5X 12Pin Elastīgs kabelis Motorola GM338 GM340 Transportlīdzekļa Radio
€7.12

5X 12Pin Elastīgs kabelis Motorola GM338 GM340 Transportlīdzekļa Radio Compatiable par Motorola modeļiem: GM338 GM340 viens iepakojums iekļauti : Elastīgu kabeli, 5gab Piezīme: 1. Mēs tikai kuģis, lai jūsu Alipay adresi. Mēs neuzņemamies atbildību par nepareizu piegādes adresi,

10 gabals/daudz 2 dbi - 3dbi gsm 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM antena 1,5 M SMA spraudnis vīriešu Antenas + SMA female SMA female
€16.46 €17.33

2 dbi 824-960Mhz 1710-1990Mhz GSM Antena SMA spraudnis savienotāja+ SMA female SMA female Produkta Apraksts Frekvenču Diapazons(MHz): 824-960/1710-1990Mhz Joslas Platums(MHz): 136/280 VSWR≤1.5 Peļņa(dBi): 2-3dbi Antenas savienotājs : SMA Male Max Ieejas jauda(W):

XQF Mikrofons Priekš Motorola divvirzienu Radio GP328 GP338 HT1250 HT1550 HT750 PR860 GP640 GP680 GP1280
€11.10

Katru pasūtījumu saņems dāvanu , Kā attēlā Mikrofons Priekš Motorola divvirzienu Radio GP328 GP338 HT1250 HT1550 HT750 PR860 GP640 GP680 GP1280 Iezīmes: Leņķis regulējams klipsis 3,5 mm austiņas/austiņas jack Soft lieljaudas elastīgu vadu, Vadu Garums: apm 4\\\\\\' Saderīgas Ar Radio: HT1250, HT1550,

Sākotnējā WOUXUN KG-UV9D VHF136-174MHz &UHF400-512MHz Dual Band DTMF divvirzienu Radio Sākotnējā WOUXUN KG UV9D Walkie talkie
€149.01

WOUXUN KG-UV9D VHF136-174MHz &UHF400-512MHz Dual Band Multi-funkcionālo DTMF divvirzienu Radio DVĪŅU JOSLĀM, TX,SEPTIŅAS JOSLAS RX Duplex Repeater Mode,Tas Pats-Band/Cross-Joslu Vienlaicīgu Saņemšanu) Funkcijas: -Frekvenču Diapazons TX:136-174MHz(FM) 400-512MHz(FM) RX:108-136MHz

Walkie talkie Baofeng BF-F8 Plus dual band VHF136-174MHz&UHF400-520MHz dual band dual display divvirzienu radio
€23.90 €31.04

Saistītie Produkti: Produkta apraksts un Funkcijas: 1. Dual band/duālais displejs/dual gaidīšanas režīmā: A/B grupa neatkarīgas darbības( UV UU BLOKS VV ) 2. 128 grupas kanāli uzglabāšana: Īsceļu izvēlnes darbības režīms 3. VFO & Atmiņas kanālu skenēšana: Avārijas Signalizācijas 4.

XQF Akumulatora Eliminator Par Motorola XBR MOTOTRB Sērijas Radio XiR-P8268 DP3400
€8.44

Katru pasūtījumu saņems dāvanu , Kā attēlā Akumulatora Eliminator Par Motorola XBR MOTOTRB Sērijas Radio XiR-P8268 DP3400 Akumulatora Eliminator par Motorola XBR MOTOTRB Sērijas Radio XiR-P8268 DP3400. Ļauj radio izmanto no 12-13.8 VDC barošanas avots (piepīpētāja kontaktdakšu, portatīvo

10 gabals/daudz 4G 7-8 dbi LTE Antenas 4g Double Screw Gaisa 698-960 Mhz ar magnētisko bāzi TS9 Plug Vīriešu RG174 3M
€31.73

JAUNO 4G 7-8 dbi LTE Antenas 4g Double Screw Gaisa 698-960 Mhz ar magnētisko bāzi TS9 Plug Vīriešu RG174 3M Apraksts: 1.Frekvence: 698-960 Mhz 2.VSWR: 3.Gain:7-8dBi (Max) 4.Polarizācijas Veids:Vertikāli 5.Nominālā Jauda:50W 6.Savienotājs: TS9 Plug 7.Bāzes

10pcs SC/UPC-SC/APC G657B3 3,0 mm LSZH Balts 2m Optiskās Šķiedras Patchcord/Jumper
€24.84

1 Apraksts Fiber optic patch cord un izvadu var savienot ar dažāda veida savienotāji, piemēram, ST, FC, SC, LC vai MU. Ar augstas kvalitātes keramikas gredzenu, tas ir labi, atbilstības un zemu Ievietošanas Zudumu. Un tas ir plaši izmanto Telekomunikāciju Tīkli, Datu Pārvades, Testēšanas Iekārtām un LAN

FTTH Optisko Instrumentu Komplekts 12pcs/komplekts MK-6S Šķiedras Cirvis -70~+10dBm Optiskās Jaudas Mērītājs 5km Lāzera pointe
€43.03

Vizuālo Defektu Atrašanās Vietas Specifikācija Veids Dati Izejas Jauda >1mW 5KM Wavlength 650nm 2Hz Jā Connetor Universāls Savienotājs Akumulators AA2 Uzglabāšanas Temperatūra -20---+70 Darba Temperatūra -10---+60 Lāzera

Karstā Pārdot VHF 136-174Mhz BNC Ilgi Teleskopisko Antenu TXS-Q9ZT
€7.45

Karstā Pārdot VHF 136-174Mhz BNC Ilgi Teleskopisko Antenu TXS-Q9ZT Elektriskās Specifikācijas Frekvenču Diapazons 136-174Mhz Iegūt 2.15 dBi Materiāls Nerūsējoša Tērauda Ieejas Pretestība 50Ω Starojuma Omni Maksimālā Ieejas Jauda-vati 50W Vertikālā Polarizācija Mehāniskās Specifikācijas BNC Savienotājs

20mW 10-20KM Pildspalvas Tipa Alumīnija Vizuālo Defektu atrašanās vietas Ar FC lai LC Adapteri, Optisko Šķiedru Kabeļu Testeri Mērītāju KABEĻTELEVĪZIJAS
€35.30 €37.15

Produkta attēli: kopš starptautiskās gaisa neļauj satur viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas preces, tāpēc, ka vienotība, kas nesatur bateriju, piegāde, paldies par sapratni! pohto liecina: kopš tā laika starptautiskās gaisa neļauj satur viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas preces,

10meters Bruņu Multimodālu Duplex Optisko Šķiedru Kabeļu(62.5/125)- LC ar SC
€16.56

Produkta Funkcijas Pieslēgvietas Tips: LC/UPC-FC/UPC Core Apdarei - Diametrs: 9/125 Garums: 10 M Kokskaidu Tips: Duplex (2 Dzīslas) Core Apšuvuma Diametrs: Single-mode Bruņotais (9/125) Apvalku: Iekštelpu Bruņotais Savienotāji: Vīrietis, lai Vīrietis Transports: 1.

XQF RPC-MHT1K Programmēšanas Kabelis Motorola CB Radio HT1000 MTS2000 XTS3000 GP900 GP9000 XTS350 MTX2000 MTX-LS
€17.26

Katru pasūtījumu saņems dāvanu , Kā attēlā RPC-MHT1K Programmēšanas Kabelis Motorola CB Radio HT1000 MTS2000 XTS3000 GP900 GP9000 XTS350 MTX2000 MTX-LS Saderīga Radio Modeļiem: GP900, GP1200, GP9000, HT1000, HT1100, HT6000, JT1000, Möbius, MOF230, MT2000, MT2100, MT6000, MT6000E, MTS2000, MTS2010,

16 core FTTH Optisko Šķiedru Izbeigšanu Lodziņā Augstas Kvalitātes Optiskās Šķiedras Termināļa Kārba Sadales Kārba
€33.74 €35.51

Iezīmes: 1,Kopējais slēgto struktūra 2,Materiāls:PC+ABS,slapjā pierādījums,ūdensizturīgs,putekļus necaurlaidīgs,anti-novecošanās,aizsardzības līmenis līdz IP65. 3,Spriegošanas, lai pakārtotā kabeli un nometiet kabelis ,optiskā šķiedra līmēšana,flxation,uzglabāšanas,izplatīšanas···utt,viss vienā.

OHSINVOY 433MHz magnētisko pātagu antena 3dBi 433M bezvadu modulis SMA male vadu pātagu antena
€4.12

Frekvenču diapazons: 433MHz Antenas Pastiprinājums: 3dBi Savienotājs: SMA male Pieejams bezvadu monitors, divvirzienu radio,walkie talkie, pos mašīna, bankas auto mašīna. Automašīnas radio

Bezmaksas Piegāde Optiskie Media Konvertors 10/100Mbps RJ45 Vienā Režīmā Dual Šķiedras FC Converter 25KM
€14.89

Bezmaksas Piegāde HTB-1100S Optiskie Media Konvertors 10/100Mbps RJ45 Single Mode Duplex Šķiedras FC Converter 25KM Laipni lūgti mūsu veikalā Mūsu Mērķi: Augstas Kvalitātes , Labākais Serviss ,Ātri Reaģēt Laipni lūdzam Ķīnas tirgū,jūs varat tiešā iegādāties preces no Ķīnas.Es

2.4 GHz 15 dbi RP-SMA Omni-Directional Bezvadu Wlan WiFi Router Antenas Ārējās Antenas
€5.70 €6.00

2.4 GHz 15 dbi Omni Antena RP-SMA bezvadu maršrutētāju Specifikācijas: bezvadu maršrutētāju un WLAN PCI kartes Max Pieaugums:15 dbi Garums:37.4 cm 802.11 b, 802.11 g RP-SMA spraudnis (soctet pin) Savienotājs Elastīga antena Noliekt un pagriezt dizains MCX

Baofeng Pofung BL-5L 3800mAh 7.4 V Pagarināts Li-ion Akumulatoru, UV-5R Radio Melns
€9.11 €9.59

Baofeng Pofung BL-5L 3800mAh 7.4 V Pagarināts Li-ion Akumulatoru, UV-5R Radio Black - ASV AKCIJU Iezīme Boafeng Pagarināts Akumulatoru BL-5L - Oficiālais akciju akumulatoru no Baofeng - 3800mAh Akciju Li-ion Akumulators - Teicami rezerves akumulatoru Specifikācija Modelis: Baofeng BL-5L Krāsa:

Hua wei/ZTE/Hisense EPON OLT PX20+ SFP modulis GEPON SFP sc Modulis
€22.69

Hua wei/ZTE/Hisense EPON OLT PX20+ SFP modulis GEPON SFP sc Modulis Lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi.

KELUSHI 1x16PLC Sadalītāja Hhx Kasetes plc Optisko Sadalītāja Optisko Šķiedru sadalītāja acri SC Saskarnes Optiskās Šķiedras Apvalks Ierīces
€16.19

Produkts: (1) Zaudējumu pārnešanas nav jutīgs pret viļņu garumu gaismas, lai apmierinātu dažādas pārraides viļņu garumu. (2) Vvm spektra vienotību var vienmērīgi sadalīta uz lietotāja signālu. (3)Kompakts, maza izmēra, var tikt uzstādīta tieši dažādu esošo kabeļu nozarkārba,

YIDATON G-tipa Auss āķis Austiņas austiņas Walkie Talkie priekš kenwood Portativa par Baofeng divvirzienu Radio, Augstas jaudas Piederumi
€5.26 €9.92

YIDATON G-tipa Auss āķis Austiņas austiņas Walkie Talkie priekš kenwood Portativa par Baofeng divvirzienu Radio, Augstas jaudas Piederumi Ja mēs izmantojam augstas jaudas divvirzienu radio, tā būs liela elektronu plūsmu. Tātad, ja mēs izmantojam parasto klausuli, tas būs, ir troksnis, vai nevar dzirdēt skaidrs.

5Sets X TK2207G Mājokļu Priekš kenwood Portativa TK3207G Remonta Daļas
€19.79

5Sets X TK2207G Mājokļu Priekš kenwood Portativa TK3207G Remonta Daļas Apraksts: Korpusa Portativa TK2207G TK3207G Saderīgs priekš kenwood Portativa radiostacija remonta daļas Viens komplekts mājokļu iekļauti: Top Mājokļu, Lable, ,Putekļu vāciņu, RĀCIJAS bezel un pogas, rokturi Akumulatora

1 Pin Profesionālo Rokas Mikrofons Mic PTT Yaesu Walkie Talki divvirzienu Radio VX-1R VX-2R VX-3R VX-351 FT-1DR FT-2DR
€10.65 €15.22

1 Pin Profesionālus Rokas Pleca Mikrofons Mic PTT Yaesu Walkie Talki divvirzienu Radio VX-1R VX-2R VX-3R VX-351 Produkta Iespējas: 1: 100% Pavisam Jaunu. 2: Labas RĀCIJSAZIŅAS taustiņu, sajust un skaidru skaņu performace. 3: Ar grozāms atpakaļ klipu. 4: aprīkots ar 3.5 mm piederumu

Jauns 11dbi iegūt 4G antenas 698-2700Mhz LTE GSM āra LDP panelis Logaritms Virziena antenas, FDD TDD tālruņa antena
€38.07

Jebkurš strīds, / Tiešas negatīvas atsauksmes pirms kontakta nozīmē Pircējs slikti !! Un nav welcome šādu pircēju !! Lūdzu, ejiet prom !! ( Jo bizness ir sadarbības ,nevis cīnīties savā starpā ) . Ja aizsardzība laiks skrien pār ,lūdzu, sazinieties pagarināt laiku , ja kādas problēmas

Jaunas ielidošanas OTDR Uzsākt Šķiedras Kabeli Singlemode 9/125um G652D 1KM FC/UPC-FC/UPC
€41.39

OTDR Uzsākt Šķiedras Kabeli Singlemode 9/125um G652D 1KM FC/UPC-FC/UPC Apraksts OTDR lanuch kabelis ir paredzēts lietot kopā ar OTDR, lai pasākums pilnīgu saiti zaudējumu šķiedras. Tie ir arī pazīstams kā pluse slāpētājs kabeļi, lanuch auklas, uzsākt rada, saņem kabeļi vai šķiedras gredzeniem.

Pleca Mikrofons Priekš Vertex Standard VX210 VX228 VX230 VX231 VX298 VX300 VX350 VX351 VX354 VX400 VX410 divvirzienu Radio
€8.23 €13.06

Pleca Mikrofons Priekš Vertex Standard VX210 VX228 VX230 VX231 VX298 VX300 VX350 VX351 VX354 VX400 VX410 divvirzienu Radio Saderīgs Ar Yaesu Vertex Radio: VX110 VX130 VX131 VX132 VX150 VX151 VX152 VX160 VX168 VX170 VX177 VX180 VX210 VX228 VX230 VX231 VX298 VX300 VX350 VX351 VX354 VX400

Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm Dual Logu Attiecība 50: 50 LC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Optisko Šķiedru Sadalītājs
€9.94

Bezmaksas Piegāde 1310/1550nm Dual Logu Attiecība 50: 50 LC/UPC ABS Ierakstiet 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Optisko Šķiedru Sadalītājs Apraksts Singlemode Savienotājs ir izgatavotas no šķiro indekss šķiedras ar serdes diametrs 9um. Standarta singlemode uzmavas ir parasti izmanto tālsatiksmes sakaru

Austiņas ar Mic Slēpta Akustisko Caurule pie Auss liekamā daļa 2 Pin Radio Drošības Baofeng Walkie Talkie Portatīvie Radio UV-5R UV-5RE, kā arī UV-82
€4.71

Austiņas ar Mic Slēpta Akustisko Caurule pie Auss liekamā daļa 2 Pin Radio Drošības Baofeng Walkie Talkie Portatīvie Radio UV-5R UV-5RE, kā arī UV-82 1 x Austiņas

XQF Barošanas Kabelis Motorola GM300/338/3188 CM140 Hf Raiduztvērēju Ham Radio
€6.90

Katru pasūtījumu saņems dāvanu , Kā attēlā Barošanas Kabelis Motorola GM300/338/3188 CM140 Hf Raiduztvērēju Ham Radio Produkta Apraksts: Šo preci ir strāvas kabeli ar inline drošinātāju un spailes HKN4137A mobilo radio iekārtas. Šis kabelis ir kļuvusi par standarta visiem Motorola Mobilo