Kā popularizēt biznesa pakalpojumus ar dalder.lv un vakances Jūrmalā

vakances Jūrmalā

Dalder.lv ir jauna un inovatīva e-komercijas platforma, kuras piedāvātie modernie risinājumi var palīdzēt ikvienam biznesam. Kad meklēju iespējas pārdot pašas adītos džemperus, šis bija viens no tiem sludinājumu portāliem, kas mani uzrunāja visvairāk un palīdzēja potenciālos pircējus aizsniegt, neiztērējot ne santīma.

Noteikti vēlējos padalīties savā pieredzē, kā tad man gāja, un iedrošināt arī citus izmantot tieši šo mājaslapu, kura starp citām sludinājumu platformām izceļas ar iespēju personīgo pakalpojumu sniedzējam vai biznesam izveidot individuālu profilu, kas ne vien vairo uzticamību un atpazīstamību, bet arī nodrošina tiešas komunikācijas iespējamību caur mājaslapā iebūvētu rīku.

Nereti mazajiem uzņēmumiem vai pašnodarbinātajiem grūti piesaistīt auditoriju un saistīt plašākas sabiedŗības interesi, sevišķi gadījumā, ja trūkst finansējuma. Reklāmas ievietošana dažkārt izmaksā vairāk par pašu produktu, bet izdevīguma tādā gadījumā – nekāda. Savukārt individuālas mājaslapas izveidošana arī nav lēts prieks.

Kā veiksmīga alternatīva avīžu sludinājumiem vai reklāmām radio un televīzijā, manuprāt, ir jaunais un daudzsološais portāls dalder.lv, kurā sludinājumus iespējams publicēt bez maksas. Turklāt – bez papildus maksas arī tiek izveidota mini mājaslapa, kurā uzņēmums vai pašnodarbinātais var plašāk informēt par savu darbību.

Pateicoties portāla pretimnākošajai attieksmei pret jaunajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem, domāju, ka tas drīz izkonkurēs citas sludinājumu platformas. Lietotājiem tiek sniegtas vairākas priekšrocības, kuras citos sludinājumu portālos nemaz nav pieejamas.

Kā viens no nozīmīgākajiem trūkumiem citu sludinājumu portālu e-platformās, manuprāt, ir klientu un pārdevēju anonimitāte. Savukārt dalder.lv sniedz iespēju klientam apskatīt pārdevēja vai pakalpojumu sniedzēja profilu, kā arī iepazīties ar citu autorizētu lietotāju atsauksmēm un vērtējumu. Uzņēmumam savukārt tas nodrošina papildus tiešsaistes reklāmu – jo kas gan, ja ne klientu atsauksmes, varētu vislabāk sniegt ieskatu par uzņēmuma produktu vai pakalpojumu.

Tajā pat laikā arī es pati varēju justies pasargātāka, jo arī man bija iespējams aplūkot noteiktā klienta profilu, kuru ieinteresējuši manis adītie džemperi. Dodoties uz tikšanos klātienē vai aicinot jauno klientu mājas apstākļos pielaikot džemperi, noteikti bija daudz patīkamāk laicīgi rēķināties, ka pie sevis patiesi sveikšu īstu cilvēku. Turklāt komunikāciju atviegloja arī tas, ka no abām pusēm bija iegūstama kontaktinformācija.

Sākumā pastāstīšu par dalder.lv piedāvātajām funkcijām uzņēmumiem vai privātpersonām, kas vēlas pastāstīt par savu preci vai pakalpojumu. Ieraksta noslēgumā – iepazīstināšu ar dalder.lv darba sludinājumu iedaļas funkcionalitāti, kā arī pastāstīšu, kā tas var noderēt noteiktas preces vai pakalpojumu izvietotājiem un meklētājiem portālā.

Dalder.lv piedāvātās sludinājumu ievietošanas priekšrocības

Kā standarta risinājums tiek piedāvāta iespēja izveidot klasisku sludinājumu sev vēlamajā kategorijā: darbs, elektronika, transports, izglītība, apģērbs, bizness, utt. Manā gadījumā – tā bija apģērba kategorija, kurai turklāt veiksmīgi varēju izvēlēties arī apakškategoriju.

Kā sevišķi izceļamu pievienoto vērtību es noteikti uzsvērtu iespēju sludinājumā atzīmēt sava biznesa atrašanās vietu. Tas Latvijas novadu iedzīvotājiem būtiski atvieglo preces vai pakalpojuma atrašanas iespējas noteiktā reģiona robežās. Tā kā savus džemperus noteikti nebūtu vēlējusies braukt radīt Latgalē, ja atrodos Valmierā, tas noteikti atviegloja pārdošanas procesu.

Turklāt sludinājumā var arī atzīmēt iespēju sniegt preces piegādi, tādā veidā apliecinot, ka preci iespējams saņemt plašākā Latvijas teritorijā. Es šo iespēju potenciālajiem pircējiem piedāvāju, ja norēķināšanās par pakalpojumu notiek attālināti un pirms preces izsūtīšanas. Šo iespēju manā gadījumā izmantoja viena kliente no Liepājas – it kā sīkums, bet tomēr patīkami.

Arī tādi taupītmīlētāji kā es var smaidot saberzēt rokas, jo dalder.lv mājaslapa sniedz iespēju sludinājumus ievietot bez maksas. Turklāt sludinājums var mājaslapā  saglabāties aktīvs ilgākā laika periodā kā citviet – pat gadu. Tādas papildus mārketinga stratēģijas kā sludinājuma izcelšana gan ir par nelielu papildus maksu, taču vajadzības gadījumā dalder.lv speciālisti to un citas funkcijas uzņēmējam var piedāvāt.

Personīgi es maksas funkcijas neizmantoju, jo manā kategorijā nebija manāmas konkurences. Lai vai kā, noteikti kādam citam arī tas var palīdzēt. Taču tā jau ir katra individuālā uzņēmēja izvēle, kādu stratēģiju izmantot. Jāatzīmē, ka papildus mārketinga stratēģijas izmantošanas iespējas dalder.lv izmaksā 2-3 reizes lētāk kā citviet.

Citas dalder.lv inovācijas biznesa pakalpojumu popularizēšanai

Informāciju iespējams ievietot arī modernāku reklāmu veidā – piešķirt klientiem digitālus kuponus vai sniegt īstermiņa atlaides, pārdot preci vai pakalpojumu kā dāvanu, kā arī veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas. Turklāt to izdarīt ir vienkārši un ērti. Šos papildus mārketinga stratēģijas rīkus iespējams izmantot, portālā reģistrējoties kā uzņēmumam.

Papildus tam, ar dalder.lv komandas atbalstu, iespējams izveidot bezmaksas mājaslapu, kas mērķauditorijai ļauj skaidri atspoguļot uzņēmuma piedāvājumu jeb uzsvērt, ko uzņēmums tieši meklē. Iespēja aizmirst par mājaslapas veidotājiem noteikti ir liels papildus bonuss, ko piedāvā dalder.lv. Tāpat šajā rīkā iebūvēts tiešsaistes komunikācijas rīks, kas klientam sniedz iespēju sazināties ar uzņēmumu mājaslapā iebūvētajā čata sadaļā.

Lielāku mērķauditoriju sasniegt palīdz arī mājaslapā iebūvētā automātiskās tulkošanas sistēma. Tulkojums tiek veikts 3 valodās. Tāpēc uzņēmējam iespējams sasniegt un uzrunāt arī ārzemniekus. Manu džemperi gan neiegādājās neviens ārzemnieks, taču tāda iespēja, pateicoties dalder.lv funkcionalitātei, pastāvēja.

Vakances Jūrmalā ar dalder.lv

Ar Jūrmalā piedāvātajām vakancēm gan var iepazīties pašā portālā. Taču ar šo vēlējos vēlreiz uzsvērt dalder.lv būtisko priekšrocību, ko noteikti preces vai pakalpojuma piedāvātājam vērts izmantot.

Latvijā sludinājumu portālos, pēc manām domām, būtiska problēma ir tā, ka nav iespējas atrast preci, kas būtu konkrētajam lietotājam atbilstoša, balstoties ģeogrāfiskajā atrašanās vietā. Dalder.lv savukārt ir piemērots lietotājam no jebkura Latvijas novada. Mājaslapa piedāvā ļoti ērtu filtrēšanas sistēmu – iespējams izlikt savus sludinājumus uz noteikta dēļa 110 novadu un 9 pilsētu kategorijās.

Pateicoties meklētāja rīkā iebūvētajam niansētajam administratīvajam iedalījumam, sev interesējošo pakalpojumu vai preci (jebšu – darba sludinājumu Jūrmalā) mājaslapas apmeklētājs var atrast daudz ātrāk un vienkāršāk kā citos portālos. Tāpat pavisam ērti apskatīt, kas konkrētajam klientam norisinās blakus esošajos ciematos un pilsētās.

Ja mans klients vēlējās apskatīt, kādus džemperus iespējams iegādāties Valmierā, portālā to pavisam ērti varēja apskatīt apģērba iedaļā, kā lokācijas vietu izvēloties Valmieru. Savukārt kāds cits interesents no Liepājas, kam niezēja nagi iepazīties ar Valmieras piedāvājumu, arī varēja ērti to atrast un veikt attālinātu pasūtījumu.

Tāpat kā meklējot darba piedāvājumus citās pilsētās ārpus Rīgas, tā arī meklējot noteiktu preci vai pakalpojumu Latvijas reģionos, nereti nemaz nav tik vienkārši atrast vajadzīgo informāciju citu sludinājumu portālu katalogos. Dalder.lv modernā mājaslapa un smalkā filtrēšanas sistēma mani pārliecinājušas, ka šis portāls šo sāpīgo IT jautājumu atrisinājis un lietotājiem sniedz iespēju pakalpojumu klāstā orientēties daudz vienkāršāk un komfortablāk.

Dalder.lv platformas efektīvie problēmu risinājumi reklāmas izvietošanā, lokalizācijā un sasniedzamībā pēc rūpīgi veiktas tirgus analīzes liecina, ka mājaslapa ātri iegūs atzinību. Dalder.lv ir platforma, kas veiksmīgi var palīdzēt attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem, padarot viņu piedāvājumu redzamu ne vien reģionāli, bet arī globāli.

Leave a Reply