Auto noma. Kā izvēlēties sev piemērotu?

sixt auto noma - auto līzings

Cilvēks katru dienu ir izvēles priekšā. Kādas? Jebkādas – jāizvēlas ko taisīt vakariņās, jāizvēlas, ko vilkt mugurā un daudz kas cits. Neatkarīgi no tā, vai ir jāizvēlas starp garšīgāko desertu vai stilīgākajām biksēm, dilemma tomēr pastāv.

Auto noma ir vēl viens pakalpojums, kurā nepieciešas izvēlēties – sākot ar to, kuru nomas sniedzēju izvēlēties un beidzot ar to, kādu auto nomāt. Auto nomas iespējas ir daudz, tādēļ būtu nepieciešams ielāgot dažus kritērijus, lai atrastu sev vajadzīgo un piemērotāko auto iznomātāju.

Par laimi, mūsu auto ir KASKO apdrošināšana. Uz ceļa izskrēja briedis, skāde tika nodarīta, automašīna tagad servisā. Šobrīd vajadzēja tikai izlemt, ar kādu automašīnu aizvietosim mūsējo, kamēr tā tiks salabota. Par to pastāstīšu turpinājumā.

Kādi kritēriji ir svarīgākie izvēlei?

Lūk, piedāvāju dažus kritērijus, pēc kuriem vadoties, noteikti ir iespējams izvēlēties un atrast sev atbilstošu auto iznomātāju, lai šis pakalpojums liktos drošs, ērts un patīkams. Šos kritērijus lasītājiem piedāvā mans vīrs:

  • Auto placis – iznomātāja auto placis ir auto iznomātāja vizītkarte un tas, kas parāda, kā auto iznomātājs kopj un rūpējas par savām automašīnām. Automašīnu vizuālais un tehniskais stāvoklis ir tas, kas parāda, cik nopietni iznomātājs izturas pret savu biznesu;
  • Nomas cena – arī cena ir noteicošais faktors. Ja automašīnas tiek piedāvātas par aizdomīgi zemu vai pārmērīgi augstu cenu, tad saprotams, ka kaut kas nav tā kā vajadzētu būt;
  • Attieksme pret klientu un sadarbība – ļoti svarīgs faktors, kas norāda uz iznomātāja plāniem un nodomiem saistībā ar klientu un to, kādas ir viņa vēlmes un vajadzības.

Kas ir Sixt auto noma?

Sixt auto noma ir pasaulē pazīstama jau ļoti ilgu laiku, un savus pakalpojumus piedāvā jau no 1912. gada. Sixt ir Minhenē dibināts uzņēmuma un filiāles ir atrodamas visā pasaulē, kas norāda uz uzņēmuma uzticamību. Līdzās auto nomai, tiek piedāvāti arī dažādi citi pakalpojumi, kas noteikti atvieglos auto izīrēšanu.

Uzņēmums ir saņēmis vairākus apbalvojumus, kas tikai norāda uz uzņēmuma lojalitāti klientam un uzticamību tirgū. Korporatīvajiem klientiem ir pieejama auto iegāde līzingā, kas tiek definēta kā ilgtermiņa auto noma. Sixt auto līzings tiek slēgts uz 3 gadiem un pieejams uzņēmumiem ar jebkāda izmēra autoplaci.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *