Auto kredīts ar saprātīgiem noteikumiem.

Hand with money and toy car

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki izvairās no aizdevumu ņemšanas, ir uzskats, ka noteikumi, kādi tiek piemēroti kredītiem, ir pārāk drastiski un ar to palīdzību tiek nevis cilvēkiem palīdzēts, bet tie tikai noved pie lielākām problēmām un rezultātā cilvēki tiek izputināti.

Šāds uzskats ir vairāk kā aplams vairāku iemeslu dēļ. Viens no pirmajiem jau būtu tas, ka visu aizdevēju sfēru kontrolē PTAC jeb patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kas nozīmē, ka jebkādu problēmu gadījumos ir iespējams meklēt risinājumu caur šo organizāciju. Tāpat nebanku kredītu nozari Latvijā pārrauga Latvijas nebanku kredītdevēju asociācija.

Alternatīva parastajiem kredītiem.

Jāsaka godīgi, ka arī es biju viena no tiem cilvēkiem, kas uzskatīja, ka viss, kas saistīts ar bankām un aizdevējiem, ir pilnīgi izslēdzams no manas dzīves un nekad mūžā neienāks prātā doma izmantot kādu no aizdevēju piedāvājumiem. Mana pārliecība ir vienkārša: katram jāveido uzkrājumi. Un tieši tas ir katra uzticamākais aizdevējs, turklāt – bez procentiem.

Patiesībā es arvien tā domāju – jo pārdomāta budžeta pārvaldīšana ir pamatā spējai sabalansēt ieņēmumu un izdevumu apmērus. Lai vai kā – nekad dzīvē nevajag teikt nekad, un tas pierādījās arī šoreiz. Finansiālā situācija kļuva arvien sliktāka un bija nepieciešama izeja.

Pārlapojot ikdienas interneta medijus, uzdūros kādam piedāvājumam, kas ir alternatīva aizdevumiem. Mogo.lv nav nedz ātrais aizdevējs, nedz banka, taču piedāvā cilvēkiem izkļūt no finansiālām problēmām ar savas automašīnas palīdzību.

To ir iespējams ieķīlāt, turklāt, turpināt braukt un aizdevumu atmaksāt veselu 6 gadu laikā. Auto kredīts ir iespēja visiem tiem, kuru īpašumā ir automašīna, aizmirst par naudas problēmām. Tiesa, es pati ar savu automašīnu nebraucu un man vēl nav iegūtas tiesības, taču izrādījās, ka šāds aizdevuma piedāvājums ir tieši laikā.

Sadarbības iespējas.

Sadarboties ar Mogo.lv ir iespēja visiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu un kuriem pieder kāds auto. Ieķīlājot automašīnu, ir iespējams saņemt pat līdz 70% no automašīnas tirgus vērtības. Automašīnai ir jābūt obligātai OCTA apdrošināšanai un arī KASKO nenāktu par sliktu.

Aizdevuma pieteikumu var aizpildīt ne tikai internetā, bet arī telefoniski, kā arī Mogo.lv un Lombards24 filiālēs visā Latvijā. Pieteikums tiek izskatīts ātri un jau tajā pašā dienā man bija iespēja saņemt naudu un nokārtot visu, kas kārtojams. Auto kredīts ir radīts visiem tiem, kuriem nav vēlmes ieķīlāt lielākus īpašumus vai riskēt ar saviem ienākumiem.

Protams, kā jebkura kredīta gadījumā, jāizvērtē savas iespējas atmaksāt. Tāpat arī jāuzņemas atbildība par savu budžeta plānošanu un finansu pārvaldīšanu. Jo labāk izkopta māksla veidot uzkrājumus un jo lielāks ir to apjoms, jo retāk var nākties saskarties ar nepieciešamību vajadzīgo summu meklēt pie aizdevēja.

Kā iesaka finanšu konsultanti, ikvienam būtu vajadzīgs drošības spilvens vismaz 3 algu apmērā, lai krīzes momentā nepaliktu bez līdzekļiem. Ja nu tomēr vajadzīgā summa pārsniedz šī uzkrājuma apmērus, tad, protams, jāpiemeklē draudzīgākais kredīta piedāvājums. Aizdevumam pret auto var pieteikties šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *