Apģērba iegāde bērnam – kopīgs piedzīvojums

Internetā izvēlos iepirkties arvien biežāk. Novērtēju, ka tādā veidā iespējams ietaupīt ne vien naudu un iegādāties apģērbus par daudz izdevīgākām cenām un plašākā klāstā nekā citur, bet arī ietaupīt laiku un iepirkties var jebkurā sev ērtā mirklī un vietā. Tas ir lielisks variants tādiem ikdienā aizņemtajiem kā man, jo nav nepieciešams doties uz veikalu, lai iegādātos apģērbu tur.

Šajā rakstā vēlos sniegt pāris vērtīgus padomus, kas ļaus ērti un droši iepirkties interneta veikalos, lai pats iepirkšanās process nesagādātu liekas galvassāpes. Kad pati tikai sāku iepirkties tiešsaistē, arī man bija daži neskaidri jautājumi un bažas, vai tas tiešām būs drošākais veids, kā iegādāties apģērbu. Jo gribas jau redzēt klātienē, vai tiešām piestāvēs, derēs kā uzliets, pataustīt auduma tekstūru.

Lai vai kā, pieredze rāda, ka nepieciešams ievērot dažas galvenās vadlīnijas un tad iepirkšanās izdodas gan veiksmīgi, gan droši. Gluži tāpat kā iegādājoties apģērbu sev, tā arī iegādājoties to bērnam, jāņem vērā tādi faktori kā interneta veikala uzticamība un precīzi jānosaka nepieciešamais apģērba izmērs. Bez tam, iepērkoties tiešsaistē spēkā ir 14 dienu naudas atgriešanas garantija, ja ar saņemto preci pircējs nejūtas apmierināts.

Iegādājies preces zināmos interneta veikalos

Galvenais priekšnosacījums, lai iepirkšanās process būtu mierīgs un patīkams, ir droša interneta veikala izvēle. Zināmos un plaši izmantotos tiešsaistes veikalos iepirkties, piemēram, noteikti var bez bažām, jo jau liels skaits pircēju veiksmīgi tikuši pie kārotajām precēm. Savukārt iepērkoties mazāk zināmos interneta veikalos, vienmēr vispirms iepazīstos ar citu cilvēku atsauksmēm.

Ar atsauksmēm iepazīties šādā gadījumā noteikti ir būtiski, jo dažos gadījumos diemžēl nākas saskarties arī ar krāpnieciskiem tirgotājiem, kas nebūt neplāno pārdot noteikto preci, bet tikai cer iekasēt naudu par pasūtījumu. Ja cilvēki izmanto konkrētu interneta veikalu un iespējams iepazīties ar lielu skaitu pozitīvu atsauksmju, tas noteikti liecina, ka iepirkšanās šādā veikalā ir droša un pārbaudīta un visticamāk nebūs starpgadījumu.

Arī sabiedrībā populāru cilvēku radītajos brendu veikalos noteikti iepirkties ir daudz drošāk nekā izvēloties nezināmu tirgotāju piedāvātos pakalpojumus. Ja konkrētais apģērba veikals, piemēram, tiek reklamēts publiskos medijos jeb ar veikala vadītāju iespējams iepazīties kādos tiešsaistes raidījumos, arī tas liecina par noteiktu veikala atpazīstamību un liecina par drošu iepirkšanos tajā.

Noteikti pati savas drošības dēļ izvēlos preces no interneta veikaliem, kuri ir pārbaudīti un iecienīti pircēju vidū. Vairos lietot mazpazīstamas saites, lai izvairītos no krāpšanas gadījumiem.

Plašs piedāvājuma klāsts

Viens no iemesliem, kāpēc izvēlos iegādāties apģērbu internetā, ir plašais piedāvājuma  klāsts. Arī bērnu apģērbu izvēle ir liela. Pateicoties tam, iespējams atrast tieši savam bērnam piemērotāko apģērbu, pārliecinoties, ka mazo apmierina gan apģērba vizuālais izskats, gan sastāvs ir atbilstošs, lai tajā būtu ērti un silti.

Pirms tam uzzini izmēru

Tāpat kā iegādājoties apģērbu sev, arī to iegādājoties internetā bērnam, jānoskaidro precīzi sava bērna augums, lai varētu izvēlēties tieši viņam piemērotāko apģērbu. Tādā veidā noteikti iespējams ietaupīt laiku, jo pēcāk nevajadzēs iegādāto apģērbu atkal sūtīt atpakaļ, lai iegādātos pareizo izmēru.

Tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem apģērbi pieejami daudzos izmēros. Pie katra apģērba ir norādīti izmēri, kā arī iespējams aplūkot izmēru tabulu, tādā veidā iespējams piemeklēt tieši savam bērnam piemērotāko apģērbu.

Iesaisti bērnus iegādes procesā

Kad palīdzēju iegādāties ziemas apģērbu brāļa dēlam, pasaucu pie kataloga arī mazo ķiparu – galu galā šis apģērbs jāvelk viņam, tāpēc svarīgi arī ņemt vērā viņa viedokli. Tā ir iespēja bērnam arī pašam sevi labāk iepazīt, izprast, kādas drēbes viņam patīk labāk, kādas krāsas sirdij tuvākas. Tā ir iespējams bērnam sākt izkopt savu gaumes un stila sajūtu, lai pēc kāda laika arī patstāvīgi spētu veikt šādu izvēli.

Iepirkšanos veicām nesteidzīgi. Aplūkojām dažādus variantus, ieskatījāmies vairāku veikalu katalogos. Protams, tā kā tas bija ziemas apģērbs, vajadzēja ņemt vērā arī materiālu – lai ziemas mētelītis būtu piemērots Latvijas laika apstākļiem nevis domāts siltās Spānijas ziema sezonai. Lai arī bērns vislabprātāk būtu izvēlējies tieši tādu, varējām pārrunāt laikapstākļu jautājumu un kopīgi izprast, cik būtiski, lai apģērbā būtu silti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *