Asus viedtālruņi no asusshop.lv.

Asus Zenfone - asusshop.lvCilvēkiem ir atšķirīgas vajadzības un tas izpaužas itin visā – sākot ar ikdienas pirkumu iegādi un beidzot ar tehnoloģijām. Izvēloties tālruņus, dažiem svarīga ir operētājsistēma, citiem cena, bet daži izvēlas noteiktu ekrāna izmēru, bet citiem svarīga tālruņa funkcionalitāte. Asus viedtālruņi tiek veidoti balstoties uz cilvēku vēlmēm un vajadzībām, kas nozīmē to, taos tik iekļauts viss, kas nepieciešams tipiskam viedtālruņa lietotājam. Vairāki viedtālruņi no Asus, ir veidoti tā, lai visa informācija būtu ērti apskatāma gan tālrunī, gan arī planšetē, turklāt nav nepieciešams iegādāties divu veidu ierīces, lai uzglabātu visa veida informāciju.

Kā iegādāties?

Lai nopirktu preces asusshop.lv interneta veikalā, nepieciešams izpildīt dažus vienkāršus soļus un kāda no Asus precēs jau dažu dienu laikā būs Jūsu lietošanā! Izvēloties sev nepieciešamo ierīci, ir dota izvēlne, kas parāda to, kā veidojas preces kopējā cena. Interneta dod iespēju iegādāties preces izmantojot līzingu, ja gadījumā pirkumam nepieciešamā summa nav pieejama uzreiz. Pirms tiek noformēts pasūtījums, tiek uzrādīta informācija par to, vai ierīce ir pieejama veikalā un, ja ir, tad kad tā tiks piegādāta. Pēc pasūtījuma anketas aizpildīšanas, pasūtījuma anketa un apmaksāts rēķins, prece tiek nodota kurjerdienestam, lai tā varētu sākt ceļu pie sava jaunā īpašnieka.

Piegāde un apmaksa.

Par pirkumu norēķināties ir iespējams vairākos veidos:

  • gan izmantojot internetbankas pārskaitījumu;
  • bank-link pakalpojumu Swedbank un SEB bankas klientiem;
  • apmaksu skaidrā naudā preces piegādes brīdī, ja pirkuma summa nepārsniedz 1000 eiro;
  • izmantojot Paypal maksājumu, ja esat aktīvs interneta veikalu apmeklētājs;
  • iespējams izmantot apmaksu līzingā, ja vēlaties par preci norēķināties ar ikmēneša maksājumu.

Maksa par piegādi ir no 3 – 5 eiro, atkarībā no veida, kā vēlaties par preci norēķināties. Piegāde maksās 3 eiro tad, ja apmaksu veicat iegādes brīdī, bet piegāde 5 eiro apmērā ir gadījumos, ja par preci norēķināties piegādes brīdī vai pērkot preci līzingā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *