Lētas kontaktlēcas internetā.

lensor.eu labas kontaktlēcas

Kopš bērnības nēsāju brilees. Esmu pieradusi. Bet nevaru noeliegt – pienāca brīdis, kad grbējās staigāt bez tām. Tiesa, tās ir nozīmīgs stila akcents, pat daļa no manas personības – sevišķi jau tiem, kas mani redzējuši tikai staigājam ar brillēm. Ilgu laiku no lēcām baidījos – negribējās pieskarties acīm. Taču pamēģināju. Un izrādījās – tas ir ērti un vienkārši.

Brilles nav lēts prieks, it sevišķi, ja ietvarus veidojis kāds slavens dizaineris un uz tā ir redzams populāra zīmola nosaukums. Alternatīva brillēm, kuras ne visiem patīk nēsāt un par kurām ne visi gatavi maksāt tik augstu cenu, ir kontaktlēcas.

Mūsdienās ir pieejamas pat tādas lēcas, kuras nav nepieciešamība pa nakti ņemt ārā no acīm. Kontaktlēcas nemaz nemaksā daudz dārgāk par jaunām brillēm – atkarīgs tikai tas, kāda veida lēcas nepieciešams iegādāties. Godīgi sakot, tās pat maksā lētāk, jo briļļu cenu veido gan rāmju cena, gan lēcu cena kopā skaitot + atsevišķos salonos cenā var tikt iekļauta acu ārsta pārbaude.

Kur iegādāties kontaktlēcas?

Pirmās kontaktlēcas iegādājās klātienē salonā. Taču vēlāk, kad jau biju iemanījusies, kuras ir īstās, izvēlējos modernāku pasūtīšanas veidu – interneta veikalā. Kontaktlēcas  var iegādāties ne tikai optikas salonos, bet arī neizejot no mājas.

Mans acu ārsts rekomentēja lensor.eu – šeit lēcas pieejamas plašā klāstā un par izdevīgām cenām. Patiesi – ja cena ir nozīmīgs kritērijs, tad šī noteikti ir laba vieta izvēlei – izmaksas ir daudz mazākas.

Daudziem, iespējams, šķiet, ka internetā iegadāties ar optiku saistītas preces ir lieks risks izmest naudu vējā, jo runa taču ir par acu veselību, turklāt pastāv iespēja vilties, bet varu droši apgalvot, ka laiks, kad internetā varēja iegādāties tikai kaķi maisā, ir beidzies.

Lensor ir kvalitatīvs un populārs optikas preču veikals internetā, kurā ir iespējams savā īpašumā par saprātīgu samaksu iegādāties 9 veidu kontaktlēcas, turklāt, ja vajadzīgā stipruma lēcas nav pieejamas veikalā uz vietas, tās speciāli tiek pasūtītas.

Serviss

Veikals piedāvā ne tikai dažāda veida apmaksas iespējas, bet arī piegādes veidi ir atšķirīgi un izdevīgi visiem klientiem, lai kur tie arī atrastos. Turklāt piegāde iespējama arī ārpus Latvijas robežām.

  • Apmaksa – lensor.eu piedāvā par pirkumu norēķināties vairākos veidos: izmantojot Swedbank, Seb bank, Nordea vai Citadeles internetbanku kā arī norēķinus ar maksājumu karti.
  • Piegāde – Lensor.ru piedāvā dažādus veidus, kā klients var savu preci saņemt. Sūtījumu ir iespējams saņemt ar ekspresskurjeru, ar parasto kurjeru, Latvijas Pasta starpniecību, Pasta stacijas un Omniva pakomātu starpniecību, un Statoil DUS visā Latvijā. Tā pat pasūtījumu var izņemt arī populārākajos optikas salonos visā valstī – Optio, Vision Express un Pasaules Optika.

.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *