MinTrakTex sniega tīrīšana.

minitraktex

Tā kā Latvija atrodas klimatā, kurā sniegs nav nekāda pēkšņa ziemas parādība, saprotams, ka katrā mājsaimniecībā un privātīpašumā atrodama kāda ierīce ar ko tīrīt sniegu. Tā kā šobrīd ir ziemas mēnesis – laiks, kad šis jautājums kļūst aktuālāks, nolēmu vairāk papētīt to, kā iespējams parūpēties par to, lai šajā sezonā sniegs netraucētu.

Dažkārt pietiek ar sniega lāpstu vai kādu nelielāku traktoriņu. Bet kad rodas vajadzība pēc lielākas teritorijas tīrīšanas, tad ar parasto sniega lāpstu tīrīt vairākus simtus kvadrātmetru lielu teritoriju nav prāta darbs. Šī iemesla dēļ ir radīts speciāls pakalpojums – sniega tīrīšana.

Par šo servisu vairāk pastāstīšu arī turpinājumā – izmantojot atbilstošu tehniku, speciālisti no sniega var atbrīvot jebkāda lieluma teritoriju bez liekas piepūles un raizēm.

Kas šo pakalpojumu piedāvā?

Ir dažādi uzņēmumi, kas piedāvā sniega tīrīšanas pakalpojumus visā Latvijā. Viens no šādiem uzņēmumiem, kura piedāvājumā ir sniega tīrīšanas pakalpojumi, ir MinTrakTex.

Sniega tīrīšana ziemā sagādā problēmas ne tikai privātmāju īpašniekiem un sētniekiem, bet arī komunālo pakalpojumu sniedzējiem un īpaši labiekārtošanas uzņēmumiem, kas darbojas pilsētās un arī ceļu uzturētājiem.

Scenārijs katru gadu ir visai līdzīgs – līdz ar pirmo sniegpārslu krišanu no gaisa visiem ir liels pārsteigums, kā arī tiek meklēti attaisnojumi tam, kāpēc komunālie dienesti nav sagatavojušies ielu un braucamo daļu savlaicīgai tīrīšanai ne tikai pilsētās, bet arī ārpus tām.

Privātie uzņēmumi parasti strādā ar atšķirīgām metodēm un pieeju, tādēļ MinTrakTex piedāvā lieliskus risinājumus sniega tīrīšanai jebkurā īpašumā.

Ko izmanto sniega tīrīšanā?

Sniega tīrīšanai visbiežāk tiek izmantota speciāla tehnika, kas palīdz to savākt un aizvest prom vai pārvest uz speciāli paredzētu vietu. Viena no sentēvu metodēm, ar ko parasti tīrām sniegu, ir lāpsta, bet lielākām teritorijām ar šo instrumentu vien nepietiek.

Ir arī liela izmēra sniega tīrāmās mašīnas, bet tās parasti sagādā galvassāpes autovadītājiem un privātmāju īpašniekiem, jo viss notīrītais sniegs tiek sasviests sāniski uz ietvēm un automašīnām, kas būs jātīra otrreiz.

Lai izvairītos no liekiem strīdiem un pārpratumiem, vērts izmantot profesionālu sniega tīrītāju sniegtos pakalpojumus – lai visi būtu apmierināti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *