5 motivējošas grāmatas, kuras būtu jāizlasa ikvienam

tālmācībā mācībasDažkārt dzīve atgādina amerikāņu kalniņus – ir gan kāpumi, gan kritumi. Dzīve kļūst mazliet vienkāršāka, ja pieņemam, ka ceļā uz mērķiem būs dažādi šķēršļi un izaicinājumi. Tādēļ iedvesmas avoti, piemēram, motivējošas grāmatas nevienam nenāk par sliktu.

Turpinājumā 5 motivējošas grāmatas, kas jāizlasa ikvienam.

Paulu Koelju ‘’Alķīmiķis’’

Paulu Koelju ‘’Alķīmiķis’’ ir brīnišķīgs stāsts par iedvesmojošu ceļojumu uz sevis atklāšanu. Šajā romānā apvienojas misticisms un dziļa gudrība, tas mudina mūs ieklausīties savā sirdī un apzināties mūsu unikālās iespējas.

Napolenons Hills ‘’Domā un kļūsti bagāts’’

Šī grāmata sākotnēji tika izdota 1937. gadā – Lielās Depresijas laikā. Tajā aprakstīti vērtīgi padomi ikvienam, kurš vēlas kļūt turīgs. Vēl vairāk – tajā pastāstīts arī par to, no kā šajā procesā izvairīties. Turklāt šī grāmata ir arī par daudz ko citu, ne tikai par bagātības gūšanu – tā palīdz saprast, kā no dzīves gūt to, ko vēlies.

Mela Robinsa ‘’5 sekunžu likums’’

Grāmatā atklāti pārsteidzoši fakti par ieradumu mainīšanos un vienkārši izmantojamu metodi, kas palīdz no dzīves iegūt vairāk. Lieliska lasāmviela ikvienam, kurš vēlas ātri gūt nepieciešamo stimulu savai ikdienas dzīvei.

Normens Vinsents Pīls ‘’Pozitīvās domāšanas spēks’’

Grāmata, kas palīdz pilnveidot dzīvi. Tajā aprakstītās metodes palīdzēs gūt mērķu sasniegšanai nepieciešamo enerģiju, iegūt jaunu pārliecību, uzlabot attiecības ar sevi un citiem.

Pols Ardēns ‘’Kā būt izcilam, nevis vienkārši labam’’

Iedvesmojoša grāmata, kas sniedz neparastas atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem, piemēram, kā risināt problēmas, komunicēt ar klientiem, pareizi kļūdīties un būt radošiem. Tajā paustās atziņas noder ikvienam – gan studentiem, gan uzņēmējiem.

Kā grāmatas palīdz piepildīt sapņus?

Iedvesmojoša literatūra ir lieliska, jo liek rīkoties. Vienalga, kāds ir Tavs mērķis – uzsākt savu biznesu vai iegūt labāku izglītību, īstajā brīdī izlasīta grāmata var būt pirmais solis ceļā uz šo virsotni.

Ja Tavos nākotnes plānos ietilpst pamatizglītības vai vidējās izglītības iegūšana, taču vienmēr ir šķitis, ka tam nepietiek laika, iespējams, Tev patiks iespēja, ko piedāvā Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – https://www.r1tv.lv/lv/skola .

Skola piedāvā iegūt izglītību tālmācībā – sev ērtā laikā un tempā. Skolā var apgūt gan pamatskolas (7. līdz 9. klase), gan vidusskolas (10. – 12. klase) izglītību. Plašāku informāciju par mācībām atradīsi https://www.r1tv.lv/lv/macibas.

Grāmatas ir vēl viens instruments, kas palīdz veidot tādu dzīvi, kādu vēlies. Tās iedrošina un rosina mainīt domāšanu. Turklāt šobrīd tās pieejamas tik plašā izvēlē, ka katrs var izvēlēties sev piemērotāko. Atrodi savu iedvesmas avotu un piedzīvo pozitīvas pārmaiņas arī Tu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *