Kafijas automāti internetā – vai tas ir droši?

kafijas automāti internetā

Tāpat kā daudzas citas preces, arī kafijas automātus iespējams iegādāties internetā. Lai izdarītu labāko izvēli, kā salīdzināšanas platformu izmantoju veikala 220.lv kataloga piedāvātās iespējas. Tā kā šis interneta veikals iemantojis manu uzticību, parasti, meklējot noteiktu preci, izpēti sāku tieši tur – filtrēšanas sistēma ir ļoti ērta un parocīga, turklāt tūlīt varu iegūt meklētos rezultātus.

Bez tam esmu pārliecinājusies, ka interneta veikalos iepirkties ir nudien vienkārši, turklāt iespējams ietaupīt laiku – nav jāstāv garās rindās vai jāstaigā no viena veikala pie nākamā. Papildus tam tas ir ērti – apskati var veikt jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā. Turklāt, iepērkoties tiešsaistē, spēkā ir 14 dienu atgriešanas tiesības – ja saņemot preci kaut kas neapmierina, to iespējams atgriezt veikalam minētajā laikā.

Lai arī savu kafijas automāta modeli x1 izvēlējos esmilukafiju.lv, taču vecmammai, kuru ģimenē visi mīlam lolot un apdāvināt, īsto kafijas aparātu atradu tieši 220.lv katalogā. Šoreiz pastāstīšu par to.

Kā iegādāties kafijas automātu internetā?

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties kafijas automātus gana plašā piedāvājuma klāstā, tāpēc noteikti par alternatīvu trūkumu šeit sūdzēties nevar. Ar veikalā pieejamajiem kafijas automātiem iespējamsiepazīties šeit: https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/maza-sadzives-tehnika-virtuvei/kafijas-automati.

Tā kā 220.lv arī regulāri rīko dažādas akcijas, izpārdošanas un noliktavas tīrīšanas, pasekojot līdzi aktualitātēm, pie jaunā kafijas automāta iespējams tikt par ļoti draudzīgām cenām. Tieši tamdēļ šoreiz par labu lēmu tieši 220.lv nevis esmilukafiju.lv. Vecmammai vēlējos uzdāvināt salīdzinoši ekonomisku modeli.

Noteikti, ja ir vēlme izvēlēties patiešām profesionālu, dizaina vai īpaši izmeklētu kafijas automātu, šī produkta iegādi ieteiktu labāk veikt portālā esmilukafiju.lv, jo kafija ir šī veikala specializācija un kā nozīmīga pievienotā vērtība ir video instrukciju pieejamība un īpaši kafijai un kafijas automātiem veltīts blogs.

Kā ikvienā interneta veikalā, pats iepirkuma process ir vienāds gan 220.lv, gan esmilukafiju.lv. Sākumā nepieciešams izdarīt izvēli par labu noteiktam kafijas automātam, sekojoši – tas jāpievieno pirkuma grozam, un visbeidzot – jāizvēlas piegādes veids un jāveic apmaksa. Noteiktajā piegādes laikā kafijas automāts jau mājīgi un eleganti rotā jaunā īpašnieka galdu. 

Interneta veikals 220.lv piedāvā dažādus piegādes variantus, tāpēc katrs var izvēlēties sev piemērotāko. Tos var pasūtīt saņemšanai uz vietas  gan 220.lv noliktavā Rīgā, gan ar kurjera starpniecību iespējama kafijas automāta piegāde uz mājām. Šī interneta veikala piedāvātā piegādes sistēma tik ļoti atvieglo iepirkšanās procesu, ka pat nav nepieciešams iziet no mājas, lai iegūtu kāroto preci.

220.lv pie katra kafijas automāta piedāvā arī detalizētu aprakstu, ar kuru iepazīstoties, rodas skaidrība par piedāvātā kafijas automāta specifiku, kā arī to, vai tas varētu būt piemērots konkrētajām vēlmēm un situācijai.

Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu?

Lai izvēlētos īsto kafijas automātu, no sākuma nepieciešams saprast, kādam mērķim tas tiks izmantots un cik daudz cilvēku to lietos. Jāsaprot, cik liela tilpuma kafijas automātu iegādāties – tas atkarīgs no tā, kas šo automātu izmantos un cik bieži. Jo vairāk automāta lietotāju, jo lielāka tilpuma kafijas automātu vajadzētu izvēlēties.

Turklāt ir kafijas automāti, kuros iespējams ievietot vai nu tikai kafijas pupiņas vai maltu kafiju. Tāpēc, iegādājoties automātu, tam noteikti jāpievērš uzmanība. Ir arī kapsulu automāti, kuros tiek ievietotas speciālas kafijas kapsulas.

Aiz auss vērts likt, ka ne visiem kafijas automātiem komplektā nāk piena putotājs. Taču tikai ar piena putotāju iespējams pagatavot tik izsmalcinātus un gardus kafijas dzērienus kā iecienītākajās kafejnīcās un kafiju bāros. Tas gan, protams, prasa arī zināmu kafijas gatavotāja iesaistīšanos procesā un lieti noder zināšanas par kafijas pagatavošanu. Kādam, kurš tikai vēlas espresso vai melnu kafiju, noteikti derēs manuāls aparāts.

Kādu kafijas automātu uzdāvināju omītei?

Labi – noslēgumā varu atzīties, ka patiesībā jau kafija vairāk mani interesē pašu un šoreiz par dāvanu vairāk priecāties sanāk man nevis vecmammai. Viņu apciemojot, arī vēlējos iemalkot gardu kafijas tasi. Pie vecmammas sanāk pavadīt daudz laika, sevišķi vasarās, un ļoti gribējās, lai karstā vasaras dienā arī varētu pagatavot auksto latti. 

Vecmammai kafijas automāts nemaz nav tik būtisks, viņa paradusi pie latviešu zāļu tējiņām. Taču kopš viņai ir ērti lietojams kafijas automāts, arī omīte labprāt izbauda kafijas garšu. Laiku pa laikam brokastīs tagad abi ar vectēvu nesteidzīgi izbauda kafijas aromātu. Turklāt par automātu priecājas arī pārējie radi, kas ierodas ciemos pie vecvecākiem.

Iegādei izvēlējos Master Coffee MC503BL – tas ir manuāls kafijas automāts. Sākotnēji bažījos, vai gan omīte pratīs apieties ar kafijas karoti, kas pareizi jāiestiprina aparātā, lai veiksmīgi pagatavotu kafiju, taču veiksmīgi viņu apmācīju un nav nekādu grūtību. Klāt nāk arī piena putotājs, kas ir ļoti būtiski, lai varētu pagatavot cappuccino vai latti. 

Iespējams, būtu varējusi izvēlēties automātisku kafijas modeli, kas vienlaikus ļauj pagatavot 2 kafijas tasītes, tādējādi lielākā radu saietā katrs varētu ātri tikt pie melnās kafijas tases. Taču man ļoti gribējās, lai kafijas process arī lauku mājās būtu personiskāks, lai katram būtu iespēja eksperimentēt, apgūt piena putošanas un sirsniņu liešanas noslēpumus. Ar šo modeli noteikti gatavošanas process ir interesantāks.

Turklāt kafijas automāts pieejams par ļoti pievilcīgu cenu – 84 EUR. Nevēlējos iztērēt vairākus simtus šajā gadījumā, bet vēlējos iegūt kvalitāti un iespējas baudīt latti. Ar šo kafijas automātu šo sapni varu izdzīvot gan pati, gan vecvecāki, gan ciemos sabraukušie radiņi. Noteikti aicinu ikvienu interesentu ieskatīties gan esmilukafiju.lv mājaslapā, gan iepazīties ar 220.lv kafijas automātu piedāvājumu un izvēlēties savējo! 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *