Izvēlies AEG ledusskapi – pārbaudīta vērtība

AEG ledusskapji

Jaunākā māsa uzsāka mācības augstskolā, savukārt es viņai palīdzēju iekārtoties jaunajā dzīvesvietā Rīgā. Šādās situācijās parasti nepieciešams iegādāties tehniku un mēbeles, bez kurām ikdienā nevar iztikt. Tajā skaitā – kopīgi izvēlējāmies ledusskapi. Paklājus, sapņu ķērājus un glītas vīna glāzes jau varēs paspēt izvēlēties un interjeram pieskaņot vēlāk.

Lai arī sākumā māsa domāja iegādāties neliela izmēra ledusskapi – lai tikai ātrāk būtu, kur uzglabāt pārtikas produktus, tomēr nonācām pie secinājuma, ka sadzīves tehniku izvēloties, labāk iegādāties ilgtermiņa variantu.

Tādā veidā arī iespējams pret dabu attiekties saudzīgāk un nevairot sadzīves atkritumu kalnus. Nenopirkām ledusskapi 1 dienā, taču pēc 3 dienu meklējumiem un rūpīgas labāko variantu izpētes, atradām īsto. Labi, ka uzreiz nolēmām meklēt ilgtermiņa risinājumu, jo sanāca ietaupīt.

Ledusskapi iegādāties izvēlējāmies pie ražotāja, kas jau sevi pierādījis tirgū gan ar inovācijām, gan kvalitāti. Rezultātā pieturējāmies pie pārbaudītām vērtībām un izvēlējāmies AEG ledusskapi. Kāpēc par labu izvēle krita tieši šīs markas ledusskapim, pastāstīšu tālāk.

Kāpēc AEG?

AEG kopš 1994. gada ietilpst pasaules mēroga koncernā Electrolux AB, kas ražo sadzīves tehniku un kura galvenā mītne ir Stokholmā. Savukārt AEG attīstījies jau kopš tā dibināšanas 1889. gadā, piedāvājot saviem klientiem aizraujošu un iespaidīgu tehniku, kam raksturīga kvalitāte, ilgs darba mūžs un skaidrs, strukturāls dizains.

Arī AEG ledusskapji ir tieši šādi – piedāvājot jaunākās tehnoloģijas, pievilcīgus dizainus un izskatu, kā arī nodrošinot augstu kvalitāti un ilgtermiņa darbību.  Ko tad piedāvā jaunākie AEG ledusskapji?

Piemēram, kā paskaidroja speciālists, jaunā AEGProFreshTwinTech tehnoloģija palīdz uzturēt pārtikas produktus svaigus ilgāk. Standartā AEG ledusskapji ir aprīkoti ar vienu dzesēšanas sistēmu, kur sausais gaiss no saldētavas ieplūst ledusskapī un sausina gaisu. Savukārt jaunajos modeļos tiek izmantota TwinTech tehnoloģija, kur viena dzesēšanas sistēma dzesē saldētavu, bet otra – ledusskapi.

Šāda tehnoloģija novērš apsarmojuma veidošanos un nodrošina svaigā gaisa cirkulāciju – pārtika tiek uzglabāta pareizajā temperatūrā un mitruma līmenī, nodrošinot labākos apstākļus. Ierīkotas atsevišķas dzesēšanas sistēmas nozīmē, ka ierīce kopā ar saldētavu spēj uzturēt optimālu veiktspēju bez traucējumiem.

MultiAirFlowtehnoloģija, ar ko aprīkoti AEG modeļu ledusskapji, uztur vienmērīgu temperatūru visos līmeņos, saglabājot produktus svaigus ilgāk. Tāpat ProFresh saldētavā neveidojas apsarmojums, tā vienmēr darbojas optimālā līmenī, un tās tilpums nekad nesamazinās ledus dēļ.

Daudzas ierīces mūsdienās kļuvušas viedas – arī ledusskapji piedāvā viedo uzglabāšanu. ProFreshtehnoloģija nodrošina pat 15% lielāku ietilpību nekā standarta izmēra AEG ledusskapji, tajā pašā laikā neaizņemot virtuvē papildu vietu. Ar ierīkoto 44 litru MaxiBox atvilktni iespējams iegūt vairāk brīvības, savukārt ledusskapī iekārtotajā FreshBox atvilktnē gaļa un zivis uzglabājas svaigas ilgāk.

Pateicoties QuickChill funkcijai produktu atdzesēšana notiek straujāk, bet CleanAirControl filtrs palīdz absorbēt nevēlamus aromātus. Respektīvi, izvēloties ledusskapi ar jaunākajām tehnoloģijām, iespējams būt pārliecinātam, ka ilgtermiņā izvēlēta ierīce, kas gan spēj veikt savu pamata funkciju – saldēt un uzglabāt produktus svaigus, – gan nodrošināt šīs un vēl citas funkcijas augstā kvalitātē un ar papildus pievienoto vērtību.

Kā māsa satiek ar jauno ledusskapi?

Māsa ledusskapi nosauca par Zemeni. Viņai ļoti patīk dot vārdus ikdienā lietojamām mīļām lietām. Tā kā šobrīd viņas dzīvoklīti nekā vairāk par ledusskapi, plīti, galdu, 2 krēsliem un gultu vēl nav, tad ledusskapis ir dzīvokļa centrālais objekts un kā tāds, tas izpelnījies nedalītu uzmanību. Un kāds vēl! Tāds, kas noteikti tur būs arī vēl pēc 5 gadiem.

Māsas AEG Zemenīte parūpējas par visiem augļiem un dārzeņiem, kas nudien patīkami svaigi saglabājas nedēļas robežās. Būtiski, ka saldētavu var ērti lietot, tā ir ietilpīga. Māsa tur glabā saldētas ogas, pilnas kastes ar zemenēm – pārāk ļoti viņai patīk gatavot zemeņu kokteiļus. Patiesībā – bijušas dienas, kad ledusskapja saturu veido vien zemenes un piens. Varbūt tāpēc ledusskapis iemantoja šo iesauku.

Bet tad atnāku ciemos es, atvedu picu, pilnus maisus ar brokoļiem un atgādinu, ka uzturam jābūt sabalansētam, ka biežāk jāēd mājās un arī māsai beidzot laiks iemācīties gatavot daudzveidīgākus ēdienus. Viņa tikai pasmaida, atver savu Zemenīti un piedāvā arī man bļodiņu atkusušu ogu. Ceru gan nākamajā apciemojuma reizē, ka no ledusskapja viņa izņems lasīti un uzēdīsim krāsnī ceptu zivi ar sīpoliņiem.

Īsumā – māsa ar ledusskapi ir uz Tu. Apmierina gan kvalitāte, gan apgaismojums, gan saldētava neapsarmo, gan zemenes turas svaigas, gan manis uzdāvinātie brokoļi neapvīst. Uzdāvināju māsai arī pavārgrāmatu. Atliek vien gaidīt, kad ledusskapis pildīsies jaunām garšām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *