būs viegli saprotams, ar piemēriem no dzīves, kas palīdzēs vieglāk atcerēties ceļa zīmes, gaismas un citus jautājumus.

Tomēr, lai apgūtu nepieciešamo teorijas apjomu un pārliecinoši tiktu nokārtots CSDD tests, manuprāt, katram topošajam autovadītājam ir vēlams izpildīt 3 priekšnoteikumus:

  1. dalība teorijas nodarbībās;
  2. satiksmes  noteikumu jautājumu apgūšana (jautājumu grāmata);
  3. jāspēj koncentrēties uz mērķa sasniegšanu (vadītāja apliecība).

Kāpēc mācīties teoriju?

Esmu dzirdējusi tādu vispārēju apgalvojumu, ka nevienam nepatīk mācīties teoriju. Kā noskaidroju, es nevaru sevi pie šī vairākuma pieskaitīt. Šajā gadījumā zināšanām ir dziļa praktiska nozīme, tāpēc jau no apmācību uzsākšanas brīža apzinājos, cik būtiski apgūt šīs zināšanas un cik ļoti tās palīdzēs, uzsākot braukšanu uz ceļa.

Kā skaidroja mans teorijas pasniedzējs, ceļu satiksmes noteikumi nav radīti vienkārši iegribu dēļ. Tie diemžēl ir rakstīti ar asinīm, tos papildinot pēc lielāka vai mazāka satiksmes negadījumu skaita. Tieši tāpēc ir būtiski šīs zināšanas apgūt un eksāmenu nokārtot bez kļūdām.

Iemācoties braukt pareizi un pēc noteikumiem, Tu vari vismaz samazināt risku, ko varētu radīt nepareiza rīcība, un šādu iespēju, pateicoties stingrai zināšanu bāzei, iespējams novērst. Perfekti izpildīts CSDD tests ir solis pretī drošākai braukšanai!

Tāpēc aicinu ikvienu rūpīgi apgūt teorijas kursu, kā arī sagatavoties CSDD gala eksāmenam! CSDD tests var tikt kārtots tiešsaistē no mājām – tas ir vienkārši un palīdz pārbaudīt savas zināšanas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *