BigBank pakalpojumi Baltijas valstīs.

nauda

Ir vairāki veidi, kā tikt ārā no finansiālas bedres – bankas, ātrie aizdevēji, draugu, radu un paziņu palīdzība un tamlīdzīgi. Ikdienā apkārt redzam daudz un dažādus piedāvājumus, kas tiek reklamēti dažādos medijos, un tie pavisam noteikti liekas vilinoši, bet, pirms tam obligāti ir vajadzīgs apdomāt, vai aizdevums tiešām ir nepieciešams. Ir dažādu veidu aizdevumi un ir ārkārtīgi dažādas kredītiestādes, ne tikai pakalpojumu ziņā, bet arī attieksmē pret saviem klientiem. Šīs iestādes parasti iedala divos veidos – banku un nebanku aizdevējos. Ar bankām un to piedāvājumu parasti viss ir skaidrs un nerodas nekādi jautājumi, bet daudziem šaubas un neuzticību raisa nebanku aizdevēji, jo sabiedrībā ir iesakņojies mīts, ka visa šīs kompānijas ir krāpnieki un naudas izspiedēji.

Kur ņemt aizdevumu?

Katrai kredītiestādei ir atšķirīga politika un noteikumi, gluži tā pat kā katram cilvēkam, ir savs raksturs. Citi izvēlas par labu aizdevumu ņemšanai bankās, bet citi izvēlas ātros aizdevējus. Lieliski, ja var aizdot radi vai draugi, bet ir cilvēki, kuri nevēlas savās naudas problēmās iesaistīt citus. BigBank pakalpojumi ir definējami kā kaut kas pa vidubankai un ātrajiem aizdevējiem. BigBank pakalpojumi Latvijā piedāvā tikai aizdevumu un noguldījumu iespējas. Šī iestāde nepiedāvā cita veida pakalpojumus, kā tas parasti sastopas parastajās bankās. BigBank piedāvā vairāku veidu aizdevumus, kas noder dažādām dzīves situācijām, tāpēc nav lieki jālauza galva par to, ka nepieciešamības gadījumos, nebūs iespējams atrast kādu, pie kā vērsties pēc palīdzības.

Kas īsti ir BigBank?

BigBank ir trešais populārākais kreditors tieši aiz līzinga kompānijām un universālajām bankām Baltijas valstīs. BigBank ir dibināta 1992. gadā Igaunijā un savus pakalpojumus piedāvā tikai fiziskām personām Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā. BigBank pakalpojumi piedāvā arī pārrobežu darījumus citur Eiropā – Vācijā, Austrijā un Nīderlandē. Baltijas valstis un Somija ir vienīgās valstis, kurās BigBank piedāvā gan aizdevumus, gan termiņnoguldījumus. Aizdevums pie šī kreditora ir ļoti izdevīgs, jo piedāvājums ir vērsts uz kvalitatīvu klientu apkalpošanu un pozitīvu pieredzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *