Kā sarīkot skaistus dārza svētkus?

dārza nojumesKā ikviens pasākums, tad arī dārza svētki sākas ar ielūgumu izsūtīšanu. Izveido radu un draugu sarakstu un tad izlem kādā formātā visus uzaicināsi. Ja draudzējies ar dizaina programmām, tad vari sagatavot skaistus elektroniskos ielūgumus. Daudz un dažādus paraugus un pat bezmaksas sagataves atradīsi internetā jau gatavus. Tāpat vari izveidot diskusiju vai pasākuma aprakstu kādā no sociālajiem portāliem, tādējādi uzreiz būs redzams, kas uz pasākumu varēs ierasties un kas nē. Tāpat viesi varēs uzdot visus sev svarīgos jautājumus.

            Ja grasies rīkot vērienīgus dārza svētkus, tad palīdzēt ar padomiem un organizēšanu noteikti varēs kāda pasākumu aģentūra. Tas gan nozīmē, ka izmaksas nebūs mazas, taču visi pienākumi un darbi novelsies no taviem pleciem un varēsi brīvāk izbaudīt svētkus kopā ar pārējiem. Savukārt ja dārza svētkus paredzēts svinēt mazā draugu kompānijā, tad būs jācīnās pašam ar visu organizatorisko darbu. Taču nebaidies un neaizmirsti, ka tie ir kopīgi svētki un ja netiec ar kādu uzdevumu galā, tad vienkārši iesaisti pārējos.

            Dekorācijas dārza svētkiem ir ļoti viegli gan uztaisīt pašam, gan iegādāties, jo izvēle mūsdienās ir patiešām plaša. Interesantas būs gan karodziņu virtenes, gan laternas, protams, pieskaņots arī galda noformējums. Noteikti nepieciešams izdekorēt arī dārza nojumes statīvu un moskītu tīklu, jo parasti dārza nojumē arī tiek klāts galds ciemiņiem.

            Visvairāk laika un izdomas prasīs tieši cienasts. Dārza svētkos nevajadzētu veidot ļoti izsmalcinātu ēdienkarti. Dārza svētki simbolizē brīvības sajūtu, tāpēc kopīga grillēšana, vieglas uzkodas, dažādi našķi kā, piemēram, čipši būs tieši reizē. Tomēr ēdienkarte jāsastāda tā, lai visi būtu paēduši un apmierināti būtu gan bērni, gan pieaugušie. Tāpēc ja vien tā nav vegānu ballīte, tad ēdienkartē būtu jāiekļauj gaļa un kādi sātīgāki salāti, piemēram, rosols. Un protams izklaides! Kas gan tā būtu par ballīti bez jautrības un spēlēm!

            Lai tava dārza ballīte būtu izdevusies, ieskaties interneta veikalā 220.lv, kur atradīsi daudzveidīgas dārza nojumes (skatīt https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/darza-mebeles/darza-nojumes-un-lapenes), grillus, spēles un visu citu nepieciešamo svētkiem! Lai tev izdevusies ballīte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *