BigBank pakalpojumi Baltijas valstīs

nauda

Šodien par finansiālajām bedrēm. Nenoliedzami – pazīstama situācija. Tādās reizēs aktualizējas jautājums par to, kā aizlāpīt budžeta robu. Protams, vislabāk būtu laicīgi parūpēties par uzkrājuma veidošanu jeb savu drošības spilvenu. Kopš mans finanšu konsultants šo ekonomikas gudrību iemācīja, neesmu to aizmirsusi un piekopju paradumu atlikt zināmu daļu krājkontā.

Taču ko tad, ja krājkontā esošais uzkrājums nav pietiekams, lai izlīdzētos, saskaroties ar negaidītu situāciju? Ir vairāki veidi, kā saņemt aizdevumu – bankas, ātrie aizdevēji, draugi, radi un paziņas. Kredītiestādes parasti iedala banku un nebanku aizdevējos. Ar banku piedāvājumu – viss ir skaidrs. Mani vairāk mulsina nebanku aizdevēji.

Ikdienā iespējams saskarties ar tik daudziem piedāvājumiem, kas reklamēti dažādos medijos. Tie liekas vilinoši. Sevišķi jau sauklis – “atdod tik, cik aizņēmies!”. Tiesa, sabiedrībā neuzticību raisa iesakņojies mīts par to, ka nebanku aizdevēji ir krāpnieki un naudas izspiedēji. Tā jau nebūt nav, jo tos kontrolē tādas pat institūcijas kā bankas.

Turpinājumā pastāstīšu tieši par Bigbank, kas ir viens no šādiem nebanku aizdevējiem. Galvenais, kas jāliek aiz auss, izšķiroties par labu iespējai saņemt aizdevumu šādā veidā, ir izvērtes nepieciešamība – vai tiešām konkrētā summa ir neatliekami vajadzīga un to nav iespējams uzkrāt paša spēkiem un vai būs iespējams parādu atmaksāt.

Kas īsti ir BigBank?

BigBank ir trešais populārākais kreditors tieši aiz līzinga kompānijām un universālajām bankām Baltijas valstīs. BigBank ir dibināta 1992. gadā Igaunijā un savus pakalpojumus piedāvā tikai fiziskām personām Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā. BigBank pakalpojumi piedāvā arī pārrobežu darījumus citur Eiropā – Vācijā, Austrijā un Nīderlandē.

Baltijas valstis un Somija ir vienīgās valstis, kurās BigBank piedāvā gan aizdevumus, gan termiņnoguldījumus. Aizdevums pie šī kreditora ir ļoti izdevīgs, jo piedāvājums ir vērsts uz kvalitatīvu klientu apkalpošanu un pozitīvu pieredzi.

Kur ņemt aizdevumu?

Katrai kredītiestādei ir atšķirīga politika un noteikumi, gluži tāpat kā katram cilvēkam ir savs raksturs. Citi izvēlas par labu aizdevumu saņemšanai bankās, bet citi izvēlas ātros aizdevējus. Lieliski, ja var aizdot radi vai draugi, bet ir cilvēki, kuri nevēlas savās naudas problēmās iesaistīt citus.

BigBank pakalpojumi ir definējami kā kaut kas pa vidu bankai un ātrajiem aizdevējiem. BigBank pakalpojumi Latvijā piedāvā tikai aizdevumu un noguldījumu iespējas. Šī iestāde nepiedāvā cita veida pakalpojumus kā tas parasti sastopas parastajās bankās.

BigBank piedāvā vairāku veidu aizdevumus, kas noder dažādām dzīves situācijām, tāpēc nav lieki jālauza galva par to, ka nepieciešamības gadījumā nebūs iespējams atrast kādu, pie kā vērsties pēc palīdzības.

Vārdu sakot, kopsavilkumā vēlos uzsvērt, pirmkārt, nepieciešamību veidot uzkrājumu, otrkārt – vajadzības gadījumā nebaidīties griezties pie aizdevēja, lai saņemtu nepieciešamo finansiālo atbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *